hepimizin utandığı anlar vardır;)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4

Sailor Moon Forum -> Serbest Köşe

Yazar Mesaj
duy bas
Kullanıcı Eşyası

Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 23

Durumu: Çevrimdışı

hepimizin utandığı anlar vardır;) Konu: Yanıt: hepimizin utandığı anlar vardır;) Alıntıyla Cevap Gönder
Trendy dergisindeki "Utandıran Anlar" köşesine dönmüş burası yaa! Madde Çok Mutlu

Ayışığı sevginin mesajıdır... Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 14 May 2013 19:50
Mari
Kullanıcı Eşyası

Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Ünvan: Büyücü Prenses
Teşekkür: 417

hepimizin utandığı anlar vardır;) Konu: Yanıt: hepimizin utandığı anlar vardır;) Alıntıyla Cevap Gönder
serdar ortaç another brick in the wallı coverlerken utanmıyorsa siz de utanmayın

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 14 May 2013 21:22
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Artemis, Daisy~

Daisy~
Kullanıcı Eşyası

Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Ünvan: Prenses
Teşekkür: 402

Spoiler:
9. sınıfta, henüz 19 Mayıs'ın iptal olmadığı zamanlarda, çalışmalarımız oluyordu. Her gün stada gidip terliyor sonra da ders giriyorduk. Biz de üç kafadar okulu kıralım Forum'a gidelim dedik. Saat sabahın sekizi. Çalışma o gün öğleden sonra birde mi ne..

Forum saat 9'da açılır, yürüyerek gidelim dedik. Giderken de bir arkadaşa uğrayalım, o da belki bizimle gelir falan. Epey yürüdük Boztepe'ye çıktık. Baktık arkadaş çoktan gitmiş okula. Biz de geri döndük yola derkeeen... Laufey'le karşılaştık. Kim mi Laufey? Tam o an peşimize takılan dişi, hastalıklı ve aşırı derecede pireli bir köpek. Nereye gitsek peşimizden geliyor. Köprüye çıkıyor, karşıdan karşıya geçiyor, merdiven inip çıkıyor falan, kurtulamadık hayvandan.

O değil benim fobim var O_O

Tam foruma vardık bir de ne görelim. Saat 10'da açılıyormuş meğersem. Kapıda durduk güvenlikçilerle bekliyoruz. Köpeğe çoktan isim de taktık. Adamlar kıllandı bizim Laufey'den. Ellerindeki çubuklarla dürttüler bunu gitsin diye. Laufey de iyice gerindi falan bana doğru koşmaya başladı. Ben de start almış Usain Bolt gibi fırladım yerimden.

Hayır, utandığım kısım burası değil.

Deli gibi koşarkene son bir çare olaraktan benim erkek arkadaşın kucağına atladım. Türk filmi mod on u.u Bu da geldi montumun kenarını ısırdı, haliyle ayaklar yerden kesildi hayvancağızın da öylecene kaldık. Ben de gözleri yummuş benim çocuğun yakasına yapışmıştım. Gözlerimi açmamla Forumun kapısında bekleyenlerin bana güldüğünü görmem bir oldu.

Bir utandım bir utandım varyaa :D Benim çocuğun yengesi de oradaymış :D Onu öğrenince daha da bir utanmıştım :D

Uyarı; acayip uzun be abicim, yazarlık alışkanlığı yazdıkça yazıyor insan :D

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 15 May 2013 0:12
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Tatoo

Tatoo
Kullanıcı Eşyası

Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 11

Aman Allah'ım ne kadar çok güldüm anlatamam. Hepsi de birbirinden komik. Teşekkür ederim paylaşım için.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 18 Şub 2015 19:57

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 49 mesaj ]
Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız