Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D)
Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, 6, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri

Yazar
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 8

Durumu: Çevrimdışı

Aquamarin
Efsane Üye
Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D) Konu: Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D)
Alıntıyla Cevap Gönder
Favori bölümüm XD Gülmekten karnıma ağrıların girdiği yegane bölümdür kendileri Çok Mutlu
Seiya,Usagi her ne kadar itiraz etsede onunla buluşma kararı almıştır ve ona "Yarın saat 11 de parkta ol" demiştir.
Usagi her ne kadar istemesede parka gitmiştir ancak çok beklemesine rağmen hala ortada Seiya yoktur.Seiya'yı beklerken karşısına Michiru ve Haruka çıkar.
Onlara Seiya ile buluşacağını söylediğinde ikisininde yüzü asılır...Haruka ona"Dikkat ol...Kurtlar seni kapabilir benim tatlı kediciğim"der.Daha sonra Michiru Haruka'yı çekerek götürür..Haruka "Acıtıyorsun banada bu kadar nazik olmanı isterim"der ve Michiru'da "Sonra..Yanlız kaldığımızda" der Çok Mutlu

Her neyse Çok Mutlu Usagi Seiya'yı beklemeye devam ederken arkadaşlarıyla oynayan bir çocuk görür ancak çocuk düşer ve ağlamaya başlar...Usagi'de ona ağlamamasını,kendisinin güçlü bir çocuk olduğunu söyler.Bu sırada Seiya onu çalılıklarının arkasından izlemektedir. Usagi ,çocuga ağlamayı kesmesse arkadaşlarıyla eğlenemeyceğini söyler

Çocukta aniden ayağa kalkar ve "Kırmızı hiper yıldız gücü harekete geç!!! "diye bağırır

Usagi şaşkınlıkla arkasından bakar sonrada Seiya çalılardan çıakr ve Usagi'nin yanına gider..Usagi ona geciktiği için çok kızar ama bu sırada bir içecek kutusunun üzerine basar ve inanılmaz bir şekilde düşer ve ağlamaya başlar..

Seiya ise güler ve dalgacı bir sesle "Eğer zırlamayaı kesmessen arkadaşlarınla eğlenemessin" der.Usagi ağlamayı keser ve ayağa kalkar.."Benimi izliyordun" diye sorar ve Seiya elini uzatsada kabul etmez.."Ben kalkarım" der ve hiçbirşey olmamış gibi ayağa kalkar.
Seiya ona "Söyleyemeyecekmisin? der..Usagi ise şaşkınlıkla sorar "Neyi?"
Seiya bağırır,Usagi bozulur, ben kopar XD
"KIRMIZI YILDIZ GÜCÜ HAREKETE GEÇÇÇ!!"

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Nis 2008 17:16
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): minakoo, rei setsuna

kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 53

kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D) Konu: Yanıt: Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D)
Alıntıyla Cevap Gönder
ayy en sevdiğim bölümdür ama bu bölümde Usagi ne şanslı diye düşünmüştüm herneyse Çok Mutlu güzel olmuş Aquamarin tebrik ederim emeğine sağlık Hayranlık Besliyor Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 18:21
Flamesniper
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 11

Flamesniper
Efsane Üye
Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D) Konu: Yanıt: Seiya ve Usagi'nin Kalp Çaptıran Randevusu (181.bölüm :D)
Alıntıyla Cevap Gönder
muahahah XD ben bu bölümün hastayım ya XD Seiya Usagiyi odaya çağırmıştı tam telefon açıcakken o da yanlış anlar içinden "Mamoru seni seviyorum"der muahahah sonra bir bakar yüzü bir karış diskoda dans ederken bulur kendini XD

En Yukarı Git
12 Nis 2008 18:55
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): bukky

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 17

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
ayy zuhaha gerçekten komik bir bölüm Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:00
venüs prensesi
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 23

venüs prensesi
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
he he Kahkaha Atıyor çok komikti bu bölüm vede çok güzeldi bence anlatım güzel olmuş ellerine sağlık cnm Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:00
fawn_fairy
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 85

fawn_fairy
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
hehe bu bölümde usaginin tavırları beni gülmekten öldürmüştü

..
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
12 Nis 2008 19:45
sumis
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

sumis
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
çok süper komediydi bu bölüm yaa Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:46
Aquamarin
Efsane Üye
Efsane Üye

Aquamarin
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Aslında ilk önce bölümün tamamını anlatıyordum ama yarıda kestim XD Bölümün en başında Minako'nun Taiki'yi sıkıştırma sahnesini hatırlıyormusunuz XD

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:47
sumis
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

sumis
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
hehehehe Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor orasıda acayip komikti yaaa Kahkaha Atıyor taikiyi sinemaya götürmeye çalışıyoduu Çok Mutlu

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:50, Değiştirme: 12 Nis 2008 19:53 (Toplamda 1 kere)
Aquamarin
Efsane Üye
Efsane Üye

Aquamarin
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Makato^da garibim ben seninle giderim filmin adı ne? Adult Love XX Eğlenmekte Sonrada Minako yaten'e sormaya gidiyordu zaten Çok Mutlu

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:52
sumis
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

sumis
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
sonra bide minako makatoya biletleri ona satmayı teklif ediodu 1000 yene Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:55
Aquamarin
Efsane Üye
Efsane Üye

Aquamarin
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Evet Eğlenmekte Eğlenmekte Bide Usagi'nin yemek sahneleri süperdi o bölümde ya XD Seiya ile Usagi kroku tüneline giriyorlardı galiba bir ara herşeyden korkuyorlardı sonrada birbrielrine sarılıyorlardı sürekli Çok Mutlu Tam komediydi orasıda ya Çok Mutlu

En Yukarı Git
12 Nis 2008 19:57
usagimaniaa
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

usagimaniaa
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
ben bu bölümü hatırlamıyodum sayende Aquamarin biraz biraz hatırlıyorum
ellerine sağlık

Tornado'ya binlerce kez teşekkürler U_U
Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
12 Nis 2008 20:01
sumis
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

sumis
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
bide seiya usagiyi bi yere götürüodu usagi korkuodu bni öpcek falan die sonra kendini discoda dans ederken buluodu çok şaşırıodu falan çook komiktii Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 20:04
ay prensesi usagi
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 18

ay prensesi usagi
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor süper bir bölümdü hele usaginin yere düştüğü zaman açayip komiğime gidiyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
12 Nis 2008 20:09

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, 6, Sonraki
1. sayfa (Toplam 6 sayfa) [ 85 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız