Nur'dan Geliştirilmesi Gereken Çizimler~
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Çizimlerim hakkındaki düşünceleriniz neler?
iyi
60%
 60%  [ 3 ]
daha çok geliştirebilirsin
40%
 40%  [ 2 ]
fena değil
0%
 0%  [ 0 ]
umarım berbat olduklarının farkındasındır?
0%
 0%  [ 0 ]
bence sen bu işi bırak -,-
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Yazar
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 118

Durumu: Çevrimdışı

Prenses Nur
Vazgeçilmez Üye
Nur'dan Geliştirilmesi Gereken Çizimler~ Konu: Yanıt: Nur'dan Geliştirilmesi Gereken Çizimler~
Alıntıyla Cevap Gönder
@chibi ami;mmm...haklısın ^w^ benim biraz burun takıntım var da,hastalığımdan dolayı benim de burnum büyük ondan çizimlerimi de öyle yapıyorum Çok Mutlu arigatou ^^

@hotaru_zezo; teşekkürleer *-*

@Princess Hotaru; arigatou ^w^

@nyuu chan; nyannn arigatou *-*

Başlığa bakmayalı uzun zaman olmuş...gelmişken yeni çizimlerle geldim *-*

Benim için en değerli çizim,çizdiğim kişi yüzünden değil,çizerken diğerlerinden daha çok uğraşmamla ilgili de değil...

B.A.P-What the Hell dinlerken ortaya çıkan bir şey ^^''

Lee JongHyun un bir hayran çekimi resminden bakarak çizdim...

Bunu da az önce çizdim...

Umarım beğenirsiniz,yorumlarınızı bekliyorum ^^

CNBLUE-SS501-Led Apple-NU'EST-B.A.P-No Min Woo
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
13 Tem 2013 8:03
cloud
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 28

cloud
Sailor Moon Fan
Nur'dan Geliştirilmesi Gereken Çizimler~ Konu: Yanıt: Nur'dan Geliştirilmesi Gereken Çizimler~
Alıntıyla Cevap Gönder
ilk yorum benden olsun bakalım iyi iyi Gülücük Dağıtıyor devam et bence daha iyilerinide yapabilirsin bence ama ben eskiden çok karakelem yapardım şimdi hiç bir şeye ilgim isteğim kalmadı sadece Gülücük Dağıtıyor

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
13 Tem 2013 12:25
chibi ami
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 169

chibi ami
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
süper yaa Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
13 Tem 2013 15:07
cloud
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 28

cloud
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ohaaaaaa yoruma bak Çok Mutlu

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
13 Tem 2013 15:17
nyuu chan
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 44

nyuu chan
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
çizimlerin çok hoş

bu süper imza için irma çoook teşekkür ederim Gülücük Dağıtıyor

Çok sağol Gold Çok Mutlu bu güzel imza için Hayranlık Besliyor
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
13 Tem 2013 15:21
Sunema
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 107

Sunema
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok hoş olmuşlar Nuw-chan'im Hayranlık Besliyor Devam daha da güzel olacaklar Zarif

::::::BIG FAN OF THE SUPERNATURAL & DC!!!!!::::::

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
14 Tem 2013 1:21
Risa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 51

Risa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Resimlerinde orani bulmussun nasil desem hani cizimler olur agzi bi tarafa gozu anormal buyuk falan olurya sende o yok iste gordugunun ana cizgilerini cok iyi bi sekilde aktarmissin tek sorun biraz fazla karalama var cizgilerin bi otarafa bi butarafa kaymis sanirim biraz kisa vakitlerde ciziyosun Gülücük Dağıtıyor karalanan kisimlarda da biraz uyum tutturabilirsen cok guzel olurlar

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
17 Tem 2013 12:23
Prenses Nur
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 118

Prenses Nur
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
@cloud;Arigatou ^^

@chibi ami; Nyann *-* Yorumuna hayran kaldım *-* Nyaan~~ arigatouuu^^

@nyuu chan; Teşekkürler

@Sunema; Captain-sama seni neden forumda hiç göremiyorum T-T Neyse,arigatou
Captain-sama ^^

@Risa; Arigatou ^^ Haklısın,aslında çizimlerime genelde 2 saatimi harcarım faka o karalama kısmına gelince hemen geçiştirmek istiyorum ^^ Arigatou ^^

Arkadaşlar bu gün bir Güzel Sanatlar Lisesi sınavı için kaydımı yaptırdım,lütfen dua edin,153 kişi arasında hiç bir kursa gitmeden sınava katılacak tek kişi benim,artık nasıl gözümü karartmışsam ^^''

CNBLUE-SS501-Led Apple-NU'EST-B.A.P-No Min Woo
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
17 Tem 2013 18:11

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 23 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız