29 Eylül - Bir Veda Akşamı İzlenimler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Sailor Moon Forum -> Etkinlikler

Yazar
Üye
Üye

Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Reina
Üye
29 Eylül - Bir Veda Akşamı İzlenimler Konu: Yanıt: 29 Eylül - Bir Veda Akşamı İzlenimler
Alıntıyla Cevap Gönder
Gitme kal demeye cesaretim yok Gözlerimle kal desemde defalarca, biliyorum gideceksin bana son bir kez bile bakmadan,
Oysa biz mücadeleler edecektik sevgimiz için.Yıllarımızı verecektik uğruna... Şimdi öyle bir yürek bıraktınki bende , beni benden aldı sanki sende kaldı diğer yarım...Yarım kaldı sevdamızda benim gibi , gidiyorsun işte bir "allahaısmarladık" bile demeden , gözleri yağmurlu birini bıraktın ardında bunu bil ! Söyle sevgili ! Ayrılık çözümmü bu sensizliğe ? İsyanlarıma ilaç olurmu söyle?

--------------------------
Ammaaan bunca lafa giderse gitsin ya çokta tın Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
29 Eyl 2007 19:33, Değiştirme: 29 Eyl 2007 20:02 (Toplamda 3 kere)
prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 142

prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
29 Eylül - Bir Veda Akşamı İzlenimler Konu: Yanıt: 29 Eylül - Bir Veda Akşamı İzlenimler
Alıntıyla Cevap Gönder
Son sözü söylemeye cesaretim yok benim. Karşımda ki sen olunca anlamı yok zaten sözlerin. Tanıştığımız ilk günden beri kalbimde edindiğin yerin gün geçtikçe büyüdü ve yıllar ona sevda kattı, güven, sevgi, mutluluk... her şeyi ekledi yüreğime senle birlikte. Yüreğime dokunan sözlerin, içimi ısıtan aşkınla senin olmuştum sen farkında olmasanda. Ve yılların aşkını her gözlerine baktığımda yaşıyordum tüm benliğimle, şimdi ise...Şu an gözlerime bakıp ayrılık var diyebiliyorsan. Benim sana söyleyebileceğim şey: Bundan sonra "Seni" sensizlikte yaşamak da varmış kaderde. Hoşçakal ve tüm kalbimle umut ediyorum ki umarım gene görüşürüz hayat yolunda.

^-^ Elimden geldiğince yazdım, kafam durgun(durdu^-^''') düşünemiyorum^-^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
29 Eyl 2007 19:37
sailor ghost
Üye
Üye

sailor ghost
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
bu mektup, o küçük,örümcek ağlarıyla kaplanmış pencerenden uçarak içeri girdiğinde ,açık olan son kapı da mühürlenecek.seni bir daha asla göremeyeceğim..
kurduğum hayallerin hiçbiri gerçekleşmedi(en çok yıpratan da bizi bu uçsuz bucaksız hayellerdi..) Sonsuza kadar odasında bir hayaletle yaşayacak olan ben! Sen sesimi duymak isteseydin herşey farklı olabilirdi. Ama şimdi.. geriye kalan tek şey ağlayan bir ay prensesi..
Bu kederi asla unutmayacağım.Sen ve iyi-kötü yaşanmış herşey için;
teşekkürler. ve hoşçakal..

KuRBaN FaN Sitesi..

www.nerdekalmistik.com
En Yukarı Git
29 Eyl 2007 19:48
usagi tsukino
Sağlam Üye
Sağlam Üye

usagi tsukino
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
veda değil elveda;
bu sonbahar akşamında esen rüzgarla beraber bir o tarafa bir bu tarafa yalpalıya yalpalıya düşen yaprağın toprağa dönüşmesi gibi tamamen yok olan aşkımız göz yaşlarımla sulanarak toprağın altından filizlenip tekrar bir umutla seninle kavuşacağımız güne kadar elveda.

buda benden

HERKERZİ BEKLERİZ
http://animemangaworld.an.funpic.org

[/quote]

imza için EnmaKun teşekkür ederim
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Eyl 2007 19:54
jingjing
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 19

jingjing
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
uzun uzun yazı yazma yeteneğim yok. içimden gelen en kısa ve gerçek sözlerini yazacağım... elveda bile diyemediğim biricik platonik aşkıma: içimde senle vedalaşıyorum. belki bir gün yine karşılaşırız. beni tanımasan da seni sevdiğimi bilmesen de seni asla unutmayacağım.içimden geleni söyleyemediğim için pişman değilim...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Eyl 2007 19:56
ay savaşçısı büşra
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 24

ay savaşçısı büşra
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
bu da benimki
--ayrılık zamanı değilmi.biliyordum.işte veda ediyorum.ama şunu untma hayatta tek umudun gülmek olsun.eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.seni seven bir kez ölür ve gömülür.ama benim aşkım ne ölür nede gömülür.elveda sonsuza kadar.ama ben seni hiç unutmayacağım bunu bil.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
29 Eyl 2007 20:13
tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 9

tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
hepsi çok süper yaaaaa
(yaa benimki Şaşırmış Durumda Göz Kırpıyor )

En Yukarı Git
29 Eyl 2007 20:17
USAGİ
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 18

USAGİ
Sevgi'nin Koruyucusu
29 Eylül - Bir Veda Akşamı İzlenimler Konu: Re: 29 Eylül - Bir Veda Akşamı İzlenimler
Alıntıyla Cevap Gönder
Mamoru yazmış:
(Düzyazı/Edebiyat)

Aşk güzeldir, aşık olmak daha güzeldir. Aşk acıtır, belki de yakar insanı. Severek ayrılan iki sevdalının ayrılığını dramatize etmeniz, bu etkinliğin ana düşüncesidir. Bir Veda yazısı yazacaksınız, küllenmiş bir aşkın son alevlerinden bahsederek, bazen siz ne kadar severseniz sevin, ayrılık olmak zorundadır ya, işte bunun gibi bir durumda sizin cümlelerinizle veda sahnesi...

Hmm... Mamoru merak ediyorum senin bölüm ney? Afedersin sitede söyledinmi bilmiyorum ama merak ettim Şaşırmış Durumda edebiyatla çok ilgileniyorsun da Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
29 Eyl 2007 20:40
mamoru
Koruyucu
Koruyucu

Teşekkür: 200

mamoru
Koruyucu
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu etkinlik için yazı yazma süresi bitti ^^

Final 21:00'da başlayacaktır...

Sailor Moon / Sailor Venus Fan Sitesi
Forum Kuralları | İstek - Şikayet Kutusu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Eyl 2007 20:40

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 24 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız