Sailor Moon Grubu
Arama sonucunda 25 uyan sonuç bulundu
YazarMesaj
Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi?
moon-faced

Cevaplar: 160
Görüntüleme: 14188Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 28 Arl 2010 20:47 · Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor => Yılbaşı Özél :)
kusura bakmayın bir çocukla muhattap olduğumun farkında değildim. bu arada kelimelerin ne anlama geldiğini bilip sonra kullanan bir yazar tercih ederim. örn: libido Bana öğrettiğin için teşekkür ederim ama senin gibi yeni hatta çok yeni birisinden ne öğüt alırım ne de eleştirilerini kaideye.Bunu aklının yada mesajlarının bir köşesine sokmalısın.Ayrıca hangi kelimeyi nasıl kullanacağımı senden mi öğreneceğim?Öğreneceğimi öğrendim zaten ve istersen libidonun sözlükte ne olduğuna bak de öyle mesaj yaz bu da hatırlatma. Not:Tartışma devam ederse konu Forum Temizliğine gidecektir.Ayrıca moon-faced bir çocuğun fanficlerini okumasın meraklı değiliz fanfic burnu büyüklere fazla çocukça xD ahahahahahaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P komik :) Bence de :lol: :lol: :lol: ya beni güldürdün Allah da seni güldürsün gerçekten. forumda yeni olmak tecrübe ile kıyaslanamaz güzelim. sen benim öğrencim olursan kompozisyondan düşük puan alırsın haberin olsun ;) kötülüğün için birşey söylemedim. hevesini kırdıysam üzgünüm ama ben ne hissediyorsam onu söylemeyi severim. bu eleştiride de geçerli ;) yine de düzgün yazılmış ve konu bütünlüğüne sahip hikayelerini görmeyi isterimDünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi?
moon-faced

Cevaplar: 160
Görüntüleme: 14188Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 28 Arl 2010 20:30 · Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor => Yılbaşı Özél :)
kusura bakmayın bir çocukla muhattap olduğumun farkında değildim. bu arada kelimelerin ne anlama geldiğini bilip sonra kullanan bir yazar tercih ederim. örn: libido Bana öğrettiğin için teşekkür ederim ama senin gibi yeni hatta çok yeni birisinden ne öğüt alırım ne de eleştirilerini kaideye.Bunu aklının yada mesajlarının bir köşesine sokmalısın.Ayrıca hangi kelimeyi nasıl kullanacağımı senden mi öğreneceğim?Öğreneceğimi öğrendim zaten ve istersen libidonun sözlükte ne olduğuna bak de öyle mesaj yaz bu da hatırlatma. Not:Tartışma devam ederse konu Forum Temizliğine gidecektir.Ayrıca moon-faced bir çocuğun fanficlerini okumasın meraklı değiliz fanfic burnu büyüklere fazla çocukça xD ahahahahahaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P komik :)Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi?
moon-faced

Cevaplar: 160
Görüntüleme: 14188Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 28 Arl 2010 20:11 · Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor => Yılbaşı Özél :)
kusura bakmayın bir çocukla muhattap olduğumun farkında değildim. bu arada kelimelerin ne anlama geldiğini bilip sonra kullanan bir yazar tercih ederim. örn: libidoen havalı sailor??
moon-faced

Cevaplar: 87
Görüntüleme: 6558Forum: Sailor Moon Anketleri · Tarih: 28 Arl 2010 18:46 · Konu: Yanıt: en havalı sailor??
serenity haliyle usagi diyorum :oops:Vee.. Sacrifice 1. bölüm yayınlandı
moon-faced

Cevaplar: 61
Görüntüleme: 6594Forum: Sailor Moon · Tarih: 28 Arl 2010 18:39 · Konu: Yanıt: Vee.. Sacrifice 1. bölüm yayınlandı
cahilliğimi affedin ama sacrifice ne demek? ve usagidin bide siyahına yapmıslar ona anlam veremedim?? beni bilgilendirirseniz sevinirim... sacrifice kurban demek :) hayran yapımı bu sezon usaginin siyah saçlı olanı yıllar önce kaybolmuş olan kardeşi kurai, anladığım kadarıyla da prenses halide büyücünün etkisi altında..kurai nin kurtulması için birinin kurban olması lazım..bakalım usagi bu durumda ne yapacak.. bu hikayeden yola çıkarak olacak bişeyler bakalım.. :) teşekür ederim ama kötülerin elindeyse kurai nie usagiyle birlikte savaşıyor o zaman?? henüz anlamadım ama kendini kurtarmak için önden göz boyuyo olabilir :lol: hehe :D bencedee bna deişik geldi konusu ama ya sessizlik cok hakim ve usagi üzgün.. evet sürekli düşünüyo neyse mutlu olur inş ileriki bölümlerde :lol: insallah ama sessizlik hakim diorum ya zannetmıorummm :D :D :D Usagi'nin uzun zaman sonra ortaya çıkan kardeşi Kurai tüm hayatını değiştirmiştir. Kurai karanlık ruh Kaos'u yenebilmesi için Usagi'ye yardım etmeye gelmiştir fakat Usagi'nin Kaosu bu yolla yenebilmesi kardeşi Kurai'yi kurban etmesine bağlıdır. Hızla gelişen olaylar ve değişen savaşlar sonucunda Kurai ve Usagi iyi bir ikili haline gelirler birlikte Kaos'a meydan okuman için el ele verirler.. konusu buymuş =)işte benimkiyle aynı :lol: bilgiler için teşekkür ederimDünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi?
moon-faced

Cevaplar: 160
Görüntüleme: 14188Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 28 Arl 2010 18:26 · Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor => Yılbaşı Özél :)
bir gün bir şemsiyeci William Shakespeare'ya okuması için şiirlerini gönderir ve cevap bekler. William Shakespeare'nin cevabı şudur. -azizim siz şemsiye yapın, hep çemsiye yapın, sürekli şemsiye yapın... (üzgünüm bu tarz birşey yazmam gerekirken oldukça açıksözlü davranmışım)Sailor Moon'da favori çiftiniz?
moon-faced

Cevaplar: 185
Görüntüleme: 19115Forum: Sailor Moon · Tarih: 28 Arl 2010 18:15 · Konu: Yanıt: Sailor Moon'da favori çiftiniz?
seiya-usagi :D ikisi çok şirindi bence de mamuru sevenler kızmasın ama ben mamuruyu hiç sevmiyorum niye o kadar ciddi duruyo kiii bi de yaş farkı var arkadaşımıza katılıyorum ve usagi & seiya diyorum çok komik çok uyumlu çok tatlı ve tam birbirlerine göreler yaş farkı da yok seiya çok sıcakkanlı usagi de ikiside çok komik ve sakar :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: evet birbirlerine uyumları açısından animede seiya ile usagi ama aşk ne yazıkki uyum işi değil. birbirlerine duydukları aşktan ötürü usagi ve mamoru en gözde çift. en sevimli çift ise naru ve umino :)Paralel Ay Savaşçısı
moon-faced

Cevaplar: 196
Görüntüleme: 37114Forum: Sailor Moon Manga · Tarih: 28 Arl 2010 18:11 · Konu: Yanıt: Paralel Ay Savaşçısı
hayır ya animede aşağılandığı doğru ama mangada usagi aşağılanmıyordu. o yüzden manga olarak çıkan son bölüme çok şaşırdım :cry:Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi?
moon-faced

Cevaplar: 160
Görüntüleme: 14188Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 28 Arl 2010 18:04 · Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor => Yılbaşı Özél :)
ne tuhaftır ki yaptığım eleştiriye küfür kullanılarak cevap verilmiş. çok üzücü :( ben kavramların karıştığından bahsettim ve eleştiri yapılmayacak olunsa bu fanfic'e anket koyulmazdı. ben fikrimi söyledim de demeyeceğim, şöyle ki ben olanı söyledim. kavramın karıştığı somut bir olgu ve bariz gözüküyor. kusura bakmayın ama birileri birşeyler karalıyor diye hemen taktiri yakıştıramam, olanı da söylerim yoksa gerçekten güzel yazanlara haksızlık olur.İlk öpücüğünün hayalini kuran bir genç kız, Unazuki
moon-faced

Cevaplar: 27
Görüntüleme: 3859Forum: Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri · Tarih: 28 Arl 2010 1:15 · Konu: Yanıt: İlk öpücüğünün hayalini kuran bir genç kız, Unazuki
bu bölümün sonunun fotalarına sahip olan varsa lütfen yayınlasın. 7-8 sene öncesinden yanlış hatırlamıyorsam usagi mamoruya beni ilk öptüğün zamanı hatırlıyor musun diye sorar ve mamoru unuttuğundan mıdır, yoksa mamorunun hala usagiyi çok önceleri balodayken ve usagi sarhoşken öptüğünden usagiye bahsetmediğinden midir nedir kafasında koca bir damla belirir:)Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D)
moon-faced

Cevaplar: 84
Görüntüleme: 11943Forum: Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri · Tarih: 28 Arl 2010 1:07 · Konu: Yanıt: Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm
seiya ile usagi'nin ne kadar tatlı olduğunu gördüğümüz bölümdür kendileri :)22. Bölüm
moon-faced

Cevaplar: 21
Görüntüleme: 3313Forum: Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri · Tarih: 28 Arl 2010 1:07 · Konu: Yanıt: 22. Bölüm
mamoru'dan nefret etmeme sebep olan bölümdür kendileri. kardeşim sen 15. bölümden itibaren rei ile çıkmıyor muydun? git tanımadığın ilk defa gördüğün kızı öp sonra. mangada Allah'tan böyle bir saçmalık yok. mamoru bir kılık deiştirmiş usagiyi değil asıl kimliğini bildiği ay savaşçısını öpüyor. ah şu anime yazarları, mangayı okuyana kadar animeden yola çıkarak mamorudan nefret etmiştim. 13 yaşından beri erkeklere güvenmiyorsam sebebi şapşal mamorudur.Usagi & Mamoru İlk Karşılaşma (1. Bölüm)
moon-faced

Cevaplar: 60
Görüntüleme: 9208Forum: Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri · Tarih: 28 Arl 2010 0:59 · Konu: Yanıt: Usagi & Mamoru İlk Karşılaşma (1. Bölüm)
mamoru'yu daha sonraları çok kibar ve nazik biri olarak karşımıza çıkar ama en başlarda makoto bile ona "kaba çocuk" diyordu. rei'nin kafasına basıp özür bile dilememişti, rei ile çıkarken rei'nin telefonlarına cevap vermiyordu ama ne olduysa sonradan tüm bayanlara yardım eden biri oldu. odunluğu ise artarak devam etti. bence anime yazarlarının en büyük hatası mamoru'yu yaşı büyük biri olarak vermekti, oysa mangada lise öğrencileridir kendileri. liselinin bir kıza böyle davranması normalde üniversiteli bir öğrenci ortaokullu bir kızla neden böyle çocuk gibi uğraşır tam bir karmaşa :P açıkçası sınıf arkadaşlarım ortaokullu bir kızla uğraşsa onlara sapık derim ve yüzlerine bile bakmam :lol:En Sevdiğiniz Karakter
moon-faced

Cevaplar: 403
Görüntüleme: 37162Forum: Sailor Moon · Tarih: 28 Arl 2010 0:49 · Konu: Yanıt: En Sevdiğiniz Karakter
ben usagi,seiya ve makotoyu çok seviyorum :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: düşüncelerimiz aynı demekki. animenin en mükemmel karakterleri bu üçlüydü. mangada ise minako'yu da bu guruba dahil ederimhatıralar geri dönüyor! usagi ve mamoru'nın geçmişi
moon-faced

Cevaplar: 21
Görüntüleme: 3823Forum: Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri · Tarih: 28 Arl 2010 0:45 · Konu: Yanıt: hatıralar geri dönüyor! usagi ve mamoru'nın geçmişi
bu bölümde dikkat edilmesi gereken en önemli şey rei'nin olgunluğuydu bence. düşünsene adam senin sevgilin ve önceden başkasının (üstelik o başkası arkadaşın oluyor) sevgilisi diye kalbine zincir vurup prensesi koruman gerekiyor. ben olsam mamoruyu usaginin kucağında gördüğüm an usaginin saçını başını yolardım. 
1. sayfa (Toplam 2 sayfa) Sayfaya git: 1, 2, Sonraki
Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Geçiş Yap: