Ba:Bo - Ahmaklık Mucizesi
Sailor Moon Forum -> Müzik, Sinema ve Diziler -> Yabancı Filmler

Yazar
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 41

Durumu: Çevrimdışı

deli_kiz
Güzelliğin Savaşçısı
Ba:Bo - Ahmaklık Mucizesi Konu: Ba:Bo - Ahmaklık Mucizesi
Alıntıyla Cevap Gönder

Ji-ho umut veren bir piyanisttir, ve yıllarca yurt dışında tahsil görüp piyano çalmaktadır. Ama bir gece ansızın bir sahne korkusu duygusuna yakalanır ve bir daha bundan kurtulamaz. Çaresizlik içinde, yurduna döner ve eski sınıf arkadaşı Sung-ryong ile karşılaşır. Bir zamanlar çok zeki bir çocuk olan Sung-ryong bir kaza geçirmiştir ve şimdi yirmili yaşlarının sonundayken hala altı yaşındaki bir çocuğun zekasına sahiptir. Çok unutkandır, ama ilk aşkı Ji-ho'yu asla unutmamıştır. Sung-ryong’un deforme olmuş aklının diğer yarısında sadece ailesi, – kız kardeşi Jee-in vardır. Ona bakmak için, Sung-ryong Jee-in’in okulu önünde tost satmaya başlar. Ama Jee-in zeka özürlü ağabeyinden utanır ve onu tanımazlıktan gelir. Sung-ryong’un iyi niyetli düşüncesini anlayansa sadece eski arkadaşı Sang-soo'dur. Ama Sung-ryong kaçınılmaz bir şekilde gangsterlerin dünyasına düşer. Ji-ho hala kendi derdindedir, Jee-in hastalanmıştır ve Sang-soo tehikeli bir çatışmaya karışmıştır. Ama onların tüm acıları hiç kimsenin öngörmediği bir şekilde sanki bir mucize olmuşcasına Sung-ryong tarafından dindirilir...

Alıntı~~

Ay ya beni bile ağlatabilen bir film üü. Benki odun şahsiyet bu filmde ağladım evet gözlerim doldu sıkça üü.
Çok güzel bir drama olmuş izlediğim en iyi ikinci drama diyebilirim birincisi bkz. ‘Nae meorisokui jiwoogae’ Ne diyebilirim ki adamlar bu işte gerçekten iyiler ^^ Pek yorum yapmıyorum duygu yoğunluğunuzun bol olduğu bir anda ağlamak için bir neden istiyorsanız doğru adrestesiniz (: [çok mu edebi oldu son sözüm be o.o cıks yakışmıyor bana bu tarz konuşmalar izleyin yeeeeeeyyy demem gerekirdi sanırım nese sustum ok by.]

Falcı, müşterisinin göremediği bir şeyi görebilen kişidir: Onun bir budala olduğunu. [Ambrose Gwinnett Bierce]
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Nis 2011 18:12
sailor V
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 127

sailor V
Venus Fan
Ba:Bo - Ahmaklık Mucizesi Konu: Yanıt: Ba:Bo - Ahmaklık Mucizesi
Alıntıyla Cevap Gönder
güzele benziyor belki sonra bakarım çok duygusal şeyleri sevmiyorum

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
22 Nis 2011 22:42
Psylocke
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 64

Psylocke
Venus Fan
Ba:Bo - Ahmaklık Mucizesi Konu: Yanıt: Ba:Bo - Ahmaklık Mucizesi
Alıntıyla Cevap Gönder
ağbimle izledim ve beğenmedim.bir süre sonra türk filmine bağlıyor mübarek.yine de paylaşım için teşekkürler

http://myanimelist.net/profile/Marvelgirl
animelist aldım yuhaa ^ . ^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Nis 2011 2:12

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 3 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız