Sailor Moon Crystal 10. Bölüm Tartışma
Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Sailor Moon Crystal 2014

Bölüm nasıldı?
Çok iyi
66%
 66%  [ 6 ]
İyi
22%
 22%  [ 2 ]
Orta
11%
 11%  [ 1 ]
Kötü
0%
 0%  [ 0 ]
Berbat
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 9

Yazar
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Durumu: Çevrimdışı

Sensou
Gardiyan
Sailor Moon Crystal 10. Bölüm Tartışma Konu: Sailor Moon Crystal 10. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
Türkçe altyazılı yeni bölüm:
http://www.turkanime.tv/anime-bolum/Sailor-Moon-Crystal-10-Bolum
http://www.nicovideo.jp/watch/1415851047

Bölüm hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Ksm 2014 23:56
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Hell Butterfly

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 17

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Sailor Moon Crystal 10. Bölüm Tartışma Konu: Yanıt: Sailor Moon Crystal 10. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
Yeni serinin en sevdiğim yanı tabii ki de yıllar sonra tekrar Sailor Moon'a kavuşmamızdan ziyade, ilk animesinden daha çok beğendiğim mangasının uyumlu olarak tekrar yapılması. Crystal serisinin en güzel bölümü bana göre 9. bölümdür. O bölümün konusu açılmadığı için pek bi'şey diyemeceğim Dil Çıkartıyor
10. bölüme gelecek olursam; bu bölüm de şahaneydi, kızların generallerle olan geçmişini öğrendik ve Ay Krallığının geçmişini birde. Usagi gittikçe olgun bir bayan olmaya başlıyor ki bu en çok istediğim şeylerden biriydi benim açımdan.Çizimler bir iyi bir kötü oluyor, bu bölümde çizimler gayet iyiydi o yüzden o konuda pek eleştirim yok. Mamoru'nun da beyni yıkanmış olarak uyanması daha da heyecanlandırıyor insanı >.> Ve birde en çok sinir olduğum şey her ayın 1 ve 3. cumartesileri yayınlanacak olması, işin yoksa 3 hafta bekle >.<

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Ksm 2014 0:37
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Sensou, Flamesniper

Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Sailor Moon Crystal 10. Bölüm Tartışma Konu: Yanıt: Sailor Moon Crystal 10. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
10. bölüm

Çizimler gittikçe daha da kaliteleşiyor gibi.Kızların generallerle geçmişi manga chapterında bu kadar ayrıntılı değildi ama naoko sanırım böyle olmasını istemiş.Yoksa genel anlamda tüm diyaloglar birebir aynı neredeyse manga ile.Bunun dışında usaginin annesini gördük ve o herşeyi anlattı.Mamoruda kötü oldu bakalım neler olacak ileriki bölümlerde ..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
27 Ksm 2014 1:06
Suzuke Kai
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 3

Suzuke Kai
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
minako'nun aşık olduk demesi beni bitirse de en azından kimsenin yalnız olmadığı gerçeğini gördüğümüz için mutluyum. umarım ve de olacak gibi bütün mangayı animeye çevirseler çok hoş olur gibi bakalım zamanla göreceğiz Göz Kırpıyor

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 2:11
Galaxi Savaşçısı
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 23

Galaxi Savaşçısı
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Şu aşk meselesi harika; anime de ki saçma eşcinsel aktan iyidir. Evlensin hepsiiiii Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
27 Ksm 2014 14:11
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
Suzuke Kai yazmış:
minako'nun aşık olduk demesi beni bitirse de en azından kimsenin yalnız olmadığı gerçeğini gördüğümüz için mutluyum. umarım ve de olacak gibi bütün mangayı animeye çevirseler çok hoş olur gibi bakalım zamanla göreceğiz Göz Kırpıyor

Bana bütün mangayı çevirirler gibi geliyor.İlerleyen zamanlarda yeni sezonlar gelir bence..

Bu arada en çok bence minako ve rei'ye özenmişler bu seride bunu gördüm.Hele Minako ayrı bir güzel sanki bu seride..

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 15:51
Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 17

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Sensou yazmış:
Suzuke Kai yazmış:

Bana bütün mangayı çevirirler gibi geliyor.İlerleyen zamanlarda yeni sezonlar gelir bence..

Bu arada en çok bence minako ve rei'ye özenmişler bu seride bunu gördüm.Hele Minako ayrı bir güzel sanki bu seride..

Bana da 26 bölümden sonra devamı gelmeyecek gibi geliyor, yani sadece Naoko'nun gönlü hoş olsun ona ufak bi hediye olsun tarzı başlanmış gibi geliyor bu Crystal serisine, bilemiyorum. Çok Mutlu İlerleyen zamanlarda göreceğiz tabii ki inşallah düşüncemi yanlış çıkarırlar. Gülücük Dağıtıyor

İkinize de katılıyorum Minako ve Rei'ye fazlaca özenmişler. Ama birde fangirllik yapasım geldi asdf Mamoru da eski seriden bin kat daha yakışıklı çizilmiş, daha etkileyici olmuş bence ona da özenmişler Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 16:34
nida
Sağlam Üye
Sağlam Üye

nida
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
1 den 10 na kadar bütün bölümleri gayet olgun ve güzeldi, mangasını okuduktan sonra hep içlenmişimdir neden buna uygun olmadı diye ve artık huzur =D Şu anki yorumlara katılaraktan 9 ve 10. bölüm gerçekten güzeldi ve mangada kinin aksine generallerin ölmemesi olgusu daha güzel olmuş bence Gülücük Dağıtıyor

Bütün hikayenin uyarlanması dileği ile izlemeye devam \(^o^)/

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 17:58
*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 25

*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
2 sezon halinde yapıcaklarmış 10. bölümde bu kadar hızlı gitmelerinden belliydi zaten.
Korktuğum başıma geldi chibi-usa veledi gelicek yapmayın ya ben onu izlemek zorunda mıyım T^T
Şu aşk meselesi iyiymiş sevdim ama sonradan kesin ölücekleri için pek sevinmemek lazım djshfjs

Galaxi Savaşçısı yazmış:
Evlensin hepsiiiii :)

AY-NEN :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
asfghajfjha

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 21:00
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
*Çimen* yazmış:
2 sezon halinde yapıcaklarmış 10. bölümde bu kadar hızlı gitmelerinden belliydi zaten.
Korktuğum başıma geldi chibi-usa veledi gelicek yapmayın ya ben onu izlemek zorunda mıyım T^T
Şu aşk meselesi iyiymiş sevdim ama sonradan kesin ölücekleri için pek sevinmemek lazım djshfjs

Galaxi Savaşçısı yazmış:
Evlensin hepsiiiii Gülücük Dağıtıyor

AY-NEN Hüzünlü((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
asfghajfjha

Hızlı gitmiyorlar yalnız.Bölüm başı 1 chapter kullanıyorlar.Zaten sm mangası 61 chapterlık bir manga.Şu anda 11. bölümde 11. chapterı kullanacaklar sadece mesela.Gayet yerinde gidiyor..

Hem ilk sezon 14. bölümden sonra bitecek zaten burası bariz di manganın 2. arcınıda 14'ten sonra yapacaklar işte ben zaten böyle olmasını bekliyordum..

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 22:16
*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 25

*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Sensou yazmış:

Hızlı gitmiyorlar yalnız.Bölüm başı 1 chapter kullanıyorlar.Zaten sm mangası 61 chapterlık bir manga.Şu anda 11. bölümde 11. chapterı kullanacaklar sadece mesela.Gayet yerinde gidiyor..

Ben mangayı değil eski seriyi kastetmiştim :'((((((

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 22:18
Suzuke Kai
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 3

Suzuke Kai
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
minako & rei olayına bende değinmek istiyorum. minako ya hakettiği üzere daha çok sorumluluk verilmiş ve ateşin iradesi olarak rei seçilmiş ondan böle. tek garibime giden taraf makotonun yeni sezonla birlikte çok harukalaşmış olması. sesinden tutun tavırlarına kadar herşeyi çok erkeksi. ami desek zaten iyi aile kızı olma konusunda stabil oluşunu korumuş. eğer ki 26 bölümden sonrası gelir de dış gezegen savaşçıları gelirse haruka nın nasıl olacağını bende çok merak eder durumdayım..

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 22:31
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
*Çimen* yazmış:
Sensou yazmış:

Ben mangayı değil eski seriyi kastetmiştim :'((((((

Eski seri fillerdan ibaret doğal ^^

En Yukarı Git
27 Ksm 2014 22:32
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Hell Butterfly, Suzuke Kai

DeepSeaGirl
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 2

DeepSeaGirl
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Suzuke Kai yazmış:

Suzuke-sama napabiliriz ki? Takeuchi-sama onları birleştirmiş şahsen ben Kunzite'ı beğensem bile, Venus fanı olarak Kunzite'ın Mina-chan'e çok moruk kaldığını düşünüyorum. ... Heeh lafı bayağı bir uzattım.

Crystal serisine gelirsek:

Olacağını düşündüğüm gibi her karakterin çiziminde ve özelliklerinde değişiklik var :/
Mako-chan'ın sesi çok kaba geldi bana da sevemedim :/
En iyi çizilen karakter Minako olmuş bence ...
Ama en şaşırdığım şey Artemis'in sesiydi Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda Öyle böyle değil çok kötü kardeşim değiştirin yahu!!! İyiki bu bölümde yoktu yoksa sanırım dayanamaz kapatırdım. Bu bölümdeyse en hoşuma giden şey Minako'nun (nihayet ve 92 animesinden farklı olarak) liderliğini ortaya çıkarması ve dönüşüm sahnesydi. ^_^

En Yukarı Git
01 Arl 2014 17:55
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
suzuke-sama?

yatan tüylerim kalktı :/

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
01 Arl 2014 19:23

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 42 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız