188.Bölüm Kimlikler ortaya çıkıyor :-)
Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Sailor Moon Bölüm Yorumları

Yazar
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 30

Durumu: Çevrimdışı

matthew
Alışıyorum Galiba?
188.Bölüm Kimlikler ortaya çıkıyor :-) Konu: 188.Bölüm Kimlikler ortaya çıkıyor :-)
Alıntıyla Cevap Gönder
Kızlar, Üç Işık ile gece uçuşunda gösterilecek film gösterimi için heyecanlı heyecanlı konuşurken Usagi'ye yakalanırlar. Usagi'de bu etkinliğe gitmek ister, ancak hayran kulübüne üye olmadığı için katılamaz, ayrıca zaten biletler tükenmiştir. Tüm bu üzüntüyle eve gittiğinde kendisine gönderilmiş bir mektup ve içinde de bu etkinlik için özel bir bilet bulur. Büyük bir sorun vardır! Düşman onun gerçek kimliğini öğrenmiştir.Usagi herkezi uyarmak için uçağa gider.Uçağı durdurun tehlikede der.Ama uçuş görevlisi usagi dinlemez ve uçuğa bindirir.Üç ışık grubunu uyarır ama onlarda dinlemez uçak uçuşa geçer . düşman ortaya çıkar ve usaginin kimliğini ortaya çıkarır.Yılız tohumu karşılığında diğerlerini öldürmemekle tehtit eder.Seiya , usagiye birşey olma endişesiyle dönüşür . Daha sonra kızlar ve üç ışığın hepsi dönüşür ve kimlikler ortaya çıkar Gülücük Dağıtıyor

~ Beshikutashu ~
Usagi <3 Seiya ihihihhi .3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
04 Ksm 2011 23:31
sm byaren
Yeni Üye
Yeni Üye

sm byaren
Yeni Üye
188.Bölüm Kimlikler ortaya çıkıyor :-) Konu: Yanıt: 188.Bölüm Kimlikler ortaya çıkıyor :-)
Alıntıyla Cevap Gönder
bu bölüme de bayılmıştımÇok Mutlu

sailor moon forever

-yaren-
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
11 Oca 2012 17:31
usagiii991
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

usagiii991
Geçiyordum Uğradım
188.Bölüm Kimlikler ortaya çıkıyor :-) Konu: Yanıt: 188.Bölüm Kimlikler ortaya çıkıyor :-)
Alıntıyla Cevap Gönder
AYY NE OLURSA olsun bütün bölümlerine bayılıyorum aşığım bu çizgi filme yaaa tv de bittiğinde de çok üzülmüştüm küçüken..Hüzünlü( şimdi usaginin doğum günü olan bölümü izliyorum mamoruya tokat atıyo.Hüzünlü

Ay ışığı Sevginin işar£tidir..!
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
26 Şub 2012 0:10
Alice
Otaku
Otaku

Teşekkür: 114

Alice
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölüm gerçekten çok güzeldi. starlight'ın kızların kimliklerini öğrenmesi gerçekten çok hoştu ama daha sonradan kızlara düşman kesildiler. Uyuz şeyler. Kötülük Düşünmekte! Çılgın Çılgın Çılgın

En Yukarı Git
17 Mar 2012 1:00
seramunn
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

seramunn
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder

her bölüm gibi harika bir bölümdü Gülücük Dağıtıyor[/img]

En Yukarı Git
09 Arl 2012 15:12
CB
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 388

CB
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Kızlar dönüşürkenki üç dingilin yüz ifadesini hiç bir şeye değişmem Çok Mutlu

imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
09 Arl 2012 15:42
black rose
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 137

black rose
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
o sahnedekı sarkı cok hosuma gitmıstı benım.. ama sankı nıye o kadar sasırıyorlarkı ? Sonucta seıya zaten o kadar ıpucu verıyordu..sonra usagının ay savascısı olabılecegını zaten dusunuyordu..herneyse bu bolum de cok guzeldı dıger tum bolumler gıbı. Gülücük Dağıtıyor

Dön gel , yine sev beni.
Sar sevgine , sevgimi.
Nefes gibi muhtacım sana...

Spoiler:

En Yukarı Git
09 Arl 2012 16:58
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Seiya bir ara Usagi'nin prensesleri olduğunu bile düşünmüştü. Şaşırması ondan mıdır bilemiyorum. O dumur ifadelere hiç beklemeyişleri... Üç Işık ve Gezegen Savaşçıları birbirlerine uzak ve dost mu düşman mı bilemiyorlar bir yerde. Bilhassa 3 Işık bizim kızlara hiç pas vermiyor ancak hepsinin normal yaşantılarında o veya bu şekilde ortak noktaları konuşmaları vardı bence bu sebepten şaşırdılar. Gezegen Savaşçılarının kızlar çıkması aslında onların iyi olduğunu gösterir. Seiya içinde Usagi'nin her ışığı parladığında Seiya her zaman tav zaten.

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
09 Arl 2012 18:47
LuckySailor
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

LuckySailor
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölüm ne güzeldi ya. Hiçbiri beklemiyodu Gerçek hayatta yakın sayılırlardı, yani arkadaş olarak. Üç Işık çıkınca bizim kızlar şok. Güzel bölümdü, izlemeye doyamadım. Hala da bayılıorum bu bölüme. Kahkaha Atıyor : Karışık Şaşırmış Durumda Kayan Gözler Çok Mutlu [/b]

En Yukarı Git
22 Hzr 2015 21:41
PrincessNeptune
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 16

PrincessNeptune
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Bende çok seviyorum bu bölümü Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
30 Ekm 2015 21:06

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 10 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız