Sailor Moon Grubu
Kaplan Prenses
Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

 
Yazar Mesaj
irma
Kullanıcı Eşyası

Moderator
ModeratorYaş: 25
Kayıt: 05 Ekm 2009
Mesajlar: 1,503
Ünvan: Prenses
Nerden: <-- şurdan.
Teşekkür: 486

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder

KAPLAN PRENSES

Bölüm 1 : Savaşçı

Ellerini çalıların arasına koydu ve ortalığı kolaçan etti. Bir süre bakınınca çalıların içinden Bembayaz saçlı narin tenli bir kız çıktı. Her şeyi görebildiği tepenin üstünde durdu ve uçsuz bucaksız denizi seyretti. Yanına iki tane kaplan geldi ve beyaz saçlı kıza süründü. Kız ellerini uzattı ve ona en yakın olanın başını okşadı. Elleri kaplanın yumuşacık tüyleri üzerinde gezinirken bir şey hissetti. Hemen kaplanlara bir bakış attı.Bu tettikte olun anlamına geliyordu. Sırtından bir ok aldı ve arkasını döndü. Yayını hazırlardı. Oku yaya yerleştirdi ve biraz gerdi. Ardından arkasını dönüp koşmaya başladı. Kaplanlarda peşinden geliyordu. Bir ağaca tırmandı çabucak. Ağacın dalları arasından aşağıya baktı. Bir grup insan geçiyordu altından.. 8 ya da 9 kişiydiler. Kız ağacın altındaki kaplanlara baktı ve saklanın komutu verdi. Kaplanlar hemen komuta uyup çalıların arasına girdiler.
Askerler ilerlerken bir sis bastı. Burnunun ucunu bile görmek zorlaştı. Beyaz saçlı kız bunu fırsat bildi. Beline takılı hançeri eline aldı ve askerlerin üstüne atladı. Askerler birbirlerini göremiyordu. Kız ise sanki havayla bir olmuş gibi hareket ediyordu. Şimşek gibi hızlıydı.
Kaplan sesine benzer bir ses çıkardı. İki kaplan saklandıkları yerden çıktılar ve askerlerin önünü kestiler. Askerler büyük korkuyla arka arabadaki silahlarını aldılar. Kız hançeriyle at arabasını taşıyan atların ipini kesti. O anda atların koşması bir oldu. İpi aldı ve en yakınındaki askerin ellerine doladı. Hançerini tekrar çıkarttı ve askerleri teker teker hakladı. Elleri bağlı olan asker arkadaşlarının teker teker ölmesini seyretti. Kızla kaplanlar bir çizik bile almadan hepsini öldürmüştü. Kız elleri bağlı olan askerin yanına gitti.
Asker:
-Ne istiyorsun bizden! Lütfen beni öldürme ne istersen yaparım!
Kız:
-Git ve acılardan yanıcak efendine haber ver bu topraklar onun değil! Dedi ve hançerini çıkartıp askerin elindeki ipi kesti.Korkan asker koşarak kaçtı. Kız askerin arkasından bir süre baktı ve kaplanlara işaret verip ormanın içine doğru yürüdü. Kaplanlar zaferlerinin ödülünü istiyordu.
Kız:
-Gidin ve avlanın! Dedi kaplanların ikiside kızın peşini bırakıp avlanmaya gitti. Kız birz yürüdü ve denizin kenarına oturdu. Hançerini kuma sapladı ve yüzünü yıkadı. Beyaz saçlarını geriye doğru attı ve askerlerden aldığı mızrağı sudaki bir balığın üstüne atıp balığı ödürdü. Dizlerine kadar suya girip balığı aldı ve ateş yaktı. Bir sopa bulup balığı ucuna taktı. Balığın ısınmasını bekledi. Isındığını düşününce de balığı yedi. Gece olmuştu. Kız ayağa kalkıp ıslık çaldı. Ve sonra da ateşi söndürdü. Yanına yine o iki kaplan geldi. Karınlarını doyurmuşa benziyorlardı. Kız eliyle bir işaret yaptı ve kaplanlar yine kızın peşine takıldı. Yürürken kıza sürünüyor ve birbirleriyle oynaşıyorlardı. Kız hala ciddiyetini koruyarak yürüyordu. Birden bir şey hissetti. Kaplanlar da hemen durdular ve kızın çevresinde saldırı pozisyonu aldılar. Kız arkasını döndü. Birisi ona yaklaşıyordu. Okunu aldı ve yaya yerleştirdi.
Kız:
-Kim var orda! Dedi ama Hiçbir cevap gelmiyordu. Birisi hala ona yaklaşıyordu. Kız yayı germeye başlayınca bir ses geldi.
...:
-Dur biz düşmanın değiliz!
Kız:
-Sus ve cevap ver kimsin!
...:
-Ben Makira. Dedi ve kıza yaklaştı.
Kız:
-Yani?
Makira:
-Ben buraya savaşmaya geldim cesur savaşçı. Senin yanında olmaktan onur duyarım. Dedi kaplanlar hırlamaya başlayınca biraz geri çekildi ve eğildi.
Kız:
-Evine dön! Dedi ve arkasını dönüp yürümeye devam etti. Kaplanlar biraz bekledi. Kız bir ses çıkardı ve yeniden arkalarına dönüp kıza yetiştiler.
Makira:
-Dur bekle dedi ve kızın peşinden koştu. Kaplanlar arkalarını dönüp hırlamaya başladı.
Kız:
-Ben yalnız savaşırım!. Şimdi evine dön!
Makira:
-Benim bir evim yok. Ormanı korumak istiyorum o pis ahlaksız heriften!
Kız:
-Bu kadar mı?! Dedi ve arkasına dönüp yürümeye devam etti.
Makira:
-Sen hiç grup çalışması diye bir şey duymadın mı? O askerleri nasıl hakladığını gördüm. Ne olur eğit beni!
Kız:
-Bunun için bana bir neden söyle!
Makira:
-Babam bu ormanın sahibi olamaz!
Kız belinden hançeri aldı ve Makira'nın boğazına dayadı.
Kız:
-Baban demek!
Makira:
-Neden anlamıyorsun sırf aynı kanı taşıyoruz diye aynı düşünmemiz gerekmez! Birliktelik sağlarsak birçok şeyi başarabiliriz!
Kız:
-Sana nasıl güvenebilirim!
Makira:
-İstersen canıımı alabilirsin! Eğer seninle savaşmazsam bende aynısını yaparım! Bu utanç dolu hayattan bıktım!
Kız:
-Emin misin?
Makira:
-Kesinlikle!
Kız:
-Yerinde dur! Dedi. Kaplanlara kızı koklamasını söyledi. Kaplanlar Makira'nın üstüne atladı. Birden yere düşen Makira hiç karşılık vermedi. Kaplanlar Makira'yı iyice kokladı. Bir süre sonra kızın yanına geri döndüler. Kız eğilip kaplanlara baktı. Kaplanlar arkasını dönüp yürümeye devam edince bir karar aldı.
Kız:
-Beni takib et Makira dedi.
Makira:
-Seninde bir ismin yok mu?
Kız:
-Bana Tigara diyebilirsin.

~~Devam Edecek~~
Yorumlarınızı bekliyorum =)


Angel Beats!
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 03 Eyl 2010 16:57, Değiştirme: 05 May 2011 22:49 (Toplamda 1 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): Neo Queen Serenity, CB, SailorHotaruSaturn

SailorHotaruSaturn
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeYaş: 31
Kayıt: 28 Ağu 2010
Mesajlar: 52
Ünvan: Prenses
Teşekkür: 6

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Harikasın!!! Çok mükemmel bir anlatım!!! Sana artı 1 "Arigato".

by aleynatacyildiz (teşekkürler)


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 03 Eyl 2010 17:45
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): irma

CB
Kullanıcı Eşyası

O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!Yaş: 23
Kayıt: 22 Tem 2010
Mesajlar: 1,418
Ünvan: Prenses
Puan: 3200
Nerden: Crystal Tokyo
Teşekkür: 388

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Eveet süpermiş yeni bölüm Hayranlık Besliyor
Tigara'ya bayıldım süper soğukkanlı xD
Bendende +1 ^^
Ve takipteyim :p


imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 03 Eyl 2010 17:58
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): irma

irma
Kullanıcı Eşyası

Moderator
ModeratorYaş: 25
Kayıt: 05 Ekm 2009
Mesajlar: 1,503
Ünvan: Prenses
Nerden: <-- şurdan.
Teşekkür: 486

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Bölüm 2 : İsyancı

Güneş batmak üzereydi. Tigara ufuğa baktı. Bir terslik sezmişti. Rüzgar saçlarını okşadı. Kaplanlar sinirlenmişti.
Makira:
-Ne oluyor?
Tigara:
-Sus ve koş! Dedi. Tigara çok hızlı koşuyordu. Kaplanlar Tigara’yı hiç düşünmeden takip ediyordu. Makira koşabildiği kadar koşsada Tigara’ya yetişemiyordu. Tigara Makira’nın bileğinden tuttu ve mağranın içine girdi. Ayakları sanki toprağı okşuyor gibiydi. Hiç yorulmadı. Karanlığın içine girdikler. Tigara sanki ortalık aydınlıkmış gibi koşuyordu. Sanki yönünü hep biliyordu. Makira arada sağa sola gittiklerini farketti. Sonunda mağranın ucu gözüktü. Tigara mağranın çıkışında durdu.
Tigara:
-Git!
Makira:
-Ama burası askerlerin kampı!
Tigara:
-Evin burası. Seni öldürmediğime dua et. Ve benden kimseye bahsetme. Yoksa kelleni uçururum!
Makira:
-Beni eğiticeğini sanmıştım.
Tigara:
-Bunca yıl babana hizmet ederken düşünseydin bunu! Dedi ve tekrar mağranın içine koştu. Karanlıkta görünmez oldu. Kaplanlar ise onu takip ediyordu.
Makira:
-DUR bekle! Dedi ama hiçbir işe yaramamıştı. Askerlerin yanına gitti. Makira’yı gören askerlerin hepsi şaşırmıştı.
Asker:
-Bu efendimizin kayıp kızı!
Makira:
-....
Asker:
-Onu hemen efendiye götürün. Dedi 2 asker gelip Makira’nın önünde eğildi. Başka bir asker karemel renginde bir atı Makira’nın önüne getirdi. Makira atın üstüne bindi isteksizce. Saçlarını arkaya attı ve önünden giden iki askeri takib etti.
Tigara mağradan çıkmıştı. Artık güneş tamamen batmıştı. Uzaklardan bir kaplan sesi geldi. Tigara o sese aynı bir kaplanın tonunda cevap verdi. Tigara’nın yanındaki kaplanlar da cevap verdi.
Tigara:
-Bence yine de tetikte olmalıyız çocuklar dedi ve yoluna devam etti. Evi olarak bildiği mağranın içine girdi. Kaplanlar koşarak içeri atladı. Yeri biraz koklayıp uzandılar. Tigara askerlerden aldığı eşyaları bir kenara attı. Hançerini bir taşın üstüne koydu ve kaplanların yanına uzandı. Kaplanlar yüzünü yalamaya başladı.
Tigara:
-Kesin şunu! Dedi ve kaplanların ağızlarını iki eliyle kapattı. Kaplanlar başını eğdi. Ve Tigara’ya sürtündü. Tigara kız olanın başını okşadı. Erkek olan hemen kıskanıp çığlık attı. Tigara yere başını koydu ve gözlerini yumdu. Erkek olan Tigara’nın başını patisiyle çekip kendi bedenine koydu. Tigara hiç tepki vermedi. Kaplanın tüyleri yumuşacıktı. Bu da Tigara’yı hemen uyuttu, onun uyuduğunu gören kaplanlarda gözlerini yumdu yarın acaba neler olucaktı?
Güneş ufuktan doğdu. Tigara çoktan uyanmış, gölün kenarında kahvaltısını ediyordu. Kaplanlar uyanır uyanmaz göle, Tigara’nın yanına koştular.
Tigara:
-Avlanın kardeşlerim! Dedi. Eğer kendi yemeğinden verseydi, kaplanlar artık avlanmak istemezler ve hep Tigara’ya muhtaç kalırlardı. Tigara kahvaltısını afiyetle yedi. Hançerini beline bağladı silahlarını kuşandı ve ayaklarına her zaman kullandığı deriyi bağladı. Kırmızı gözlerinin altına her zaman sürdüğü boyayı sürdü. Artık hazırdı. Okyanusu gözlemek için yüksek bir tepeye çıktı. Okyanustan 3 gemi geliyordu. Birden arkasında bir ses duydu hemen arkasını döndü. Kılıcını kınından çıkardı ve çıtırtıyı duyduğu çalılıklara atladı. Kimse yoktu. Bekledi ve birden boğazına dayalı bıçağı farketti.
...:
-Benimle geliyorsun! Dedi. Tigara hiç ses çıkartmadan ayağa kalktı. Arkasındaki kişi onu biraz yürüttü. Önündeki ağaçtan bir sürü kuş uçtu. Bu da Tigara’nın arkasındaki kişinin dikkatini dağıttı. Tigara içinden “tam zamanıda” diye düşündü. Kılıcını arkasından alıp havada takla attı. Şimdi arkada olan oydu. Tam kendisini tehtid edenin kellesini uçurucaktı ki;
...:
-Yap hiç çekinme!
Tigara:
-Sen kim oluyorsun da ölmekten korkmuyorsun! Beni öldürmeye çalışırken bunu düşünücektin!
...:
-Ben Orman Savaşçısıyım! Ormanı korumak için görevlendirdim! Yani ölene kadar öldürmeye devam ediceğim!
Tigara:
-Orman Savaşçısı mı? Beni saf mı sanıyorsun!
...:
-Tamam belki biraz olabilirsin ama beni öldürebiliceksin biliyorum!
Tigara:
-Öldürmemimi istiyorsun!
...:
-Eğer bunu sana söylediğim bilinirse zaten öldürülürüm! Dedi Tigara pek inanmışa benzemiyordu.Tam o anda kaplanlarının sesini duydu. Cevap vermedi. Kaplanlar koşarak Tigara’nın yanına geliyorlardı. Tigara’nın başının dertte olduğunu anlamış ve ağaçtaki bütün kuşların uçmasını sağlamışlardı. Tigara’nın durumu kontrol altına aldığında ise çalıların arkasından çıktılar ve boynuna kılıç dayanmış insanın önüne geçip hırlamaya başladılar.
...:
-İkimizde öleceğiz! Seni bu kadere sürüklemekten çok memnunum! Ne de olsa baban ormanlarımızı katlediyor!
Tigara:
-Beni öldürecekleri ne malum? Dedi ve kılıcını kınına koyup çocuğu yere itekledi. Kaplanların teki Tigara’nın yanına geldi ve yavaşça yerdeki insanı süzdü.
...:
-Nasıl olur? Baban buna kızmıyor mu? Dedi. Tigara sinirlice bakıyordu. Yerdeki oğlansa kahverengi saçlarını toprağa dayamış ölmeyi bekliyordu.
Tigara:
-O salak herif benim düşmanım babam değil! Onun kızını zaten yolladım! Bir de hırslanırsa bütün planlarım aksıycak. Bello, Vasta sizindir. Dedi kaplanlar hırlayarak yerdeki oğlana yaklaştılar.
...:
-Belli ki beni o salak herifin askerlerinden sandın!
Tigara:
-Yapma lütfen. Kaçıncı yalanın bu!
...:
-Öldür beni! Onurumla ölürüm daha iyi!
Tigara:
-Hangi onurunla!
...:
-Ben bir Orman Savaşçısıyım diyorum sana! Dedi Tigara gözlerini kıstı. Yerdeki erkeğin gözlerinin altına baktı. Boya sürülmüştü. Kıyafetleri de hiç askerlerinkine benzemiyordu.
Tigara:
-Yeni moda mı bu kıyafetler! Beni kandırmak için!
...:
-Seni kandıran yok ,dedi ve kendisine yaklaşan kaplanlara bir bakış atıp başını yere koydu. Ölmeyi bekliyordu sanki. Tigara son ana kadar bekledi. Kaplanlar tam onu ısaracaklarken;
Tigara:
-Durun! Dedi Bello ve Vasta şaşkınca Tigara’ya baktılar. Üzülüp geriye doğru hırlayarak yürüdüler.
...:
-Neydi bu? Bana işkence mi yapıcaksın?
Tigara:
-Sende bir güç var. Ormanınkiyle birleşmiş.
...:
-Ne?
Tigara:
-İsmin nedir?
...:
-İsmim Ares! Dedi ve Yerdeki kılıcı alıp Tigara’ya doğru koştu. Tigara hemen hançeriyle kendisini savundu. Kendi kılıcını alıp karşılık verdi. Kaplanlar Ares’e çok kızmıştı. Tam üstüne atlıycaklarken Tigara bir kaplan sesi çıkarttı bununla birlikte; kaplanlar durdu ve oturdu. Ares bütün gücüyle savaşıyor ama karşısındaki narin kızı yenemiyordu. Çok sinirlenmişti. Kılıcını tepesine dikip Tigara’ya koşmaya başldı. Ama o anda Tigara önünden çekildi ve Ares uçurumdan aşağı düştü. Aşağıda kayalık yoktu. Sadece okyanusun ucu vardı. Ares yaşıyor olmalıydı. Tigara kılıcını kınına koydu ve bir kaplan sesi çıkarttı. Kaplanlar koşarak peşine takıldı. Tigara en az kaplanlar kadar hızlı en az aslanlar kadar güçlüydü. Okyanusun kenarına indi ve okyanusa atlayıp Ares’i tuttu. Tam zamanında yetişmişti. Ares’i kıyıya çekti ve beyaz saçlarındaki suyu sıkıp yoluna devam etti. Neden onu kurtardığını bilmiyordu. Ya da Orman Savaşçılarının olup olmadığını, sadece içinden gelmişti.
~Devam Edecek~
Angel Beats!
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 06 Eyl 2010 0:27, Değiştirme: 11 Eyl 2010 17:50 (Toplamda 1 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): *rol tanrısı*

Shun Kazami
Kullanıcı Eşyası

Master Otaku
Master OtakuYaş: 24
Kayıt: 14 Ağu 2010
Mesajlar: 437
Ünvan: Prens
Teşekkür: 57

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
wooooooooooooow sssssüüüüüüüüüüüüüüüüüüpeeee
eeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeee
eeeeeeeee
eeeeeeeeer
bu nasıl xD

Arigato MrsHeroin ^^

Arigato Funnylife ^^

Spoiler:
Arigato Vsp (venussterpower) ^^

(bananee ikisinide kullancem xD)
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 06 Eyl 2010 1:09, Değiştirme: 06 Eyl 2010 1:53 (Toplamda 1 kere)
irma
Kullanıcı Eşyası

Moderator
ModeratorYaş: 25
Kayıt: 05 Ekm 2009
Mesajlar: 1,503
Ünvan: Prenses
Nerden: <-- şurdan.
Teşekkür: 486

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Bazı isimler ve anlamları =
Bellona: Romalılarda zafer tanrıçası(kız kaplanın ismi burdan geliyor)
Vesta: Ocak ateşi tanrıçası (erkek kaplanın ismi burdan geliyor^^' )
Ares: Savaş tanrısı.

Tigara nın sa bir anlamı yok^^' Yani araştırdım ama bulamadım.


Angel Beats!
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 06 Eyl 2010 1:42
CB
Kullanıcı Eşyası

O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!Yaş: 23
Kayıt: 22 Tem 2010
Mesajlar: 1,418
Ünvan: Prenses
Puan: 3200
Nerden: Crystal Tokyo
Teşekkür: 388

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Tiger zaten kaplan demek Tigara kendini hemen belli ediyo Kahkaha Atıyor
Yeni bölüme bayıldımKatılıyorum!


imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 06 Eyl 2010 21:48
Neo-Queen Serenity
Kullanıcı Eşyası

Efsane Üye
Efsane ÜyeKayıt: 05 Şub 2010
Mesajlar: 1,705
Puan: 1300
Nerden: bir vampirin kalbinden...
Teşekkür: 280

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
hiç fena değil takip edicem Gülücük DağıtıyorBy mE *-*


sitem: shugochara.forum.st

Spoiler:


| Otaku Sisterhood | sailor chibi chibi moon | Neo-Queen Serenity | MrsHeroin |
By ME
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 08 Eyl 2010 0:18
irma
Kullanıcı Eşyası

Moderator
ModeratorYaş: 25
Kayıt: 05 Ekm 2009
Mesajlar: 1,503
Ünvan: Prenses
Nerden: <-- şurdan.
Teşekkür: 486

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Bölüm 3: Orman Savaşçıları

Mavi gözlerini yavaşça açtı. Başı ağrıdığı için elini başına götürdü. Yavaşça belini kaldırdı ve çevresine bakındı. Kumsalda tek başınaydı.
...:
-Ne oldu bana! Dedi ve ayağa kalktı. Kılıçları ve hançeri yoktu. Üstünde sadece giysileri vardı. Birden arkasında bir şey farketti. Hemen arkasını döndü. Bu Tigara’ydı. Okunu yaya takmış Ares’e bakıyordu. Kaşlarını hafif çatmıştı.
Ares:
-Sen beni kurtardın mı?!
Tigara cevap vermedi. Her zamanki gibi kaplanları yanında savunma pozisyonunda bekliyordu. Ares’e bu beyaz saçlı güzel gözlü kız birden çekici gelmişti. Hırçın ve vahşi olması ise çok hoşuna gitmişti. Ama yinede o düşmanıydı.
Tigara:
-Canını bağışladım. Kanıtla!
Ares:
-Neyi!
Tigara:
-Orman savaşçılarını! Dedi. Ares Tigara’nın ona biraz olsa da inanmış olabilceğini düşündü.
Ares:
-Ben sana nasıl güveneceğim!
Tigara:
-Sence ben bir asker olsaydım seni boğulmaktan kurtarır mıydım! Dedi. Ares onu haklı bulmuş gibi bir bakış attı.
Ares:
-İyi. Beni takip et. Dedi ve ormanın içine doğru yürüdü. Tigara pozisyonunu bozmadan Ares’in peşine takıldı. Ya onu bir tuzağa düşürecekse? Nereden bilebilirdi? Ya Ares sadece iyi bir oyuncuysa? Neden ona güveniyordu! İçinden bu düşünceler geçerken Ormanın derinliklerine vardığını farketti. Hala yayı germiş Ares’in kafasına doğru tutuyordu. Kaplanlar arada Tigara’ya sürtünüp Ares’e hırlıyordu.
Tigara:
-Vesta, Bello odaklanın! Dedi. Kaplanlar hemen ciddiyetle önlerine döndüler. Ve Ares’e odaklanıp yürümeye devam ettiler.
Ares:
-Vesta ve Bello ha?
Tigara:
-Seni ilgilendirmez!
Ares:
-Neden sürekli yanında dolaşıyorlar?
Tigara:
-Sus ve yürü! Dedi ve yayı biraz daha gerdi. Ares ciddiyetleşip devam etti. Ağaçlardan çıtırtılar geldi. Tigara hemen bakındı. Kimse gözükmüyordu. Birden biri önüne atlayıp elliyle Tigara’nın ağızını tuttu. Tigara bağırmaya çalıştı ama olmuyordu. Boynuna bıçak dayanmıştı. Kaplanlar sinirlenip saldırmaya başladı. Ama tam o sırada Tigara’nın boynuna hançer dayamış olan adam:
-Durun yoksa o ölür! Dedi. Kaplanlar çaresizce haykırdılar çok sinirlenmişlerdi. Geriye doğru çekildiler. Birkaç çığlık attılar. Tigara’yı tutan adam eli ısırılınca elini çekmek zorunda kaldı.
Tigara:
-Seni adi herif ! Dedi.
Ares:
-Sana nasıl güvenebilirdim ki!
...:
-Efendim iyi misiniz? Anneniz çok endişelendi.
Ares:
Yaşlı bunak işte. Bu o katilin kızı! Onu tutuklayın. Köle olarak iyi çalışır. Dedi.
...:
-Peki ya kaplanlar?
Ares:
-Onlarında derisinden iyi kürk olur. Dedi. Tigara’nın arkasındaki adam Tigara’nın ellerini bağladı ve ağzına bir ip geçirdi. Tigara hiç ses çıkartmadı.
...:
-Yürü! Dedi.
Ares:
-Dur ! Onu arabanın arkasına yükle. Ayaklarını da sıkıca bağla. Çok tehlikeli biri. Dedi. Adamlar kaplanların üstüne bir ağ attıp Tigara’yla birlikte arabaya koydular. Tigara’nın bilekleri, ağızı ve ayakları sımsıkı bağlanmıştı. Sertçe Ares’e bakıyordu. Adamlardan biri atlara emir verdi. Atlar koşmaya başladı. Nallarının yere değiş sesleri ormanda yankılandı. Tigara çok kızgındı, bir kez daha bir erkeğe güvenmemesi gerektiğini anlamıştı. Ama içinde onu kurtarmak isteyen küş neydi? Ondan nefret ediyordu! Ya da öyle mi düşünüyordu? Birden atlar durdu ve şaha kalktılar. Delirmiş gibi öfkelenmiş ve korkmuşlardı. Tigara kaşlarını çattı. Belinde sakladığı hançerle çoktan ayaklarındaki ipi çözmüştü. Yanındaki ağın içindeki kaplanlara gözünü kırptı.

At arabasını süren adam kırbacı atlara vurmak için geri çekti. Ama kırbaç atlara doğru gidemedi. Çünkü birisi onu tutuyordu. Adam bir şeye takılmıştır diye büyük kuvvetle atlara doğru yöneltti. Tigara da kırbaçla birlikte atların üstüne zıpladı. Atlar var gücüyle koşmaya başladı. Tigara at arabasındaki adamın kafasına ayağını attı, böylece arabacı yere yuvarlandı. Atlar hala koşmaya devam ediyordu. Tigara arabaya sapladığı hançerin yanına yaklaştı ve bileklerindeki ipi kesti. Hançeri hemen eline alıp Vesta ve Bello’yu serbest bıraktı. Eliyle ağzındaki ipleride çözdü ve at arabasını durdurup geriye döndürdü ve tekrar komut verdi. Atlar tekrar koşmaya başladı. Kaplanlar arabadan aşağı atladılar.
Tigara atların birinin üstüne atladı ve at arabasıyla olan bağları koparttı. Kaplanlar Tigara’yı takip ettiler. Tigara hızla Ares’e yaklaştı. Attan atladı ve Ares’in bütün adamlarını tek tek bayılttı. Ve Ares’e doğru yürüdü. Yayını aldı ve okunu yaya geçirip gerdi. Ares soluk soluğa kalmıştı şaşkın şaşkın Tigara’nın kırmızı gözlerine baktı. Ölüceğini hissediyordu. Ama o gözlere bakmak gerçekten harika bir histi...

~Devam Edecek~Angel Beats!
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 11 Eyl 2010 23:30
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): CB

CB
Kullanıcı Eşyası

O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!Yaş: 23
Kayıt: 22 Tem 2010
Mesajlar: 1,418
Ünvan: Prenses
Puan: 3200
Nerden: Crystal Tokyo
Teşekkür: 388

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Anamm olanlara bak sen Çok Mutlu
Yine harika bir bölüm yaratmışsınn Hayranlık Besliyorimza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 11 Eyl 2010 23:55
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): irma

Neo-Queen Serenity
Kullanıcı Eşyası

Efsane Üye
Efsane ÜyeKayıt: 05 Şub 2010
Mesajlar: 1,705
Puan: 1300
Nerden: bir vampirin kalbinden...
Teşekkür: 280

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
aww süperdi
yeni bölüm n zmn? Hayranlık BesliyorBy mE *-*


sitem: shugochara.forum.st

Spoiler:


| Otaku Sisterhood | sailor chibi chibi moon | Neo-Queen Serenity | MrsHeroin |
By ME
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 12 Eyl 2010 21:12
Shun Kazami
Kullanıcı Eşyası

Master Otaku
Master OtakuYaş: 24
Kayıt: 14 Ağu 2010
Mesajlar: 437
Ünvan: Prens
Teşekkür: 57

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
tigara tigrerraya benzemiş ikiside kaplan xD (biri bakugan xD)

Arigato MrsHeroin ^^

Arigato Funnylife ^^

Spoiler:
Arigato Vsp (venussterpower) ^^

(bananee ikisinide kullancem xD)
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 13 Eyl 2010 17:35
*rol tanrısı*
Kullanıcı Eşyası

Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin SavaşçısıKayıt: 07 Tem 2010
Mesajlar: 1,389
Puan: 400
Nerden: Eled Wethrin [gölgeli dağlar]
Teşekkür: 341

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
süperrrr bn de takip edicem bayıldım eline sağlıkk Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

[central] [/central]
[central][/central]

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 14 Eyl 2010 9:17
dolunay_surat:D
Kullanıcı Eşyası

Master Otaku
Master OtakuYaş: 27
Kayıt: 11 Hzr 2010
Mesajlar: 412
Ünvan: Prenses
Nerden: Selidor
Teşekkür: 84

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
bilgisayardan bişeyler okumayı sevmediğim içn fanfic bölümüne hiç bakmıyodum ama merak ettiğim içn bugün bi göz attım ve ilk bunu okuudm Gülücük Dağıtıyor aslında hikayen çok güzel ama cümlelerin çok monoton olmuş. yaptı-baktı-atladı-zıpladı-güldü vs. cümlelerin hep böyle bitiyor, bunları geliştirirsen süper olur bnce Göz Kırpıyor Zarif devam et^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 15 Eyl 2010 11:59
~Athena~
Kullanıcı Eşyası

Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez ÜyeYaş: 26
Kayıt: 09 Ağu 2010
Mesajlar: 596
Nerden: Miranda Kalesinden <3
Teşekkür: 67

Durumu: Çevrimdışı

Kaplan Prenses Konu: Yanıt: Kaplan Prenses Alıntıyla Cevap Gönder
Bu fanfici bir kere daha görmüştüm ama okumaya fırsatım olmamıştı ama şimdi okudum ve gerçekten mükemmel yazmışsın! Hayranlık Besliyor Devamm et!! Hayranlık Besliyor Çok MutluTeşekkürler küçük-melek Gülücük Dağıtıyor


Teşekkürler princess mercury Gülücük Dağıtıyor

Haruka'yı seviyorum!Seviyorum seviyorum!Se-vi-yo-rum!!! Çok Mutlu <3 (Seviyorum uleyyyn!!!! <3)
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 15 Eyl 2010 18:33
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 64 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız