Sailor Moon Crystal 15. Bölüm Tartışma
Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Sailor Moon Crystal 2014

Bölüm nasıldı?
İyi
100%
 100%  [ 3 ]
Berbat
0%
 0%  [ 0 ]
Kötü
0%
 0%  [ 0 ]
Orta
0%
 0%  [ 0 ]
Çok iyi
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

hebele
Yeni Üye
Sailor Moon Crystal 15. Bölüm Tartışma Konu: Sailor Moon Crystal 15. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
önceki birkaç bölümle kıyaslanırsa oldukça iyi bir bölümdü. konu mangaya çok sadık bir şekilde ilerledi. kızlar arasındaki arkadaşlık ilişkisini ve sosyalleşme anlarını nihayet görebildik. çok fazla sansür de yoktu. ancak açılış jeneriğinde tembelce bir iş çıkarmışlar. sadece mecbur olduklarından düşmanları değiştirip chibi usa ve pluto'yu eklemişler. gerisi tamamen aynı. dönüşüm sahneleri de maalesef tamamen aynı. neyseki kısaltarak verdiler. princess halation saldırısı hayal kırıklığı olsa da diğer kızların yeni saldırıları gayet iyi yapılmış. özellikle burning mandala saldırısına bayıldım. yine şekilsiz yüzler ve yamuk vücut çizimleri vardı. bunlar zaten blu ray de düzeltileceğinden çok problem etmedim.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
07 Şub 2015 15:07
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Sailor Moon Crystal 15. Bölüm Tartışma Konu: Yanıt: Sailor Moon Crystal 15. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
Anket ekledim..

Çizimlerden bende pek memnun kalmadım umarım blurayde düzeltilir.Dönüşümlerin özellikle usaginin dönüşümünün aynı olmasına çok kızgınım.Bronş değiştikçe yeni dönüşüm gelir bu sailor moon'un kuralıdır! Malesef dönüşüm konusunda yazık ettiler seriye..Konu olarak ise iyi gidiyor manganın neredeyse aynısı zaten..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
07 Şub 2015 23:06
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): cloud, prenses serenity

cloud
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 28

cloud
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Crystal 15. Bölüm Tartışma Konu: Yanıt: Sailor Moon Crystal 15. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
telefonum bu sıralar beni kanser edebilr hiç bir anime sitesinden video açamıyorum pc zaten yok. Pööfff eyyyyy hayat bana niye bu kadar karşısın sen yaaa.
İzliyemedim kısaca Madde

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
08 Şub 2015 21:40
HarukaTenou
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 1

HarukaTenou
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Açılışta Pluto'yu gösterirken Pluto'nun yüzü az kaymıştı dikkatimi çok çekti .dd Uranus ve diğerlerinin çizimini de çok merak ediyorum *-* ...
2 hafta çok uzun Hüzünlü Hüzünlü Hüzünlü

Ayrıca Rei'nin Chibi-usa hakkında söyledikleri şeyleri gördüğümde deli gibi güldüm .dd Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Şaşırmış Durumda ... ... ... ... ...

En Yukarı Git
09 Şub 2015 1:34
Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 17

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Yeni bölüm oldukça iyiydi işleniş bakımından ve çizimleri bu bölümde ne yazıkki ben de beğenmedim. Kızlar sonunda birbirleri ile kaynaşmaya başladı. Rei'nin Burning Mandala! saldırısını oldukça beğendim. Çok güzel olmuş. Bu çizim işini yapanlar adına ne kadar tembel ve vurdumduymaz olduklarını gösteren, gözüme takılan bir sahneyi paylaşmak istiyorum.
Bu sahneye dikkatli bakın;
Spoiler:

Biraz daha yakınlaştıralım;
Spoiler:

En Yukarı Git
10 Şub 2015 11:16
Rubeus
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 35

Rubeus
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
nerden izliyorsunuz ben bulamadım bir türlü 15. bölümü özel mesajdan atarmısınız

Kibrinde Bir Sınırı Vardır Beyinsiz
-Dante-
Savaşta Komutanı Ölmüş Bir Asker Yabancıya Haykırıyor
--: Efendim komutanımız öldü
Yabancı: savaşarak erkek olursun asker... erkek olduğunu anlaman için komutana ihtiyacın yoktur...sadece savaş...
En Yukarı Git
10 Şub 2015 11:24
_alis_
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 26

_alis_
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Sailor moon crystal çıkmış ve benim yeni haberim oluyor . Peki ben neden haziranda çıkcak diye biliyordum? Ben ne ara bu kadar geri kaldım arkadaş . Gecenin şu saati olmuş şimdiden izlemeye başladım dayanamadım . Kalbim pır pır . Ama anlayamadığım bir şey var neden eski hikayeyi çekmişler ? Hikayeyi hızlı ilerletip yeni bölümler mi gelcek? Bide mangaya sadık kalınmış demişsiniz yeni manga mı var yoksa o damı eski? Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor yinede güzel olmuş çok özlemişim (forumuda çok özlemişim Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor )

^^SSF^^ teshekkurlerr spRrsinn..!!

MXMA dağılmaz uleyyNNN ....!!!!!
En Yukarı Git
14 Şub 2015 4:20
Rubeus
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 35

Rubeus
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
200 bölümlük olan anime ile orjinal manga arasında bir takım farklılıklar vardı.
crystal tamamen orjinal mangaya göre hazırlanmış
ben hiç mangayı okumadım belki gene ufak defek farklar vardır

Kibrinde Bir Sınırı Vardır Beyinsiz
-Dante-
Savaşta Komutanı Ölmüş Bir Asker Yabancıya Haykırıyor
--: Efendim komutanımız öldü
Yabancı: savaşarak erkek olursun asker... erkek olduğunu anlaman için komutana ihtiyacın yoktur...sadece savaş...
En Yukarı Git
14 Şub 2015 10:34

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 8 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız