Watashi no Sekai (DUYURU)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 42

Durumu: Çevrimdışı

hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Watashi no Sekai (DUYURU) Konu: Yanıt: Watashi no Sekai (SİZİN İÇİN SÜRPRİZ 3. BÖLÜM!!!!)
Alıntıyla Cevap Gönder
İnşallah iyi bir not alırım ve size daha güzel bölümlerle devam ederim Çok Mutlu
Not:
Size aslında ne kadar yazdığımı anlatayım (gerçi can sıkıntısına saçmalıyorum ama olsun yani ne kadar daha yolunuz var güncele onu bilin Çok Mutlu
ben bu hikayeyi 2013 ajandasına yazıyorum her sayfa 1 gün hafta sonları ise 2 gün için 1 sayfa
size ocak 10-15 arasında bir yere kadar yazdım
ama ben mart 20-25 arasında tıkandım şu an güncele yazamıyorum Çok Mutlu
Not2:
size saçmaladım okuduysanız teşekkürler ve zamanınızdan çaldığım için gomen Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
01 Hzr 2013 18:20
chibi ami
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 169

chibi ami
Ay Fedaisi
Watashi no Sekai (DUYURU) Konu: Yanıt: Watashi no Sekai (SİZİN İÇİN SÜRPRİZ 3. BÖLÜM!!!!)
Alıntıyla Cevap Gönder
ne güzel saçmalamaymış Hayranlık Besliyor çok hoşuma gitti Çok Mutlu

sbs de başarılar yaaa Üzgün ya da Ağlıyor ben çok heyecan yaptığımdan bir kaç soruyu kaçırmıştım Üzgün ya da Ağlıyor sen dikkat et olur mu canım Gülücük Dağıtıyor

liseye başlayınca sbs nin hiçbir şey olmadığını anlıyorsun zaten
Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
02 Hzr 2013 15:38
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
sizin tek derdiniz de -şu durumda- hikaye yazmakmış....

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
02 Hzr 2013 16:06
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Kohana Mai, Daisy~

hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
"tek" derdim değil olan şeyin farkındayım ancak sürekli bu şekilde iğnelenmek beni sinir ediyor. Ve senin tek derdin de burda milleti ignelemekmiş

Edit: Zeynep-nee diyebilir miyim sana Çok Mutlu ve umarım dikkatsizlikten soru kaçırmam.

En Yukarı Git
02 Hzr 2013 20:49, Değiştirme: 02 Hzr 2013 21:47 (Toplamda 1 kere)
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
sürekli bu şekilde?

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
02 Hzr 2013 21:37
chibi ami
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 169

chibi ami
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
tabi ki diyebilirsin Çok Mutlu
Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
04 Hzr 2013 13:24
harukausagi
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 96

harukausagi
Ay Fedaisi
Watashi no Sekai (DUYURU) Konu: Watashi no Sekai (SİZİN İÇİN SÜRPRİZ 3. BÖLÜM!!!!)
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzelll Gülücük Dağıtıyor keşke bizim sınıfa falan da japonlar gelseydi Hüzünlü bizim hocalar böyle yapsa öpüp başıma koyardım Kahkaha Atıyor fazla saçmaladım Çok Mutlu

never trust a duck.
En Yukarı Git
06 Hzr 2013 11:44
hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
SBS den çıkalı 35 dakika oldu ve anında burda bittim Çok Mutlu gözüm aydın Çok Mutlu nasıl geçti söylemem Kayan Gözler Kayan Gözler

En Yukarı Git
08 Hzr 2013 12:35
ercan
Misafir

ercan
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
fanfic yazmak başlı başına emek ister bence uğraşmanız bile güzel birşey bence Gülücük Dağıtıyor Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git

08 Hzr 2013 12:50
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 26

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
giderek işler iyice meraklata bırakıyor insanı ayrıca ben o kurken zevk alıyorum

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
08 Hzr 2013 21:18
prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 141

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Yeni okudum üzgünüm.Bu aralar pek girmiyordum siteyede.Komik ve hoş bir bölüm olmuş.Önce küçük atışmalar ardından gelecek olaylar... Hayranlık Besliyor Ama 30 gün biraz az gibi gördüm.Bir yarı dönem ya da tam dönem olsaymış iyi olurmuş sanki. Kayan Gözler bencillik yaptığımın farkındayım neyse.Sbs niz bitti artık yeni bölümleri sıkıntı çekmeden yazabilirsin.Devamını bekliyorum. Göz Kırpıyor

Bana bir kelime söyle sonsuzluğa ulaşan.
Bana bir hikaye anlat asla unutulmayan.
Bana bir gökyüzü göster karanlıktan daha koyu olan.
Bana bir hayal ver zamanın kalbini kıskandıran.
En Yukarı Git
15 Hzr 2013 12:19
Usa/EzGİ
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 70

Usa/EzGİ
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
SBS de geçtiğine göre artık bekliyoruuuz... *-*

Yeah, right.
En Yukarı Git
16 Hzr 2013 13:30
hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
yaacağım merak etmeyin!!
aslında şimdiye kadar yazardım ama ayıptır söylemesi tatildeydim de ondan yazamadım Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
17 Hzr 2013 19:19
hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
anlamadığınız Japonca kelime olursa sorun sözlük yapmaya üşeniyorum Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda
---------------------
Sonunda bölüm4
"Siz ciddi olamazsınız değil mi hocam?" Sekai anlaşmadan oldukça memnundu. Bunu anlamak için kör olmam gerekirdi. Soruma cevap alamamam benim için cevap olmuştu. İstemeye istemeye hocanın uzattığı kalemi aldım ve imzaladım.
"İmzaladığına göre kaçışın yok. Ben de hem matematik hem de sınıf öğretmeniniz olarak" ne olur konuşmanın sonu sizi karı koca ilan ediyorum diye bitmesin. "Zeynep Türkyılmaz'ı İnukami Sekai'ın 1 aylığına rehberi ilan ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun." o ukaladan da amma hayır gelir ya.
"Bu arada Zeynep Sekai'a kötü davranığını duyarsam veya görmeyeyim."
"Evet Zeynep-chan bana kötü davranma onegai." hoca bir gitsin göreceksin sen iyi mi kötü mü davranacağım.
"Evet artık senin kölen olduğuma göre Sekai-sama sana 3 kural söyleyeceğim. Sen de onlara uymak zorundasın." bi an anlamamış gibi baktı baktı... Sonra jeton düştü
"Hai Zeynep-cha..."
"1 bana '-Chan' diye hitap etmekten vazgeç. 2 birbirimizi tanımıyoruz bana ukalalık yapma yoksa sana bunu ödetirim ve 3 bu işi isteyerek almadım ama anlamadığın şeyler olursa sorabilirsin. Şimdi kantine gidiyorum. Peşime takıl. Kaybolursan sorumluluk bende değil."
"Haii! Zeynep-chaan." sesi küçük çocuk sesi gibi çımıştı çok şirindi.
"1. kural neydi Sekai-sama?"
"Ah. Gomen Gomen." bana düşündüğümden daha fazla itaat ediyodu hoşuma gitmemiş değildi de hani. Japon bir köpeğim olmuştu. Hihihi.
Kantinin önüne kadar konuşmadı. Ben halimden memnundum sonuçta bana bulaşmadığı sonuçta oldukça şirindi. Onu da kantine sokup uğraşmak bir işkence olur diye kantinin yanındaki banka oturmasını söyledim o da anında yaptı. Gerçekten daha önce de böyle uysal olsaymış ne güzel olurmuş.
"Ben kantine gidiyorum malum biri bana çarpıp kahvaltımı yere düşürdü. Ben gelene kadar burada dur ve mümkünse -ki öyle olacağına inanmıyorum- dikkat çekme." Ben konuştukça kafa sallıyordu kuyruğu olsaydı onu da sallardı eminim.
Kantinden içeri girdim ama oradan bir şey almak imkansızdı. Derken önde Şebnem'i gördüm. En önün bir arkasındaydı.
"ŞEBOO! Duy sesimii." bana döndü:
"Ne oldu Zeyno? Öküz gibi anırıyorsun?" sinirli bir bakış attım ama Şebneme kızmam mümkün de değildi.
"Mat'çı bana yeni gelen bir ukalaya bekçilik işi verdi ve olabildiğince çabuk dönsem iyi olur zahmet olmazsa bana da 1 simit ayran alsana." parayı uzattım gülümserek aldı o anda sıra ona geldi, aldı bana para üstüyle uzattı. Teşekkür edip aldım hemen benim biricik sadık köpeğimin yanına döndüm.
Ki pek bana sadık davranmamıştı. Etrafı "kya kya kızları"yla dolmuştu. Bankın üst tarafına çıkmış kızlara hava atmaya 'çalışıyordu' kelimelerin yarısını doğru söyleyememiş olmasına rağmen "kya kya kızları" ona bayılmıştı. Benim ona 'dikkat çekme' dememe rağmen böyle olduysa bir de uyar masaydım... Ona seslenmeme rağmen -ki duyduğuna eminim- yanıt vermedi canıma tak etmişti artık koşarak yanına gittim ve ayranı kafasına geçirdim. O dua etsin ki daha açmamıştım.
"BEN SANA DİKKAT ÇEKME DEMEDİM Mİ!!" gömleğinin yakasından tutup banktan aşağı indirdim
"YÜRÜ SINIFA DÖNÜYORUZ!!" bana kedi yavrusu gözleriyle baktı. etrafımdaki "kya kya kızları" çil yavrusu gibi dağıldılar.
"Demo Zeynep-chan!" Sekai'a Hilal'in "Kara Gözlü Şeytan" bakışımı attım.
"BANA 1 KEZ '-CHAN' DİYE HİTAP EDERSEN SENİ ÖLDÜRÜRÜM." Bir yandan ayran indirdiğim kafasını tutyor bir yandan da çekelediğim yakasını kurtarmak için debeleniyordu. Dayanamayıp gülmeye başladım ama hala yakasından çekiyordum.
"Oni(şeytan)!! şimdi niye gülüyorsun?"
"Şu anki halin çok komik çünkü." Bana pis pis baktı. "Aynı anda hem kafanı tutuyor hem bana ayak uydurmaya çalışıyorsun." bana biraz daha kötü baktı.
"Omae kono (sen o) şişeyi watashi no (benim) başıma vurmasaydın bunlar olmazdı Oni!" bana Oni demesi yetmişti ama.
"SEN DİKKAT ÇEKMESEYDİN O ZAMANN!!" Pis pakışı ukalalaştı yüzüne bir gülümseme yayıldı. İçimden 'Eyvah' çekmemle ağzını açması bir oldu.
"Imm sizde nasıl deniyordu söylemiştin de aslında... HAH! Çok yakışıklıyım bu yüzden dikkat çekiyorum Zeynep-ch..." bir 'Kara Gözlü Şeytan' bakışı daha attım. "Yani Zeynep."
"3 kuralı hatırla 2. numara bana ukalalık yapma." boş boş baktı. "Ne oldu?"
"Etto... 'ukalalık' ne demekti?" yüzüme yayılan gülümsemeyi engellemedim.
"Git ve birkaç sözlük karıştır." bu sefer o güldü.
"Kural üç Zeynep-ch... anlamadığım şeyleri sorabilirim." karşılıklı pis pis gülüyorduk etraftakiler de bi Sekai'a kim bu bakışı atıyordu bi de ikimize ne yapıyor bu manyaklar diye bakıyorlardı.
"Doğru sorabilirsin ama ben cevaplamak sorunda değilim." gülümsemesi söndü.
"Ah. Omae hontou Oni da.(sen gerçekten şeytansın)"
"Evet öyleyim."
"Kabul ediyorsun?"
"Eğer şeytanlık yaptığım sensen evet, kabul ediyorum."

En Yukarı Git
26 Hzr 2013 11:58
prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 141

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Watashi no Sekai (DUYURU) Konu: Yanıt: Watashi no Sekai (sonunda 4. bölümü yükledim)
Alıntıyla Cevap Gönder
Gülmekten öldüğüm bir bölümdü.Birkaç yerde anlatım bozuklukları vardı.İlk paragrafta dikkatimi çeken o oldu.Geri kalanı kusursuzdu.Uzun zamandan beri böyle bir bölümle karşılasmamıştım.Bunun için teşekürler.Özel olarak haber verdiğin için ayrıca teşekürler.Devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Göz Kırpıyor

Bana bir kelime söyle sonsuzluğa ulaşan.
Bana bir hikaye anlat asla unutulmayan.
Bana bir gökyüzü göster karanlıktan daha koyu olan.
Bana bir hayal ver zamanın kalbini kıskandıran.
En Yukarı Git
27 Hzr 2013 4:44

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 55 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız