17 Haziran 2009 - Devamını Getir
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Etkinlikler

Yazar
Efsane Üye
Efsane Üye

Nerden: fiziksel olarak Antalya, ruhsal olarak Satoshi'min yanından *.*
Teşekkür: 33

Durumu: Çevrimdışı

umi
Efsane Üye
17 Haziran 2009 - Devamını Getir Konu: Yanıt: 17 Haziran 2009 - Devamını Getir
Alıntıyla Cevap Gönder
ne güzel şeyler yazmışsınız. ben de hiç yazma yeteneği yoktur. oylama olmadan hepsini birer defa daha okumayı düşünüyorum. karar vermek zor olacak Çıldırmış Durumda

imza by Daydream *-*
Spoiler:

°•.•°•.Girugamesh (ギルガメッシュ) Türkiye.•°•.•°
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
17 Hzr 2009 16:51
Tornado
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 122

Tornado
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Herkesinki çok güzel olmuş ^^ Hepsini tamamen okuyamadım ama oldukça güzeller. Oylama oldukça zor olacak =)

Ben de karaladım işte bi'şeyler. Umarım beğenirsiniz ^^

Alıntı:
Aklından geçenlere engel olamıyordu. O otobüse binmesi gerekiyordu. Kaçmalıydı... Buradan uzaklara, bildiği ya da bilmediği her neresi olursa gitmeliydi oralardan hem de hemen!...
Ama o lanet olası otobüs bu umutsuz kızın duygularını umursamıyormuşçasına hızla yoluna devam ediyordu! Arkasına bakmadan gidiyordu kendi yolunda hiç durmamak üzere… Bir o kadar yakalanamayacak kadar hızlı gidiyordu, bir o kadar da yavaştı, o hiç bitmeyen anlar gibi…
Genç kız atılmak istedi o otobüse doğru, başka çaresi yoktu. Yaşamına devam edebilmesi için kalan tek çare o lanet olası otobüse binip buralardan gitmekti! Ama… Ama hareket edemiyordu bile... Sanki ayaklarını çivilemişler gibi. Neler olduğunu anlam veremiyordu… Boş gözlerle ayaklarına bakıyordu genç kız. Bir adım daha atmak istiyordu o nereye gittiğini bilmediği otobüse doğru ama yapamıyordu. Biri onun gitmesini istemiyordu sanki. Ya da bir şey…
Otobüs gittikçe uzaklaşıyor, ama o arkasından gidemiyordu. "Dur" demek istedi arkasından.. "Dur!"... Ama diyemiyordu. Ağzından en ufak bir ses bile çıkamıyordu. “Bekle beni! Yalvarırım bekle!”, ama hayır olmuyordu, kendi bile sesini duyamıyordu. Kendisini zorluyordu, avaz avaz bağırıyordu ama olmuyordu, olmuyordu!
Ağlamak istiyordu artık sadece. Gözlerinden yaşların bir şelaleymişçesine inmesini ve ruhunun sakin bir nehir gibi duralamasını istiyordu. Ama olmuyordu. Olmuyordu işte olmuyordu! Ağladıkça acizliğine daha da acıyordu. Ruhundaki öfke azgın bir nehir gibi kabarıyordu ve daha da çok ağlamak istiyordu… Ağladıkça daha da öfkeleniyordu. Bağırmak istiyordu çığlık çığlığa "Yeter!" diye... “Yeter!!” Bu acıya daha fazla katlanamıyordu artık.. "YETER!"
Birden gözlerini açtı heyecanla. Ter içinde kalmıştı. Kabus görmüştü. Otobüste uyuyakalmıştı... Gördüğü o kabustan uyandığında kendini otobüste bulunca kendini küçücük bir kız çocuğu gibi hissetti. Sanki kötü bir kabustan sonra annesinin kucağında bulduğu huzuru hissetmişti. Yüzündeki o çocukça gülümsemeyle tekrar gözünü kapattı, gideceği yeri düşünüreken huzurla uykusuna daldı. Oraya gidiyordu işte... Artık hiç kimse onu engelleyemezdi...

by me~

teşekkürler tusako~ ^-^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
17 Hzr 2009 17:01, Değiştirme: 17 Hzr 2009 17:09 (Toplamda 3 kere)
merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 12

merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
argh bu etkinlik bugün yapılır mı! T_T tam annemle buluşacağım güne denk getirşmişsin Cenk aferin! T_T

oylamaya yetişmeye çalışıcam TT__TT

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
17 Hzr 2009 17:02
minnoş
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 3

minnoş
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
benimkini beyenen yokmu dediğim gibi çok ireç oldu ühüüüüüüüüüüüüü Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

teşekkürler *TatLı Böcük*
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 17:12
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
minnoş yazmış:
benimkini beyenen yokmu dediğim gibi çok ireç oldu ühüüüüüüüüüüüüü Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

Kimsenin doğru dürüst okuduğu yokki ne beğenmesinden söz ediyorsun.. Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
17 Hzr 2009 17:24
laru
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 564

laru
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sonra bi an durup düşündü.gitmelimiyim?
bunu gerçekten istiyormuyum? yoksa sadece kendimdenmi kaçıyorum.
içimdeki şu susmak nedir bilmeyen vicdanımdanmı?
sonra bu kaçışın faydasız anlamsız olduğuna karar verdi.
ve nereye gidersem gideyim dünyanın öbür ucuna bile gitsem içimdeki seste
bu beni yakıp kavuran vicdanımda benimle gelicek.
aniden silkindi.ve karar verdi.hayır kaçmıycaktı.
kalıp gerçeklerle içini yiyip bitiren vicdanıyla yaptıklarıyla yüzleşicekti.
bilinmeze doğru yol almaya devam eden otobüse baktı
ve başka sefere diyerek gülümsedi.

aslında yazmıycaktımda öylesine bi kaç bişi karaladım
kazanmayı ümit etmiyorum ama içimden hikayenin devamı böyle olsun istedim Gülücük Dağıtıyor

Spoiler:
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 17:37
hemavaz
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 16

hemavaz
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel yazanlar var. sanırım ilk defa bir etkinliğe katılmaya karar vermiştim ama boyumun ölçüsünü aldım Gülücük Dağıtıyor şaka bir tarafa çok güzel olmuş. sıfır çekmeye bile değer....

O
kadar güzel unutmuştun ki beni, Hatırlatmaya kıyamadım...

teşekkürler sun
Spoiler:
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 17:41
Sweet Princess
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 32

Sweet Princess
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Ya ben komik bir şey yazdım XD Baktım ama böyle bi yasak göremedim XD Buyrun
Otabüs ilerliyordu.Otabüsü yakalaması gerekiyordu.Aklına bir fikr geldi ama bunu herkesin ortasında yapamazdı.Eğer yaparsa her biterdi onun için...Biraz düşündü ama düşünmek için zamanının olmadığını fark etti.Gözlerini etrafta gezdirdi onun aradığı kimse tarafından kolayca görülmeyecek bir yerdi.Biraz daha etrafına bakındı ve gördü! Oradaydı..Aradığı yer tam karşısındaydı! Boşuna etrafına aval aval bakmıştı. Hemen oraya doğru koştu. Ve vücudundaki tüm
nefesle bağırdı. ''fighter star power make up'' Ama dönüşememişti.O an tüm hayalleri yıkıldı.Yoksa,o çocukluğundan beri özendiği ve güvendiği tüm kahramanlar bir yalanmıydı.Şimdi bildiği doğrular yanlış,yanlışlar ise doğru oluyordu.Bir an çocukluğunu hatırladı. Yaz günleri kiraz ağaçlarının altında yediği o güzelim soyulmuş meyveler.Daha sonra onları kimin soyduğunu anımsadı yavaş yavaş.Evet onu çok özlemişti.Biricik annesini o kadar çok özlemiştiki
zıt yönde koşmaya başladı kilometrelerce.Evet doğruydu.O annesini o kadar çok özlemiştiki ona kavuşmak ümidiyle koşmaya başladı.Ve sonunda onu gördü.Sıkıca ona sarıldı.Sonra fark ettiki gittiğini zannettiği o çok uzun yol en fazla 5 metreydi....

Tanabata ~
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
17 Hzr 2009 17:45
nyuu chan
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 44

nyuu chan
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
herkesinki süperr Çok Mutlu

bu süper imza için irma çoook teşekkür ederim Gülücük Dağıtıyor

Çok sağol Gold Çok Mutlu bu güzel imza için Hayranlık Besliyor
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 17:50
laru
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 564

laru
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
valla bende karar veremedim herkes kendine göre yorumlamış
seçmek çok zor olucak yaw Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda

Spoiler:
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 17:52
dArk JeaNNe
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 33

dArk JeaNNe
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
minnoş yazmış:

Kimsenin doğru dürüst okuduğu yokki ne beğenmesinden söz ediyorsun.. Şaşırmış Durumda

evt roman gibi bir şey olmuş oylama baya uzun sürecek
bu arada minnoş lütfen duygu sömürüsü yapma Şaşırmış Durumda yakışmıo ablacım Çok Mutlu

Pasión de los cielos...
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 17:58
küçük-melek
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 20

küçük-melek
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
yağmur başlamıştı ama o aldırış etmeden hızla koşuyor otobüsten başka birşey düşünemiyordu o otobüse yetişmeliydi yoksa herşey biterdi bunları düşündükçe daha da hızlanıyor bütün gücüyle koşuyordu öyleki yolun üstünde duran küçük taşı görmemişti odaklandığı tek şey o otobüstü... herşey birkaç saniye içinde olmuştu yolun üzerinde duran taş onun tek umudunu birden söndürmüştü
akan kanın üzerine yağan yağmur damlaları hızlanmıştı acı cekiyordu ama o önemsemiyor sadece otobüsün gittiği yöne boş gözlerle bakıyordu artık onun için hiçbirşey yoktu...
başını üstünde duran şemsiyeyi farkedince başını çevirdi ona bakan yüzü gördü titrek bir ses ile ''o otobüse yetişemedim'' dedi ve gözleri kapandı uyandığında bir arabanın içindeydi arabayı süren onu bulan kişiydi kıza baktı ve ''iyi misin ''dedi kız ise onu kurtaran kahramana bakıyordu evet o bir kahramandı ve belkide ona son şansını tekrar veren bir kahraman... kız '' adın ne'' diye sorunca kahraman şaşırdı ''adımın şimdi bir önemi yok siz iyi misiniz ayağınız nasıl hala kanıyor mu yolun üstünde ne arıyordunuz yoksa yoksa size araba mı çarptı?'' kız ise gülümseyerek ''çok konuşuyorsun kahraman ben oldukça iyiyim bana bir arabanın çarpıp çarpmadığına gelirsek eğer bana bir araba çarptıysa bana çarpan araba değil kesinlikle bir otobüstü'' bu cevap kahramanı iyice şaşırtmıştı ''bunlar doğru mu hem benim adım kahraman değil ki birde ne demek çarptıysa sana araba çarpıp çarpmadığını bilmiyor musun?'' kız ise bu cevap karşısında daha bir eğlenmişti ''pekala kahraman gerçeği mi öğrenmek istiyorsun bunu öğrenmek için beni kasabaya götür '' kahraman buna uyup kasabaya doğru gitmeye başladı kız ise ciddileşip konuşmaya başlamıştı ''gideceğimiz kasaba benim doğduğum yer ve doktorumun dediğine göre sadece 1 hafta daha yaşayabilirim bu yüzden o kasabaya biran önce gitmeliyim eğer gidemezsem bu benim sonum olur... benim 2 tane kardeşim var eğer onlara ulaşamazsam yaşamak için son şansımıda kaybedeceğim doktorumun dediğine göre kardeşlerim sayesinde benim hastalağıma çözüm bulabilirlermiş ve ben kurtulabilirmişim ama'' kahraman ''ama ne?'' kız ''2 sinide son 10 yıldır görmüyorum o kasabadan kurtulma şansım olduğu an onları bırakıp gitmiştim en küçüğü sadece 3 yaşındaydı şimdi ise ben onların karşısına çıkıp onlara ihtiyacım olduğunu söylücem'' kız ellerini sıkmıştı ''ama ne olursa olsun şansımı denemeliydim bu yüzden o otobüse binmeliydim o otobüs nereye giderse gitsin mutlaka beni onlara götürecekti'' birden kahraman arabayı durdurdu ve kıza hiddetle baktı ''evet şimdi de onların karşısına çıkıp onlardan yardım isteyeceksin ha o 3 yaşında bıraktığın kardeşine ne oldu biliyor musun hastalıktan öldü '' kız ise büyük bir şaşkınlıkla ''yoksa sen '' kahraman daha da sinirlenerek '' evet ben o bıraktığın kardeşlerinden biriyim sana ihtiyacımız olduğu anda sen bizi bırakıp gittin şimdi de ben seni bırakıp gitcem '' kız ise hemen arabadan inip koşarak oradan uzaklaştı...
ağlayarak yürüyordu artık yapıcak hiçbirşey yoktu kahramanı ona yardım etmeyecekti aniden otobüsün motor sesiyle irkildi otobüse durması için işaret verdiğinde hiçbirşey hissetmiyordu zihninde sadece anıları vardı otobüsün kapısı açıldı kız boş bir yere oturup pencereden dışarıyı izlemeye başladı

benimki baya bi uzun olmuş en iyisi kısaltıyım Şaşırmış Durumda

funnylife *-* süper olmuş <3 Çok Mutlu

geri dönmek ben >o<
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
17 Hzr 2009 18:28, Değiştirme: 17 Hzr 2009 18:44 (Toplamda 1 kere)
dowaa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 70

dowaa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Sweet Princess yazmış:
usagimania,dowaa ve Eternal Moon çok güzel olmuş *-*

ehe! biri beni adımı mı verdi xD sağol canım yaa T_T kötü yazdım biliyorum ondan şey etmeyin xD ayrıca seninkide güzel olmuş xD
''fighter star power make up" cidden komik olmuş xD güldüm xD
diğerlerinkin okumadım... ondan yok size yorum felan xD

Sen beni dinlemedin, ben seni anlamadım.
Cevapsız soruların, boynumda kolların, al senin olsun!
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 18:41
Sweet Princess
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 32

Sweet Princess
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Saol XD Bu arada neden öyle diyosun ben sennkini çok sevdim *-*

Tanabata ~
En Yukarı Git
17 Hzr 2009 18:43
Gold
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

Gold
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de bayağı saçmaladım XD

Ve geçirmeye devam ediyordu.Otobüs hızla uzaklaşıyordu.Genç :''Durun!Beni de bekleyin!Gitmeyin!'' dedi çığlık çığlığa.Ama otobüstekilere sesini duyuramadı bir türlü.
Umudunu kaybetmeye başladı.Çok üzüldü ve sinirlendi.Öfkesi tüm benliğini kapladı.O kadar kızgındı ki...
Tam bu sırada ona doğru gelen bir şey gördü.Gidip daha yakından baktı.Ve bu gelen şeyin kedisi olduğunu fark etti.
Hemen seslendi kediye;
-Seni seçtim Pikachu!Git ve otobüsü durdur!
Kedicik genci dinledi.Hemen gidip otobüsün önüne yattı.Otobüs durmak zorunda kaldı.Genç hemen otobüse bindi.Kedisi de onu izledi.
Bir süre sonra otobüs durdu.Sirke gelmişlerdi.Biletlerini uzatıp girdiler içeriye.Birlikte gösteriyi izleyip harika bir gün geçirdiler.

ne kadar saçma dimi Zarif

by me ^_^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
17 Hzr 2009 18:55

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 48 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız