Bugün Hangi Animeyi İzlediniz ?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Anime ve Manga

Yazar
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

Durumu: Çevrimdışı

SahiL
Ay Savaşçısı
Bugün Hangi Animeyi İzlediniz ? Konu: Yanıt: Bugün Hangi Animeyi İzlediniz ?
Alıntıyla Cevap Gönder
Shingeki no Kyojin 4 böyle bir anime olamaz O_O her şey normal giderken o son dakikalarda olan şey ağzım açık kaldı aşık oluyorum sanırım bu seriye *-*
Erenin azmi, konuşması kişiliği falan her şeyi ile harika olmuş çok sevdim bu çocuğu öyle gaz veriyor ki elimde olsa onunla birlikte savaşırdım Kahkaha Atıyor

Karneval 4
Ben ümitliydim bu seriden yana ama çerezlik çıktı iyi mi :\

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
28 Nis 2013 18:39
SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
K project 9-10-11

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
29 Nis 2013 3:07
Artemis
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 207

Artemis
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
4. bölümler de çıktığına göre artık yeni sezonun açılışını yapabiliriz. Henüz iki anime izledim ama gözleri parlatmışlar alabildiğine sanki bu sezon.

Shingeki no Kyojin : 1-4
İnsanlığın başı belada, hadi dünyayı kurtaralım temalı bir anime. Grafikleri güzel, seslendirmesi makul ama konu vasatın ötesine geçemiyor. Daha doğrusu antagonistler mantıklı bir tabana 4.bölüm itibariyle oturtulmadığı için, kurgu konusunda devasa bir eksi alıyor benden. Dolayısıyla klasik battle animesi kategorisinde. Her ne kadar yeni bir şey vaad etmese de sürükleyici, kendini izlettiriyor. Bahar döneminin favori aksiyon animesi olabilir tabi rakiplerini incelemek lazım.

Suisei no Gargantia : 1-4
Bu animenin de tabanında insanlığın başının belada olması var. Düşmanlar uzaylılar olarak tanımlanmış kalamar bozmaları. Ancak animenin işlediği konu ilk bölüm itibariyle buradan sıyrılıp, yabancı ancak insanların yaşadığı barışçıl bir gezegene düşen asker hikayesini alıyor. İlk bölümdeki savaş da, sonrası da grafik manasında sıradan. Müzikler konusuna girmeyeceğim, oldukça pasif çünkü müzik konusunda. Konunun ne olacağını ise zamanla göreceğiz ancak çok bir şey beklenecek bir anime gibi durmuyor şimdilik. Birazcık mecha, biraz savaş, biraz slice of life giden bir seri, artık hangi kategoriye isterseniz ona koyun.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Nis 2013 5:58
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Kamikaze Kaitou Jeanne ~~ 28 *-*
2. sezona gelmişiz, hadi hayırlısı ^^

One Piece ~~ 500-508~~ ve devam ediyorum *-* Hedefim 520 *-*

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
29 Nis 2013 16:21
Rukia
Üye
Üye

Teşekkür: 23

Rukia
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
dün: mai hime: 13-18

bugün:
mai hime:19-26 Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor bitti.
sm özlemi çeken herkese önerebileceğim bir anime kesinlikle izleyin derim... 2004 animesi olmasına rağmen çizimleri de hoştu bence...konu zaten süper,karakterler hoşşş bir de o müzikler.... yuki kajiura imzası var müziklerde bayılıyorum yaaa o kadına valla kısacası: kesinlikle izleyin diyorum ben...

one piece:593 Hayranlık Besliyor
Spoiler:

shingeki no kyojin:4 ü izledim

Dün ''Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Depth of Field - Ai to Nikushimi Gekijyo'' yı gördüm ama daha izlemedim türkanimede baktım 2 dakikalık bölümler Çok Mutlu
akşama da junjou özel bölümle Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Depth of Field - Ai to Nikushimi Gekijyo yı izleyeceğim Çok Mutlu

birazdan da son vizeme gitmek için gideceğim... xd[/u]

En Yukarı Git
29 Nis 2013 16:34
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
recapfuru 16

NEDEN RECAP NEDEN NEDEN.
geriye dönerek izlemek istesem bölümleri açıp izlerim. NEDEN RECAP KOYUYORSUNUZ NEDEN. ilk sezonunki bile daha hoştu

normal bölümler > filler > recap

yer yüzünün en rezil grubunun animesini izlerim daha iyi -_-

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
29 Nis 2013 18:03
SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
K project 12-13 (bitti....BİTTİ NAYIR NOLAMAZ!)

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
01 May 2013 2:44
Artemis
Süper Üye
Süper Üye

Artemis
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Yeni Sezon animeleri Part 2

Valvrave the Liberator : 1-3
Gelecekte geçen hikayemiz mecha tabanlı. Artık %70inin uzaya çıkıp yaşamaya başladığı bir gelecekte insanlığın düşmanı yine insanlıktır. 2 büyük askeri güç olan Dorssia ile ARUS birbirleriyle mücadeleyi sürdürürken tarafsız barışçıl bir hayat sürdürmeye çalışan Jior, saldırıya uğrar. Böylece toplamda 3 farklı gruba bölünmüş olan insanlıkta, Jior vatandaşı olan protagonistimizin, günlük sıradan hayatı değişir.
Yani kısaca hikaye artık kimin robotu güçlüyse o döver şeklinde. Pek bir şey vaad etmiyor, sezonluk çıtır çerez niyetine. Çizimler, müzikler, karakterler sıradanlıkta geziniyor. Bu hikayenin babasını istiyorsanız gidin Code Geass izleyin.

Hyakka Ryouran Samurai Bride : 1
Hyakka Ryouran Samurai Girls'e devam sezonu niteliğinde. Japonyada samurayların aslında gücünü kaybetmeden geldiği bir günümüz dünyası var. Dünyayı kötülükten koruma görevi de generalin komutasındaki master samuraylara ait. Her master samurayın değişik silahları ve dövüş teknikleri var. 2.sezonunda master samurayların düşmanı ölüler diyarındaki uykularından uyanmış Dark Samuraylar.
Her şey ne kadar güzel gidiyor değil mi? Aslında değil. Master samuray dediklerimiz fazla gelişmiş ortaokul, lise bebeleri, tamamı hatun. General dediğimiz eleman (erkek olduğunu anlamışsınızdır) normalde sıradan samuray olan bu hatunları öperek master yapıyor. Tamamiyle fanservice üzerine olan bir ikinci sezon var önümüzde. Çizimler dandik, müzikler vasat, gag'lar kalitesiz. 3 bölümü elimde var ama 1.den sonrasını izlemek içimden gelmedi, ilk sezonu izlemiş olmama rağmen. Tamam ilk sezonda fanservice idi ama bu kadar da değildi.

02.05.2013 Edit :

Date a Live : 1-2
Lise hayatı, savaş, romantizm, moe... Animelerin çoğunluğunun ortak noktası olan bu konuları barındrıran bir anime Date a Live. Dünyada sıradan depremlerin (Earthquake) haricinde çöküntüler yaşanmaya başlamıştır. (Spacequake). {Ben çöküntü diye çeviriyorum ancak bahsettiğim şey, kara delik misali belli bir alanın kendi içine çökmesi, yerin altını üstünü yani uzayı lokal olarak ama herşeyiyle etkileyen bir olay bu.} İnsaoğlu bu uzay çökmeleri ile yaşamak konusunda tecrübelenmiş, uyarı sistemleri ile normal günlük hayatına devam etmektedir. Ancak bu felaket doğal bir olay değil, doğaüstüdür ve sebebi "seirei" diye adlandırılan ruhlardır. Ne zama bir ruh boyut değiştirip dünyaya gelirse, geldiği noktanın etrafında yan etkiler olarak bu çöküntüler yaşanmaktadır. Savaş gücü olarak üstün yeteneklere sahip olan bu ruhların oluşturduğu tehditi ortadan kaldırmak için askeri yöntemler dışında yeni bir çözüm uygulanabilir midir?
Konu bu. Spacequake, konu için oldukça ilgi çekici bir giriş. Bu durumun sebebi olan ruh kavramı, heves kıran bir gidişat. Bu ruhların savaşçı, güzel genç kızlar olması "bir dakika, bilimkurgu değil mi şimdi bu anime" tepkisi. Tehdit için bulunan çözüm spiritleri bir liseliye aşık edip, bu boyuta bağlanmalarını sağlamak ise sıçışta son nokta. Kimya olarak Shakugan no Shana, Zero no Tsukaima veya Toradora'ya benziyor olabilir ama o tadı vermedi henüz. Hatta Shakugan no Shana'ya yazık etmeyeyim onu böyle şeylerle kıyaslamak bile hata.

Sankarea : 1-8

Geçmiş sezonlardan bir anime. Romantik zombi hikayesi. Evet bu. Hepsine uzun uzun yazdım ama buna uzun yazmaya gerek yok. Güzel buldum, izleniyor. Çıtır çerez niyetine izleyin. Tüm bölümleri internette olduğu için bekeleme gereği de yok, tek seferde çıkartırsınız zamanınız varsa. Sıfırıncıyı, OVAyı, buluraydeki ekstrayı sayarsam 15 bölüm toplamda.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
01 May 2013 4:06
Luchi-Sana
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 16

Luchi-Sana
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Shingeki no Kyojin:5 soluksuz izledim, hep en heyecanlı yerinde kesiliyor-_-neyseki mangasında belli bir ilerleme kaydettim.

En Yukarı Git
05 May 2013 12:47
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Kamikaze Kaitou Jeanne ~~ 28-29 *-*
One Piece ~~ 579 ve devam ediyorum *-*
Naruto Shippuuden ~~ Movie 6 : Road to Ninja. Ağladım ya la. T-T

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
05 May 2013 15:48
ercan
Misafir

ercan
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
dante's inferno animated

En Yukarı Git

05 May 2013 16:20
SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Luchi-Sana yazmış:
Shingeki no Kyojin:5 soluksuz izledim, hep en heyecanlı yerinde kesiliyor-_-neyseki mangasında belli bir ilerleme kaydettim.

Aynen mangasını okuduğum halde soluksuz geçti nasıl bitti anlamadım.Ben daha bekliyorum mangada okuduğum diğer kısımlarda çıkacak diye bi baktım devam edecek yazısı Kahkaha Atıyor

Spoiler:

Yeni bölümü merakla bekliyorum efenim *-*

En Yukarı Git
05 May 2013 16:55
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Luchi-Sana

Luchi-Sana
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 16

Luchi-Sana
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
SahiL yazmış:
Luchi-Sana yazmış:

Aynen mangasını okuduğum halde soluksuz geçti nasıl bitti anlamadım.Ben daha bekliyorum mangada okuduğum diğer kısımlarda çıkacak diye bi baktım devam edecek yazısı Kahkaha Atıyor

Spoiler:

Yeni bölümü merakla bekliyorum efenim *-*

Shingeki no Kyojin'in animesi de mangası da çok iyi de keşke animenin bölüm sonu çok heyecan verici,merakta bırakacak bir şekilde bitmese Hüzünlü mangası bile böyle heyecanlandırmıyor.
Spoiler:

Kız karakterleri çok beğendim.Sasha olsun,Annie olsun ve tabiki Mikasa.
Mikasa Eren'e çok aşırı korumacı davranıyor, o kısmı beğenemedim bir türlü.Eren'e ısınamadım sanırım,birde Jean'a.

En Yukarı Git
05 May 2013 18:23
Artemis
Süper Üye
Süper Üye

Artemis
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
One Piece : 594 (Mangadan biraz farklı gidiyor niyeyse)

Shingeki no Kyojin : 5 {Holy shit o_0"}

Gençler, mangasını daha önceden okumadıysanız abanmayın şimdiden bence. Tamam merak dürtüyor ama mangayı okumadan animeden gidince daha bi güzel oluyor. {Manganın çizimlerini beğenmedim onun da böyle konuşmamdaki etkisi büyük)
İlk 2 bölümü okudum bıraktım ben, bildiğim kadarıyla devam eden manga olduğu için anime nasıl olsa mangaya yetişemeyecek, anime bitince oradan devam edersiniz.

Hacı o değilde :
Spoiler:

En Yukarı Git
05 May 2013 18:41
ercan
Misafir

ercan
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
final fantasy vıı advent children

En Yukarı Git

06 May 2013 14:32

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, Sonraki
42. sayfa (Toplam 46 sayfa) [ 689 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız