Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 23, 24, 25, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Çizgi Film, Çizgi Roman ve Diğerleri

Yazar
Koruyucu
Koruyucu

Teşekkür: 200

Durumu: Çevrimdışı

mamoru
Koruyucu
Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD Konu: Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD
Alıntıyla Cevap Gönder
Aşağıda, Google Search'ta dönemsel olarak en çok aranan iki kelimenin karşılaştırılmasını görmektesiniz. Winx Club günümüzde dünya genelinde Sailor Moon'dan daha çok aranıyor.

Grafik sayfasındaki bilgilerden şunu da çıkartıyoruz ki:

Winx Club'ı En Çok Arayanlar Ülkeler:
1. Türkiye
2. Almanya
3. İtalya

Sailor Moon'u En Çok Arayanlar:
1. İspanya
2. Romanya
3. İtalya

Kısaca, Türkiye artık Winx'i seviyor, Sailor Moon ise unutulmak üzere, ilk 10 ülkede olmadığımız bilgisini de eklemeden edemeyeceğim.

Biz yine de Sailor Moon için buradayız ^^

Sailor Moon / Sailor Venus Fan Sitesi
Forum Kuralları | İstek - Şikayet Kutusu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Ekm 2007 15:42
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD Konu: Yanıt: Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD
Alıntıyla Cevap Gönder
tabiki sailormoon için buradayız her zamanda olucam ben Gülücük DağıtıyorGülücük Dağıtıyor...sailormoon bambaşka bişe yaaa...sailormoon yayınlansa yine herkes çok sever ve ilgi duyar diye tahmin ediyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Ekm 2007 15:45
Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 4

Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD Konu: Yanıt: Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
tabiki sailormoon için buradayız her zamanda olucam ben Gülücük DağıtıyorGülücük Dağıtıyor...sailormoon bambaşka bişe yaaa...sailormoon yayınlansa yine herkes çok sever ve ilgi duyar diye tahmin ediyorum.

Cenke aynen katılıyorum....
Biz burdayı burda olucaz ne olursa olsun SM yerine hiç birşey geçemez!!!
Sailormoonu tekrra yayına verseler o zamanda WİNX diye bir şeyi kimse hatırlamaz çoğunuluğu zaten onu SMye benzettiğinden ilgi duyuyor kanımca yoksa hiç ilgi çekici değil^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
10 Ekm 2007 15:48
Gece
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 6

Gece
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
takmışlar en güncel olanlara ztn Dil Çıkartıyor şuan sm yayınlansa daklarlar anında :Pbu zamane cocukları xD çzimi daha şeker shirli büyülü die daha cok ilgi duyuyolar -_-
ama biizm gönlümüzde her zmn Sm Zarif

Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
10 Ekm 2007 15:50
Naturela
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 2

Naturela
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Winx in daha çok aranması sebebi şu anda tv ekranlarında olması düşünsenize sm kaç yıl önce yayınlandı ve sm yi unutmayanlar bu kadar çok birde yayınlansa gerçekten şimdi winx i izleyenler sailormoon nun ne kadar daha güzel olduğunu anlayacak
şimdi winx izleyenlerin yaşındaydım ben sailormoon nu izlerken ve üzerinden seneler geçmiş şimdikiler bunu nerden bilerbilir ki çok nadir resmini görüp internette araştırır merak edip o da çok nadir bence
ben ve tüm forumdakiler-genelleme yapıyorum çünkü bu konuda herkes hem fikir-sailoormoon için sonuna kadar burda ve hiç bir yere gitmez Çok Mutlu

Ryuzaki L . You're the only one that I love for real...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
10 Ekm 2007 16:43
taichi
Yeni Üye
Yeni Üye

taichi
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Winx tamamen Witch özentisi (ismi bile öyle )
Hepsinin kaynağı da sailor moon tabi Çok Mutlu

En Yukarı Git
10 Ekm 2007 18:28
tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 9

tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
aslında sailor moon yeniden yayınlansa bunlar ortadan kalkar yeni nesil çok bilmiyor özellikle çoçuklar... anime veya mangaya ilgisi olanlar veya sailormoonu sevenlerdenden duyanlar için sailormoon vazgeçilmez oluyor bir bölüm izlemeleri yetiyor. hemen ilgilerini çekiyor. eminim eğer saliormoon tekrar yayınlansa oranlarda büyük değişiklik olur. ben tüm anime sevenlere sailor moon u eğer bilmiyorsa (ki bu çok düşük ihtimal) hemen adrsler veriyorum. yabancı bir arkim var italyan adı tizy sailor moon u bildiğini ama çok üzerinde durmadığını söylemişti ona bir kaç adres verdim şimdi sailormoon a bayılor spacesinde onların yazıları fotoları var beni bile geçecek nerdeyse albüm konusunda Şaşırmış Durumda kısacası etrafımızdakilere biraz olsun bahsettik mi hemen tukunu oluyorlar.

En Yukarı Git
10 Ekm 2007 19:23
miharu sachiko
Sağlam Üye
Sağlam Üye

miharu sachiko
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
winx sm`nin eline su bile dökemez onun daha çok arayanlar küçük çocuklar benim kuzenimde winx seviyordu ona smyi izlettim (daha önce izlememişti) bir kaç bölüm izledi artık oda izlemiyor winxi. bana gerisini izletmem için yalvarıyor
yani winxin daha çok aranması çocukların smyi bilmemesinden kaynaklanıyor
(kardeşlere kuzenlere sm izletin farkı anlayacaklardır çünkü çok belli)

adolph`a imza için çok teşekkürler Çok Mutlu

Be realistic
Don`t try to be perfect
No one is...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 Ekm 2007 19:33
tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 9

tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
evet kesinlikle sana katılıyorum.

En Yukarı Git
10 Ekm 2007 19:41
Flamesniper
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 11

Flamesniper
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ya winx club da neymiş bea Çılgın ezik belli kızlar.üstlerinden tır geçmişte yaşama mağruz kalmış gibi duruolar bence witch club(cadı klübü) olsa daha iiymiş bnce bi sailor moon un güzel esttetik çizimlerine bakın.bide şu winx kızlarının çarpık bacaklarına bakın... Çılgın Çıldırmış Durumda Kötülük Düşünmekte! Madde

En Yukarı Git
10 Ekm 2007 19:44
miharu sachiko
Sağlam Üye
Sağlam Üye

miharu sachiko
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
evet winxlerin bacakları bellerinden kalın duruyo o ne ya öyle insanın göz zevkini bozuyolar

adolph`a imza için çok teşekkürler Çok Mutlu

Be realistic
Don`t try to be perfect
No one is...
En Yukarı Git
10 Ekm 2007 19:59
Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 17

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
bence winx bu aralar tvde yayınlandığı ve yeni kuşağın sm ile hiç bir bilgisi olmadığı için bu durum ortaya çıkıyo Madde sm ile winxi aynı anda yayınlasalar sm nasıl rekor kırardı görürdük yani bu yeni kuşağada izletmek lazım vede bizim gibi eski kuşakların da bölümleri hatırlaması vede unutulmaması içinde dezavantaj olur yani bi yayınlansın iksi bir arada asıl o zaman yayınlandığı halde winx unutulur diyorum ben

(çokmu kuşaklı konuştum ne??? Çıldırmış Durumda )

En Yukarı Git
10 Ekm 2007 22:53
Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 4

Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoonn yazmış:
bence winx bu aralar tvde yayınlandığı ve yeni kuşağın sm ile hiç bir bilgisi olmadığı için bu durum ortaya çıkıyo Madde sm ile winxi aynı anda yayınlasalar sm nasıl rekor kırardı görürdük yani bu yeni kuşağada izletmek lazım vede bizim gibi eski kuşakların da bölümleri hatırlaması vede unutulmaması içinde dezavantaj olur yani bi yayınlansın iksi bir arada asıl o zaman yayınlandığı halde winx unutulur diyorum ben

(çokmu kuşaklı konuştum ne??? Çıldırmış Durumda )

Evet aynı anda yayımda olsalar SM rakipsiz rekortmen olurdu o kesin^^
Biraz önce bir arkimle sohbet ediyordum bana SMyi unutmak üzere olduğunu söyledi TRTye lanetler okuyo..eğer böel giderse hiç bişey hatırlayamıyacam diyo hakkıda var valla böle giderse unutulmasından bende korkmaya başladım hani diolar ya GÖZDEN IRAK OLAN GÖNÜLDENDE IRAK oluyo...

En Yukarı Git
10 Ekm 2007 22:57
misis narnidya
Üye
Üye

misis narnidya
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ya bence kimse üzülmesin çünkü winxclub şimdi yayında eğer sailorda yayında olsaydı bence en çok arananlar listesinde 1.sırada olurdu.winx yayında olduğu için winx çok tutuluyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
11 Ekm 2007 9:13
Lulu~
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Lulu~
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
yhaa winxi hic sewmiorm SM nin yerini hiç bi zmn tutamazz Çıldırmış Durumda

winxin hem dergisi var hem tvde yayınlanıo hemde su kabından yastık kılıfına kdr herseyi var o yzdnde daha cok ilgi goruyor

eer SM tekrar yayınlansa onlara BİN(1000) basardık Çıldırmış Durumda

Spoiler:

Soul Eater is luv <3
En Yukarı Git
11 Ekm 2007 9:44

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 23, 24, 25, Sonraki
1. sayfa (Toplam 25 sayfa) [ 366 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız