"Bleach Yeniden Başlıyor!" diye bir söylenti var..
Sayfaya git: 1, 2, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Anime ve Manga

Yazar
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 23

Durumu: Çevrimdışı

duy bas
Beni Görmeye Alışın
"Bleach Yeniden Başlıyor!" diye bir söylenti var.. Konu: "Bleach Yeniden Başlıyor!" diye bir söylenti var..
Alıntıyla Cevap Gönder
Bleach yeniden başlıyor!.
Kubo'nun twitterında bleach ın 22 martta tekrar
başlıyacağı konuşuluyor..2013 'te kesin başlayacak
olan Bleach'ın 22 martta başlaması bekleniyor..
Gerçekten Çok İyi Bir Haber. Tabi bu söylenti doğru mu tartışılır...
Kaynak:
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=605503212797812&id=400327063315429&set=a.400344666647002.109224.400327063315429&refid=7&_ft_=qid.5846671747345923022%3Amf_story_key.1527089604318422791

Ayışığı sevginin mesajıdır... Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
19 Şub 2013 17:50
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Efnan

Efnan
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 9

Efnan
Yeni Üye
"Bleach Yeniden Başlıyor!" diye bir söylenti var.. Konu: Yanıt: "Bleach Yeniden Başlıyor!" diye bir
Alıntıyla Cevap Gönder
bende bugün duydum facede baya yayıldı ama tam olarak kesin mi belli değil hiç sitelerde falan bununla ilgili haber görmedim ama gerçekten doğruysa 2013'te en hastası olduğum iki anime yeniden yapılacak muhteşem bi yıl olacak Ponpon Kız

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Şub 2013 17:56
duy bas
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

duy bas
Beni Görmeye Alışın
"Bleach Yeniden Başlıyor!" diye bir söylenti var.. Konu: Yanıt: "Bleach Yeniden Başlıyor!" diye bir
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben başta kesin sanıyordum. Fakat yanlış bilgilendirme olmasın diye birkaç siteye daha baktım. Kesin değil. Farklı görüşler de var. O yüzden başlığı "diye bir söylenti var" şeklinde devam ettirdim.

En Yukarı Git
19 Şub 2013 18:16
Efnan
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 9

Efnan
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
umarım doğrudur

En Yukarı Git
19 Şub 2013 18:25
Artemis
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 207

Artemis
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Mangayı doğru düzgün çizdiği sürece benim için sorun yok. Animeyi ne zamana çıkarırlarsa o zamana izleriz.
Mangayı aksatıp, dandik bir final yapmasınlar da, başka birşey istemez. Son arc çünkü, artık hikayeyi tamamiyle toplayıp bitirmesi gerekiyor. Tahminim 1 seneyi alır mangayı toparlaması. Artık bekleyip göreceğiz.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
19 Şub 2013 19:03
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Artemis yazmış:
Mangayı doğru düzgün çizdiği sürece benim için sorun yok. Animeyi ne zamana çıkarırlarsa o zamana izleriz.
Mangayı aksatıp, dandik bir final yapmasınlar da, başka birşey istemez. Son arc çünkü, artık hikayeyi tamamiyle toplayıp bitirmesi gerekiyor. Tahminim 1 seneyi alır mangayı toparlaması. Artık bekleyip göreceğiz.

Tite çok dağınık birisi. O kocaman çizimler ve bebek adımlarıyla sürekli hasta olmasını ve aşk hayatını da eklersek kaç bir yıl sürer tahmin bile edemiyorum.

Ayrıca bleach benim açımdan mangada şu an gerçekten iyi. En azından son bir kaç bölümdür höööh diye diye izliyorum. Anime de olayları görmek şahane olacak.

Çok özür diliyorum okuyan olduysa başta duy bastan Hüzünlü manga spoiler içerir.
Spoiler:

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
19 Şub 2013 20:19, Değiştirme: 19 Şub 2013 20:43 (Toplamda 1 kere)
duy bas
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

duy bas
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
LadyinDeath spoilerde yazdıkların mangada mı geçiyor?? Çünkü ben bleach mangasını hiç okumadım da. Şaşırmış Durumda Bir ara da ona başlarım. Çok Mutlu

En Yukarı Git
19 Şub 2013 20:37
Bahar
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 102

Bahar
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Umarim baslarda hayranlari tekrar Bleach ile karsilassinlar mutlu olsunlar ne diyelim Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
19 Şub 2013 20:52
melis
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 53

melis
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
İns dogrudur ya..Gülücük Dağıtıyor

Boş
En Yukarı Git
19 Şub 2013 21:44
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
duy bas yazmış:
LadyinDeath spoilerde yazdıkların mangada mı geçiyor?? Çünkü ben bleach mangasını hiç okumadım da. Şaşırmış Durumda Bir ara da ona başlarım. Çok Mutlu

spoilera aldım ama üstüne manga spoiler yazmamışım kusura bakma Hüzünlü

evet mangadaki güncel olaylar Gülücük Dağıtıyor

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
19 Şub 2013 21:56
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): duy bas

SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bazı uzun animeler için yarısı filler derler ya Bleach'in yarısından fazlası fillerdir şu an ki arayı da yeterli görmüyorum arcın ortasında yine filler koyarlar bu mantıkla -_-*
Manga bitmeden başlamasa daha iyi olur *-*

En Yukarı Git
19 Şub 2013 21:57
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
üstüme çullanmayın ancak ben filler da seviyorum:D

En Yukarı Git
19 Şub 2013 22:37
anahbeth
Otaku
Otaku

Teşekkür: 39

anahbeth
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor demek devam etçek bleach çook mutlu oldum lady katılıyorum şahsen son bölümlerde hönk diye kaldım Çıldırmış Durumda o melek yüzlü kadın Çıldırmış Durumda aslında şeytan mıış Kötülük Düşünmekte! tite kubo tüm okuyucuları trolledi valla o olayları animede nasıl görcez merak içindeyim fiiler yapsalar dahi yine takip edilir bleach özleminden Hayranlık Besliyor

neden neden neden bir türlü avatarımı değştiremiyorum neden beceremiyorum :'(
En Yukarı Git
19 Şub 2013 22:54
SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Ne bleach sevgisi varmış sizde de Kahkaha Atıyor başlasa elbet izlerim ama filler sevmem ben sadece bleachin değil her hangi bir serinin fillerini sevmem adı bile hoşuma gitmiyor Çok Mutlu
Lakin söylenen ay geldiğinde yeni bölümlerin çıkmama ihtimali de mevcut en iyisi mangadan takip etmek *-*

En Yukarı Git
19 Şub 2013 23:17
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 142

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
BLEACHH!!! *-*-*-*-*-*-*

fena hastası olduğum nadir animelerden.(diğerleri fma brotherhood,sailor moon ve precure) devam haberini daha önce gördüm ama kesinse sevinçten uçarım *-*-*-*

bence bleach spoilerleri tam morali bozuk insanlar için yaratılmış. hiç sıkılmıyorsun,hep gülüyorsun. ayçam ve samam a katılıyorum,koysunlar önüme bölümü ben filler da izlerimm *-*-*-*

ben mangayı takip etmiyorum ama ara sıra samam a sorup öğreniyorum son gelişmeleri spoiler bankam beniim *-*

ayrıca sahil,bir gün açtım bleachin wikiasını,hiç işim yok,filler bölümleri tek tek saydım o.O ve 166 filler+200 gerçek bölümden oluştuğunu farkettin bleach in. ama fillerler ölümlük laf yok ona zaten *-*

LÜTFEEEN BU HABER GERÇEK OLAAAAA!!!

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

INTP, 5w6, 9w1, 2w1, sp/sx
Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
20 Şub 2013 0:03
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): LadyinDeath

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 19 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz