Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 37, 38, 39, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Site için Çalışmalarınız

Yazar
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

LadyinDeath
Lanetli
Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları
Alıntıyla Cevap Gönder
Vinnie~'nin Tanıtımı
Bölüm 181

Vinnie~ yazmış:

Spoiler:

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
12 Oca 2013 17:58
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları
Alıntıyla Cevap Gönder
Şu an B.düzündeyim, Trabzon'a geçince resimleri editlerim :3 Ama bölümleri yazdım *-*

**Cebisi; Hepsini resimledim *-*

Bölüm 195
Fireballs Princes dies out!
Galaxia on Earth!

Usagi banyoya gidip uzunca bir süre olanları düşünür. Banyodan çıktığında Rei'yi odasında bulur. Rei ona şimdi ne yapacağını, bir karar vermesi gerektiğini, eğer şimdi bir karar vermezse Seiya'nın nasıl incineceğini söyler.

Usagi ise önündeki çerçeveye bakmaktadır. Burada geceyse, Mamo-chan uyanık olmalı, acaba ne yapıyor? diye düşünür. Rei'ye dönüp, "Bir sürü arkadaş edinmiştir herhalde, ne de olsa o Mamo-chan. Dersleri de iyi gidiyordur umarım," der. Rei şaşırır. Usagi ile Mamoru başından beri mektuplaşmıyorlar mıdır? Usagi'ye bunu sorunca, Usagi başını iki yana sallar. Hayır, başından beri cevap alamamıştır Usagi. Rei tam bunu neden onlardan sakladığını Usagi'ye soracakken, Chibi Chibi radyoyu açar. Radyodaki habere göre Üç Işık dağılmaktadır.

Prenses Üç Işığın dinlenme odasında onları beklemektedir. Üçlü içeri girince hemen prensese yarınki konserlerinde Umut Işığını çağıracaklarını haber verirler. Onlar konuşurken Seiya Usagi'yi düşünmektedir.

Kızlar hep birlikte, Usagi hariç, kafede oturmaktadırlar. Ami, Mamoru'nun gitmesi gereken üniversiteyle irtibata geçmiş ve Mamoru'nun hiç orada bulunmadığını öğrenmiştir. Mamoru kaza mı geçirmiştir? Nerededir? Böyle bir zamanda neden Usagi'nin yanında değildir? Ve neden Usagi tek başına bu konuda kederlenmeyi seçmiştir?

Usagi, Chibi Chibi ile birlikte şemsiye altında Üç Işığın yanına gitmektedir. Bir kamyonet üzerlerine su sıçratır ve şemsiyeleri havaya uçar. Kamyonetin ardından Haruka ve Michiru görünür. Usagi'ye nereye gittiğini sorarlar. Usagi son konser öncesinde onları görmeye gideceğinden bahsederken Haruka sözünü keser. Ona daha önce kaç kere onunla görüşmemesini söylemiştir? Hem onun Mamo'su vardır. Usagi bağırarak herkesi sevdiğini söyler. Haruka üsteleyerek bunun bir elveda olması gerektiğini ve onunla birlikte gideceklerini söyler.

Üç Işık konsere çıkmadan önce Usagi soyunma odalarına gider diğerleriyle. Seiya onunla yalnız konuşmak ister. Haruka aksi aksi beş dakika der ve çıkar Michiru'yla. Chibi Chibi de peşlerinden çıkar. Prenses Yaten ve Taiki'yi de alıp çıkar. Yalnız kaldıklarında Seiya, bir önceki gün konusunda ciddi olduğunu söyler.

Ve Usagi'den, sırf ona tek taraflı aşık olduğu için üzülmemesini ister. Usagi'nin kulağına eğilip konserden sonra onu kaçıracağını söyler. Sonra gülerek şaka yaptığını ama farkına varamadan ona aşık olduğunu söyler. Sonra da Star Seiya'nın günlerinin yakında biteceğini ekler. Son olarak da erkek arkadaşını en kısa zamanda bulması için ona iyi dileklerde bulunur. Eğilip Usagi'yi yanağından öper. "Keşke seninle daha önce tanışsaydım," der Usagi'ye.

Bu sırada Yaten ve Taiki, Haruka ve Michiru'yla kalmıştır. Onlara Galaxia ile boy ölçüşemeyeceklerini sadece blöf yaptıklarını söylerler. Ama Haruka ve Michiru sonuna kadar gitmeye hazırdır. Seiya yanlarına döndüğünde sahneye çıkarlar. 'Search for your Love' (Aşkını Arıyorum) şarkısı söylerler.

Spoiler:

Şarkının sonlarına doğru Chibi Chibi pembe bir ışık saçmaya başlar.

Şarkı daha bitmeden Sailor Tin Nyanko ortaya çıkar ve yıldız tohumunu ister. Daha sonra duraksar ve kaçmalarını söyler. Sonra tekrardan kötüleşir ve saldırgan davranmaya başlar. Usagi nesi olduğunu sorduğunda, Prenses ona, bileziklerinden birini kaybettiği için savaşçı kişiliğinin uyanmaya başladığını söyler. Herkes dönüşüm geçirir. Yıldız Işıkları saldırmaya hazırlanırken Uranüs ve Neptün onlara geri durmalarını ve bu dünyayı kendilerinin kurtarmaları gerektiğini söyler. Fighter dönüp konserlerini mahveden bu kişiyi kendileri durduracağını söyler. O sırada Nyanko saldırır. Herks tartışmaya hazır beklerken iki prenses de birlik olmalarını önerir. Tam herkes yumuşamışken Galaxia konser alanını dev bir nefret ağıyla kaplar. Bizzat kendisi konser alanına iner ve Sailor Tin Nyanko'nun icabına bakar.

Prenses Kakyuu'yu fark eder, güzel kokulu zeytinlerin prensesini. Onu durduracak gücü uyandırmaya çalışan prensesi cezalandırmaya çalışır. Ama prenses onun saldırısını engeller. Galaxia ardı arkası kesilmeyen saldırıları arasında prensesin bir açığını bulur ve yıldız tohumunu ele geçirir. Fighter, Healer ve Maker ağlamaya başlar. Ay Savaşçısı o anki hisleriyle Galaxia'ya saldırır. Ama o bundan etkilenmemiştir. Gülerek kaybolur.

Prenses ise düşerken diğerlerine birlik olmalarını söyler. Chibi Chibi onu elinden tutar. Prenses ılık bir şeyler hisseder bir an. Fighter'ın kollarındanyken 'Umut Işığı' der ve gözden kaybolur.

Ardından Fighter Prensesin adını kaykırarak ağlar. Bölümün sonunda her yeri karanlık şimşekler ve çığlık atan insan sesleri kaplar.

Spoiler:

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
13 Oca 2013 0:10, Değiştirme: 17 Oca 2013 22:41 (Toplamda 5 kere)
Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 152

Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
85, 86, 87, 90. bölümler benim Gülücük Dağıtıyor geldikçe bu mesaja editlerim Gülücük Dağıtıyor

85. Bölüm
Spoiler:

İsim Makotom-->Valkyrie Cain
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Oca 2013 10:35
prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 142

prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Sahil, Haruka ve Vinnie puanlarınız verilmiştir. Haruka son yaptıkların içinde verdim puan, resimlerini de bekliyoruz =P

Makotom sana hepsini bitirince vereceğiz. Bu arada bu mesajına ekleme bölümleri. Bu mesajı attığımdan sonraki mesajına yazarsın. Çünkü unuturum bakmayı filan geriye. Kolay gelsin herkese. Azalmaya başladı yavaş yavaş bir bakayım...

68 i de ben alıyorum yaparım umarım bugün*-*

Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
14 Oca 2013 13:54
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Bölüme mi ekleme yapacaktın yoksa yeni bölümleri mi oraya ekleyecektin anlamadığımdan ben bölümüne resim ekledim. Diğer bölümlerde sende eklersen daha güzel olur Gülücük Dağıtıyor

Makotom'un tanıtımı
Bölüm 85

Makotom yazmış:

Spoiler:

Haruka'nın puan aldığı tanıtımı Dil Çıkartıyor
Bölüm 179

Haruka~ yazmış:
Spoiler:

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Oca 2013 14:05
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): Valkyrie Cain, SaILoRSuN, prenses serenity

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
70 71 73 74 76 78 79 81 82 83 ve 84'ü ben alayım diyorum, tatil geldi zaten bol bol zamanım var, hem bu sezon da bitmiş olur *-*

Bir de 195'in resimlerini koydum *-*

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
15 Oca 2013 17:38
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): SaILoRSuN

LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Haruka~'nın tanıtımı
Bölüm 195

Haruka~ yazmış:
Spoiler:

En Yukarı Git
15 Oca 2013 18:17
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): SaILoRSuN

SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
66.Bölüm Usagi'nin Annelik Sevgisi mi? Köri Üçgen İlişkisi

Spoiler:

177 189 191 192 193 194'ü de ben alıyorum bu hafta sonuna kadar eklenmiş olur. Daha önce alan olduysa belirtin Çünkü ben sere'nin en son yazdığı yerden bakarak aldım.

En Yukarı Git
15 Oca 2013 21:01
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
SaHiL'in tanıtımı
Bölüm 66

Spoiler:

En Yukarı Git
15 Oca 2013 21:12
prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Yanlış saymadıysam 50 bölüm kaldı*-* Helal olsun size be... Hoş daha söz verdikleriniz de var ama olsun yaparsınız herhal =P

Makotomun 85. bölüm ve Sahil'in 66 bölümü için puanları verilmiştir.

Spoiler:

En Yukarı Git
16 Oca 2013 0:05
Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 249

Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
140 dan 160 a kadar ben yapabilirim boş vaktim bol sınavlarım bitti ^-^

Vinnie~
En Yukarı Git
16 Oca 2013 3:15
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
LadyinDeath'in tanıtımı
Bölüm 134 Dil Çıkartıyor

Spoiler:

LadyinDeath'in tanıtımı
Bölüm 135 Dil Çıkartıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
16 Oca 2013 11:37
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Sailor Star Fighter

SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
Anam coştu forum *-* güzel güzeeeeel bölümleri bitirin çok süper bir teklifim var size...bakalım ona kaç kişi el atacak?

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
16 Oca 2013 12:30
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Daisy~, prenses serenity

LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
LadyinDeath'in tanıtımı
Bölüm 136

Spoiler:

En Yukarı Git
16 Oca 2013 14:12
prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Ladyin ve benim de puanım verildi. Bakalım bakalım. SSF o kadar alıyorsun umarım yaparsın hı*-*

Peki madem ben 139 u alıyorum o halde...

Ben'im tanıtımım:

Bölüm 68

Spoiler:

Spoiler:

33 bölüm kalmış...

En Yukarı Git
17 Oca 2013 3:12

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 37, 38, 39, Sonraki
34. sayfa (Toplam 39 sayfa) [ 574 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız