Çıplak Ayaklı Kız
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 320

Durumu: Çevrimdışı

hp*star
Ay Savaşçısı
Çıplak Ayaklı Kız Konu: Yanıt: Çıplak Ayaklı Kız ( BÖLÜM 3 GELDİ >.< )
Alıntıyla Cevap Gönder
oo hayal baya coşmuşsun Çok Mutlu ama iyidir ya çoşmak güzel şeyler çıkmış ortaya gerçekten doğru tahminlerin var -ki hangileri olduğunu şuan söylemesem daha iyi olur .D - ayrıca senden beklememek deil olur mu öyle ben seni de çok seviyor ve teorilerini önemsiyorum sadece melike nin teorileri meşhur olduğu ve damla nın görüşlerini de merak ettiğimden öyle demiştim özür dilerim. Yoksa hepiniz benim bebeklerimsiniz yani Çok Mutlu evet ya keşke tabloları daha bi betimleseym.şim doğru diyorsun ama baştan beri resim olarak göstermeyi planlayınca betimlemeye gerek kalmadı gii düşündüm sanırım -_-' merak etme sen zengin oğlan-fakir kız acıtasyonu olmayacak ben de hiç sevmiyorum çünkü çok bayağı oluyor.. Romantizim olacak tabi olmaz mı ama önceden de demiştim asıl konu aşk değil die Çok Mutlu Ayrıca da farketmedim sanma sarışınıma da sulanma lütfen xD ztn yazarken benim yetrrince ağzımın suyu akıyor Çok Mutlu ha bi ipucu daha vereyim o sarışınım afetim belki de tekrar yalnız kalabilir..aşk var dedim belki amma kim kiminle kimi ne zaman ve nerede sever bilemiyorumm tabiii Kayan Gözler of şuan telefondan yazıyorum ne boşluk bırakabiliyorum ne düzenleyebiliyorum saçma saçma yazdıysam çok da takılmayın lütfen ya ben onu yarın editlerim şimdilik yanıtsız bırakmamak için burdan yazıyorum Çok Mutlu bu arada ela yla olan ortak noktalarınız bni mutlu ettiği kadar üzüyorda bunu bi ara özelde görüşelim (: yarın 4 yazılım var baba baba hemde.bu kardeşinize iki dua edin de kalmasın bari -_- Hüzünlü öpüyorum gözlerinizden *-*

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
15 Oca 2013 23:21
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
La la la Lupsiii *-*
Bölümü okumuş fakat kendi bilgisayarımı kullanmadığımdan yorum yapmamıştım. Çok Mutlu Rahat edemiyorum ne yapayım Çok Mutlu
Spoiler:

Bir de sana öm atacağım *-* Bir şey bulduuuuuuuuum Çok Mutlu

Haa.. ne diyorduk.. bölüm!
Kızımız yalnız. Ama yalnızlık tamamen kendi tercihi. Yani, etrafındaki insanlar pek de onun takılacağı tipler değil. Zaten oraya ailesinin ısrarıyla burslu girmiş.. ki bu da bize kızımızın bayağı nitelikli olduğunu gösterir. Gülücük Dağıtıyor
Çocuğu gördüğünde içinde bir hareketlenmeler oluyor. Yani, Hayal'in de dediği gibi bir unutkanlık söz konusu olabilir. Neden olmasın?
Hocanın onları yakalaması talihsizlik Çok Mutlu Hep böyle anlarda hocalar karışır işin içine.

Alıntı:
Müdürün odasına girdiğimizde, orta yaşlı uzun boylu ve ince boyunlu esmer adam bizi deri koltuğundan kalkıp yanımıza gelerek karşılamıştı; daha doğrusu yanımdaki genci.

bu cümle biraz tuhaf geldi neden bilmiyorum. Devrik olduğundan mıdır nedir çözemedim Çok Mutlu

Müdür verdiği tepkiye göre çocuğumuz zengin ve iyi aile çocuğu. Tanınmış bile olabilir. Ünlü falan. Ya da geçmişinde kötü bir olay yaşamış olabilir ve müdür bunu bildiğinden ona iyi davranıyor olabilir. Ki bizim kız onun gözünde sadece bir burslu olduğundan onu takmaması normal.

Tabloları daha iyi betimleyebilirdin. Paris biraz canlanmıştı gözümün önünde ama Venedik'te resmi vermeseydin olmazdı. Ama hikayeyle birlikte duvardaki tablolar ve odadaki kokuyu açıklaman çok güzel olmuş. Beş duyu organı da iş başında. Asla beceremem bu tip şeyleri. Sadece insanları ve mekanları tarif ederim. O da hep soğuk bir dille Çok Mutlu

Kız, Antonio'yu bildi. Ama nereden? Bu kız kesin önceden bu zengin tayfasındaydı. Ya da ölümüne sallıyorum Çok Mutlu

Mustafa Hoca'da genel bir öğretmen çizgisi gördüm. Bizimkilerin hepsi böyle; koridorda terör estirip derste espri yapıyorlar Çok Mutlu Veli toplantısında sorsalar, seni çok severler, favorisisindir. Sözlü ya da yazılı zamanı aynı semtte bile oturmuyormuşsunuz gibi muamele ederler.. Ihm.. Neyseee Çok Mutlu

Güzel bir bölümdü genel olarak. Umarım daha düzenli diyaloglarını görebileceğiz Ela ve Mr. X'in. Çok Mutlu Cidden bir isim ver bebeğim olmuyor böyle Çok Mutlu

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
15 Oca 2013 23:35
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): hp*star

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 141

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
İlk başka ben şaka yapıyordum elbette öyle düşündüğünü biliyorum.Neyse artık o tabloda öyle kalsın.İyiki o dramı yapmıyorsun.Büyük bir rahatlama oluştu içimde.Asıl konu aşk olmayacak dediğini biliyorum ama merak ettim.Sanırım bu kısmı doğru tahminde bulunamamışım.Bölümler geldikçe çözmeye çalışacağım.Gerçektende farkedeceğini düşünmemiştim.(Sarışınları her zaman sevmişimdir.)Bundan sonra sana hissettirmemeye çalışırım.Elaya aşık değil mi?Bir ayrılık mı yaşanıyor?Sorun değil benim için.Sarışınım fazla acı çekmesinde.Hem Elayı sevipte ne yapacak ben burda dururken değil mi?Herneyse.Yalnızlığın soğukluğunu hissetsede kötü olmaz.Ayrıca aşk o kadarda iyi bir şey değil.Sarışınım yalnız olsun önemli değil.Ben onun yanında sürekli olacağım çünkü. Göz Kırpıyor

(Yazılanların bazıları ciddiye alınmaması şiddetle tavsiye edilir.Duyrulur...)

Bana bir kelime söyle sonsuzluğa ulaşan.
Bana bir hikaye anlat asla unutulmayan.
Bana bir gökyüzü göster karanlıktan daha koyu olan.
Bana bir hayal ver zamanın kalbini kıskandıran.
En Yukarı Git
15 Oca 2013 23:42
Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 249

Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Sürükleyici çok sürükleyici ben bunun devamının gelmesini merakla bekliyorum >.< henüz hiç bir belirti yok kız çocuğu görünce kalbi yumuşuyor ve geçmişten gelen şeyler var hepsi bundan ibaret detaylı ve uzun bölüm istiyorum >.<

Vinnie~
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
19 Oca 2013 1:34

Alice
Otaku
Otaku

Teşekkür: 114

Alice
Otaku
Çıplak Ayaklı Kız Konu: Yanıt: Çıplak Ayaklı Kız
Alıntıyla Cevap Gönder
Fanficin çok sürükleyici. Gerçekten de Ela'nın yaşadıklarını güzel yansıtıyosun hp-chan. Fakat ben en çok şu karamel gözlü çocukla aralarında ne olduğunu merak ediyorum. Anlaşılan geçmişte Ela'yı çok kırmış. Belki de bu yüzden Ela bu kadar katı biri. Yanılıyor olabilirim. Bu sadece benim tahminim.

" Sizi olmadığınız biri gibi gösterebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum. İnsan, gerçek benliğinden ne kadar uzaklaşırsa, görüntüsüne büründüğü kişiye daha çok benzemeye başlar. Eğer burası sizi benliğinizden uzaklaştırıyorsa, tek yapmanız gereken doğru yeri bulmak değil mi? "

İtiraf etmeliyim ki yazdığın bu paragraf çok doğru. Zamanla insanlar dıştan nasıl görünüyorlarsa o kadar benliklerinden uzaklaşıp göründükleri gibi olmaya başlarlar. Kesinlikle haklısın.

Yeni bölümü bekliyorum. Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
19 Oca 2013 11:17

Kohana Mai
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 104

Kohana Mai
Sağlam Üye
Çıplak Ayaklı Kız Konu: Yanıt: Çıplak Ayaklı Kız ( BÖLÜM 3 GELDİ &gt;.&lt; )
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu kadar geç okumaya başladığım için üzgünüm..Ama okudum hepsini Gülücük Dağıtıyor ..

Yazım tarzın,olayları--yani buna daha çok düşünceleri diyelim--anlatma şeklin çok güzel..
Kendini olayların içinde hissedebiliyor insan..
Ayrıca betimlemeler de çok hoşuma gitti..
duyguları,düşünceleri harika ifade ediyorsun..

Alıntı:
Öğretmenin yüzündeki o inanamayan,hor gören ve bozulmuş ifade,kendimi iyi hissettirmişti,bundan nefret ettim. Bu kadar alçalmış olmamalıydım, böyle insanların zavallılığı bana haz vermemeliydi.

Alıntı:
Ama hayır! Bu çok saçmaydı. Ben nasıl olurdu da birine böylesine yakın olmak isterdim? Ben, Ela! Kimsesiz olan ve kimsesizliği herhangi bir kimseye tercih etmiş olan Ela! Yıllardır kendini herkese ve her şeye kapatmış, kalbinin yerine sadece kan pompalamayı bilen soğuk katı bir taş koyup üzerini de kalın bir zırhla çevirmiş olan duygusuz Ela!
Evet bu.. bu kesinlikle çok saçmaydı. Böyle bir şeyin mümkün olması dahi imkansızdı..

Alıntı:

" Sizi olmadığınız biri gibi gösterebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum. İnsan, gerçek benliğinden ne kadar uzaklaşırsa, görüntüsüne büründüğü kişiye daha çok benzemeye başlar. Eğer burası sizi benliğinizden uzaklaştırıyorsa, tek yapmanız gereken doğru yeri bulmak değil mi? "

bu kısımları çok hoşuma gitti...
takipçinim..u.u

Donna toki mo kao wo agete “zutto watashi wa tsuite yuku wa.."
En Yukarı Git
05 Şub 2013 20:00

hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hp*star
Ay Savaşçısı
Çıplak Ayaklı Kız Konu: Yanıt: Çıplak Ayaklı Kız ( BÖLÜM 3 GELDİ &gt;.&lt; )
Alıntıyla Cevap Gönder
ben geldiiim!! nihuho! *.*

öncelikle, yeni okurlarıma teşekkür ederim.hoşgeldiniz canlar *-*

sonralıklaa.. yorumlara bir cevap vereyip istiyorum. odun odun mevzuya dalmayayım hemen Çok Mutlu

@ChinChin'im

Haruka~ yazmış:

Bir de sana öm atacağım *-* Bir şey bulduuuuuuuuum Çok Mutlu

bir şey gördüümm:D
vala renk güzel ne diyeyim. kullanırım ben bunu ha! nihuha! .D

Haruka~ yazmış:
Kızımız yalnız. Ama yalnızlık tamamen kendi tercihi. Yani, etrafındaki insanlar pek de onun takılacağı tipler değil. Zaten oraya ailesinin ısrarıyla burslu girmiş.. ki bu da bize kızımızın bayağı nitelikli olduğunu gösterir. Gülücük Dağıtıyor
Çocuğu gördüğünde içinde bir hareketlenmeler oluyor. Yani, Hayal'in de dediği gibi bir unutkanlık söz konusu olabilir. Neden olmasın?

bu bana yöneltilmiş bir soru mu yoksa? xD
valla yani neden olmasın? Kayan Gözler

Haruka~ yazmış:
Hocanın onları yakalaması talihsizlik Çok Mutlu Hep böyle anlarda hocalar karışır işin içine.

ah ulan be! o hocalar yok mu o hocalar -.-
xD

Haruka~ yazmış:
Alıntı:
Müdürün odasına girdiğimizde, orta yaşlı uzun boylu ve ince boyunlu esmer adam bizi deri koltuğundan kalkıp yanımıza gelerek karşılamıştı; daha doğrusu yanımdaki genci.

bu cümle biraz tuhaf geldi neden bilmiyorum. Devrik olduğundan mıdır nedir çözemedim Çok Mutlu

tuhaftır ya ben yazmışım sonuçta öyle saçma sapan cümleler çıkması çok doğal Çok Mutlu alışın artık bacım anca bu kadar çıkıyo xD

Haruka~ yazmış:
Tabloları daha iyi betimleyebilirdin. Paris biraz canlanmıştı gözümün önünde ama Venedik'te resmi vermeseydin olmazdı. Ama hikayeyle birlikte duvardaki tablolar ve odadaki kokuyu açıklaman çok güzel olmuş. Beş duyu organı da iş başında. Asla beceremem bu tip şeyleri. Sadece insanları ve mekanları tarif ederim. O da hep soğuk bir dille Çok Mutlu

di mi ya orda ben de tekrar okuyunca fark ettim venedik gerçekten çok zayıf olmuş. ama dediğim gibi orayı yazarken bile tablo arıyodum durup durup sonra aradığımı bulunca,kafamda da resmi bölümden sonra vermek olunca dalmış unutmuşum onu betmlemeyi..rezillik valla..gomen -_-"

sen hiç konuşma kizaam! senin betimleme yetenğine kıl oluyorum zaten! Madde
soğuk dil moğuk dil diyor bi de.. cık cık cık yaa! Madde

Haruka~ yazmış:
Güzel bir bölümdü genel olarak. Umarım daha düzenli diyaloglarını görebileceğiz Ela ve Mr. X'in. Çok Mutlu Cidden bir isim ver bebeğim olmuyor böyle Çok Mutlu

Mr. X ha? süpersin vala chinchinim Çok Mutlu ama hala isimde tık ilerleme yok yaa.. içime sinmiyo hiç bir şey -_-" zaten genelde yazıdığım hikayelerin neredeyse hiç birinde isim kullanmadığımdan, uzun bir şeyler yazdığımda isimlendirmekte zorlarnıyorum..
neyse bikaç bölüm buralarda yok zaten düşünürüm artık. Çok Mutlu

@prensesbenim

hmm..bakalım görelim ne diyeyim Çok Mutlu
yok zaten sarışınımla ilgili kısımları dikate sen istesen de almam xD

@Sailor Star Fighter
@Alice
@Konaha Mai

hoşgeldinizz ^^
beğenmenize,hissetmenize ve ilginize teşekkür ederimm *-*
bekleyin bakalım beklentilerinizi karşılayabilecek mi Çok Mutlu

ve yeni bölüm.. yeni dönem hediyesi olsun dermişim ^^ -demedim tabi xD -

bu kadar zamandır beklettim die canım sıkılıyo o yüzden özür olarak biraz uzun bir bölüm ekleyeyim diyorum.inşallah sıkılmadan okursunuz.

~~keyifli okumalar canlar ^.^

Spoiler:

Oldu o zaman.. Hadi öperler *-*

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
10 Şub 2013 18:08
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): Kohana Mai, chibi ami, Daisy~

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Anaaaam, bölüme gel *-*

Bu kız evde de mi böyle yahu? o.O

Tamam yani okulda sevmediği bir çevre var, darlanıyor, anlıyorum falan ama evde de böyle soğuk olması çok ilginç.

Bir de kız aynı ben :D Yani ellerini ve yüzünü soğuk bulması açısından :D
Ben de bir türlü ısıtamam :D Alacakaranlık ilk çıktığından okulda benle dalga geçerlerdi vampir falan diye :D Ne günlerdi :D

Rehber öğretmen sonunda zeki bir öğrenci bulduğu için mutlu oldu sanırım :D Bunlar görüşecekler sürekli gibi geldi bana. Hani olur ya her öğrencinin kankası olan bir hoca. O hesap :D Benimki matematikçi mesela :D Elvan Dalton :D

Ya Hatice ne diyeyim, gir Google'a erkek isimleri diye Mehmet'ten girip Aras'tan çıkar :D (Aras da iyiymiş ha :D) Gerçi bu aralar favorim Jamshid :D :D :D

Annesi hamile yani, ama hasta. Üzüldüm kııız.. Annelik tabii, apayrı bir konu.. Başına bir şey getirtmezsin kadının inşallah.. Küçük bir ayrıntı diye kalır umarım yani :D

Bir de aklıma geldi :D Kız çocuğu unutmamış da olabilir. Naruto'nun son bölümlerinde resim yapan bir kız vardı. Ailesini öldürdüğünü unutuyordu falan. O tarz bir unutma durumu da olabilir bence. Geçmişi bastırma durumu hani :D Tamam vurma, susuyorum :D

Bir şeyler daha diyecektim ama unuttum ya :D
Aklıma gelirse tekrardan yorum yaparım *-,-* (Saçlarınıtoplayansmilebubenbuldumhahahahihihihohoho)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
10 Şub 2013 18:42

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 141

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Bölümü okudum ve bana Loveless'taki Ritsuka'yı hatırlatıyor her ne kadar o karakter erkek olsada.Elbette bölümleri okurken onunla bağdaştırma yapmayacağımı bilmeni isterim çünkü onun konusu oldukça farklı.Unutma konusu sadece o sarışını kapsayacağını düşünmüştüm.En azından annesini unutaca aklıma bile gelmedi.Biraz hüzünlü.Geçmişini hatırlamıyor,şuanda yaşamaktan zorlanıyor ve gelecek her zamankinden daha belirsiz onun için.Yinede o sarışın varken hala rahatım bir şekilde.İsim versen iyi olur artık.Hala bulamadıysan okurlara sorarak içlerinden birini seçersin en azından.Öğretmeniyle iyi anlaşacakmış gibi geliyor Ela.Diğerlerinin aksine iyi bir öğretmene benziyor.Merakla bir sonraki bölümü bekliyorum Göz Kırpıyor

Bana bir kelime söyle sonsuzluğa ulaşan.
Bana bir hikaye anlat asla unutulmayan.
Bana bir gökyüzü göster karanlıktan daha koyu olan.
Bana bir hayal ver zamanın kalbini kıskandıran.
En Yukarı Git
11 Şub 2013 23:34
black rose
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 137

black rose
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
aklıma ilk gelen şey ela'nın evlatlık gibi bir şey olmasıydı..annesi doğumda kalbi kaldıramayıp ölecek ya da onun gibı bır seyler olacak mı acaba.. Bölüm güzeldi hp-chan Gülücük Dağıtıyor ellerine sağlık..

Dön gel , yine sev beni.
Sar sevgine , sevgimi.
Nefes gibi muhtacım sana...

Spoiler:

En Yukarı Git
13 Şub 2013 17:28
Kohana Mai
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 104

Kohana Mai
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
geçmişini hatırlayamaması, annesinin durumu üzücü..
yine de neden bu kadar soğuk birisi anlayamadım..yaşadıklarından doğan birşey mi?! yoksa hatırlamaması ile ilgili mi?!...

bölüm çok güzel olmuş..ellerine sağlık..
devamını merakla bekliyorum..

Donna toki mo kao wo agete “zutto watashi wa tsuite yuku wa.."
En Yukarı Git
16 Şub 2013 14:59
Tangel
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 34

Tangel
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir eleştiri yapacağım. Ama yapıcı tabii ki.

İstek doğrultusunda bunu devam ettireceksen hiç yazma daha iyi çünkü ben güzel hikayelerin yarım kalmasından yana değilim açıkçası. Canım sıkılıyor. Okuyorum ve yarım kalınca da bir daha okuyasım gelmiyor. Onca hikaye okudum ve yarım kaldı hepsi ki moralim o konuda çok bozuk oluyor.

Anlayacağın devam ettirmezsen keserim seni. Kötülük Düşünmekte!

Öte yandan hikayeni beğendim. İlk mesajını okudum da. Ancak devam etmedim. Tekrarlamama gerek yok sanırım. Nedeni yukarıdaki paragrafta sunulmuştur. Devam etmesi taraftarıyım. Ne olursa olsun Hayranlık Besliyor

KALBİMİN ANAHTARINI BULUP İÇİMDEKİ MANZARAYI KEŞFEDEBİLEN HERHANGİ BİR KİŞİ İÇİMDE HAPSOLMAYI GÖZE ALMIŞTIR
En Yukarı Git
19 Nis 2013 22:36
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
begenine de yorumuna da yarıca tesekkur ederim Tangel Gülücük Dağıtıyor
begeniye göre devam etme olayı,buraya eklemekle alakalıydı yazdım yani ama defterimde yazılı pc ye gecemiyorum hep telefondan giriyorum o yuzden buraya eklemekte sıkıntı yasıyorum.

Son yazılılar bitince -mayıs ortalarında tahminen- okumak isteyenler icin pespese bölümler ekleyecegim insallah:D

öyle pek ahım sahım olmasa da okuma nezaketini gösteren arkadaslarım,canlarım, hepinize bol tesekkurler. Eger beklerim derseniz -ki neyini bekleyecekseniz onu da anlamadım ya xD- biraz daha sabretmenizi rica edecegim Gülücük Dağıtıyor

hepinize kucak dolusu selam olsun ^.^ Haydi selametle:D

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
21 Nis 2013 21:45
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Bekliyorum Chin-Chinim ^^
dipçük not; Umarım şu çocuğa bir isim bulmuşsundur :D

En Yukarı Git
21 Nis 2013 21:46
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Haruka~ yazmış:
Bekliyorum Chin-Chinim ^^
dipçük not; Umarım şu çocuğa bir isim bulmuşsundur Çok Mutlu

Sağol bebeim *-*
cocugun adı yok ya asdfgh:D Simdilik en basta soyledigim ismi kullanıyorum yazarken ama azimliyim bulacagımÇok MutluÇok Mutlu

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
21 Nis 2013 21:52

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 53 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız