Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Site için Çalışmalarınız

 
Yazar Mesaj
sailormooncu
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeYaş: 23
Kayıt: 19 Oca 2013
Mesajlar: 70
Nerden: soul society
Teşekkür: 8

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
ben 183. bölümü alıyorum hadi hayırlısı baktım ama inş. alınmamıştır madur olmama dileği ile Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 22 Oca 2013 20:49
SahiL
Kullanıcı Eşyası

Ay Savaşçısı
Ay SavaşçısıYaş: 29
Kayıt: 02 Tem 2010
Mesajlar: 700
Ünvan: Güzel Prenses
Puan: 925
Nerden: Antalya
Teşekkür: 236

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
sailormooncu yazmış:
ben 183. bölümü alıyorum hadi hayırlısı baktım ama inş. alınmamıştır maudr olmama dileği ile Şaşırmış Durumda183. Bölümü Hemavaz yapmış yapılan bir bölüm tekrar yapılmıyor Mesajımı görürsün umarım da kendini boşa yormazsın (: ilk sayfaya bakarsan yapılmış bölümleri göreceksin *-*


Sailor Moon 192. Bölüm

Hayallerine Doğru! İdol Minako Doğuyor


Spoiler:Minoko'nun başvurduğu idol seçmelerinden cevap gelmiştir yakın zamanda yapılıcak olan seçmelere katılma hakkı kazanmıştır ama Minako şu an ki bulundukları karışık durumlar içinde yarışmaya çok istese de katılmayı doğru bulmaz.Gelen mektubu katlayıp çekmecesine koyar ve Artemis ile vedalaşıp okula gitmek için çıkar Artemis ise aslında onun gitmek istediğinin farkındadır.


Üç ışık prenseslerine eskisinden daha yakın olduklarının farkındadırlar ama neden ortaya çıkmadığını merak etmektedirler Taiki'nin aklında ise önce ki gün hissettiği prenseslerinin kokusu vardır.Dersten sonra kızlar bir kafe de buluşurlar sohbet ederken üç ışıktan konu açılır Minako idol olarak zaman harcamak yerine ders çalışmanın daha iyi olduğunu söyler kızlar ilk defa Minako dan bu tarz sözler duydukları için çok şaşırırlar Minako Ders çalışmak için eve gideceğini söyleyip ayrılır.
Kızlar onda bir terslik olduğunu anlamıştır. Artemis kendini daha fazla tutamaz ve o gün olanları anlatır. Hayallerinden vazgeçmesini doğru bulmayan kızlar onu ikna etmeye karar verirler.
Makoto,Ami ve Usagi Minako ile konuşmak isterler ama o hiç bir şeyi olmadığını söyleyip konuyu kapatmak ister Usagi ise hayallerinden vazgeçmesinin yanlış olduğunu sahip olduğu değerlere sahip çıkması gerektiğini söyler diğer kızlarda gitmesi gerektiğini söyler Minako kızların bu şekilde düşünmesine çok sevinir ve hemen havaya girer. Kızlar bu kadar çabuk havaya girmemesini söylerler.Karga yeni hedefi ile ilgili araştırma yaparken Nyanko gelir onun varlığından rahatsız olan Karga ortamı terk eder. Nyanko onun hedefinin kim olduğunu bıraktığı kitaba bakarak bulur Bu kişi Minako'nun katılacağı idol yarışmasında jüri olan Moroboshidır. Nyanko bu hedefte gerçek bir yıldız tohumu olacağını düşünür ve Karga'nın hedefini elinden almaya karar verir. Yarışmanın yapılacağı yere Karga jüri üyesi olarak katılacaktır. ama Nyanko onun elini ayağı bağlayıp ağzını da kapatarak stüdyonun kuytu bir köşesini bırakır onun yerine jüri üyesi artık Nyonkodur.

Minako Artemis ile birlikte seçmelere gelmiştir. Etraf oldukça kalabalıktır yarışmaya katılan kızların hepside birbirinden güzeldir Minako biraz endişelensede Artemis onu neşelendirir. Bir süre sonra yarışmayı kazanacak kişiye albüm yapacak olan bay Moroboshi gelir arkasından Yaten de gözükür.
Yaten yarışmada jüri üyesi olarak görev alan sanatçılardan biridir.Minako'nun orada bulunması Yateni oldukça rahatsız eder. Onu kolundan tutarak konuşabilecekleri sakin bir yere götürür. Burada bulunma sebebini sorar Minako hayallerini gerçekleştirmek istediğini söyler. Bu cevap Yateni daha çok sinirlendirir ama konuşmaları bitmeden orada çalışan biri Yateni çağırır Yarışma başlamıştır artık.
Yarışmaya katılan herkes yavaş yavaş yeteneklerini göstermeye başlamıştır sıra Minakoya gelmiştir. Gün boyunca heyecanlı olan Minako sahnede eskisinden daha da heyecanlıdır şarkı söylerken sesi titremeye başlar yavaş yavaş heyecanını yener ve şarkısını her zaman ki gibi söylediği şekilde söylemeye başlar.

Usagi de Minako'ya destek vermek amacıyla chibi chibi ile birlikte yarışmanın yapılacağı stüdyoya gelir.Sıra yarışmacıların dans yeteneğini görmeye gelmiştir Minako oldukça gergindir. yanlışlıkla bir kıza çarpar hemen kıza yardım eder bu yardım jüri üyelerinin hoşuna gider Minako daha iyisini yapması gerektiğini düşünür aklına Usagi'nin sözleri gelir artık eskisi gibi gergin değildir.Usagi ise stüdyo içinde kaybolmuştur.

Sıra soru sorma kısmına gelmiştir Yaten ilk sorusunu Minako'ya sorar Minako'nun cevapları Yaten için yeterli gelmese de Bay Moroboshi için yeterli gelmiştir. Nyanko ise sıkıntıdan resim çizmeyi bırakmış uyumaya başlamıştır.
Yarışma bittikten sonra bay Moroboshi notlarını alır ve oradan ayrılıp odasına gider Yaten de Minako ile tekrar konuşmak ister bu ısrarın nedenini sorar bu sefer ki cevap Yaten için yeterlidir.
Nyanko odasında bulunan Moroboshi'nin yıldız tohumunu ortaya çıkartır ama bu seferki de gerçek değildir sesleri duyan Usagi Chibi chibi'yi Luna'ya bırakarak sesin geldiği yere gider.
Bu sırada Nyanko yıldız tohumunun sahte olduğundan yakınmaktadır Dönüşümlerini tamamlayan Ay savaşçısı ve Venüs savaşçısı kendilerini göstermiştir. Onların hemen arkalarından Kargada gelir hedefini çaldığı için Nyanko ile kavga etmeye başlar Nyanko yıldız tohumunun gerçek olmadığı söyler ikisi de oradan ayrılır. Bay Moroboshi ise canavara dönüşmüştür.Venüs savaşçısı ve Ay savaşçısı canavarın saldırılarını savuşturmakta zorlanırlar onları gören Yaten yardım etmek için dönüşür. Healer ve Venüs savaşçısı saldırıları ile canavarı etkisiz hale getirir sıra Ay savaşçısındadır asası ile canavarı eskisi gibi insan haline dönüştürür.Her şey düzeltikten sonra Yaten Minako ve Usagi yarışma ile ilgili konuşmaya başlarlar Minako şaka ile kazanamaz ise sebebinin Yaten olduğunu söyler.
Luna ve Artemis ile oyun oynayan chibi chibi Yatenin yanından geçer yaten prenseslerinin kokusunu hisseder.
Chibi chibi ise her şey den habersiz oyun oynamaya devam eder.
Bir süre sonra yarışmanın sonuçları gelmiştir Minako finale katılma hakkı kazanmıştır artık idol olmaya bir adım daha yakındır


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 22 Oca 2013 21:50
prenses serenity
Kullanıcı Eşyası

Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin KoruyucusuYaş: 35
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 1,194
Ünvan: Güzel Prenses
Puan: 3750
Nerden: Ay Krallığı
Teşekkür: 142

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
Hımmmmmmm*-* E bölümlerin hepsini almışsınız yavaş yavaş da bitiriyorsunuz aldıklarınızı =) Helal =)

Bilmeyenlere lafım: artık bölüm kalmadı herkes paylaştı bölümleri. Uzun süre ses seda çıkmazsa alan kişiden(ki 10-15 gün gibi) isteyen alabilir.

E madem çok istiyorsunuz 106 yı almıştım bugün yarın yaparım derken taşınma işi içinde yapamadım isteyen 106'yı alabilir.

Yarın Kırklareli yolcusuyum sanırım o yüzden oraya net bağlatınca bakarım bu sayfaya, ilk mesajımı filan da düzenlerim hem kimler yapmış diye. Puanlarıınız da o zaman verilir sonra.

Kolay gelsin size =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 22 Oca 2013 22:06
Gama_Sennin
Kullanıcı Eşyası

Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin KoruyucusuYaş: 29
Kayıt: 21 Oca 2010
Mesajlar: 1,159
Ünvan: Prens
Puan: 1100
Nerden: Foruma yazık oldu, peh.
Teşekkür: 340
Uyarı: 2

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
106'yı aldım İnanamıyor!
Alınmışı alan kişi yapmadan önce yapsak nolur? Neee?


Why do we fall, Bruce?
Spoiler:
Touka Koukan da!
Anime Listem | Raven-harpy
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 22 Oca 2013 22:19
CB
Kullanıcı Eşyası

O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!Yaş: 22
Kayıt: 22 Tem 2010
Mesajlar: 1,418
Ünvan: Prenses
Puan: 3200
Nerden: Crystal Tokyo
Teşekkür: 388

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
Resimleri ekledim >.<

Spoiler:
172~ Moon Power of Love! End of the Nightmare
Sevginin Ay Gücü! Kabusun Sonu

Chibiusa, Mamoru’ya uyanmasını söylemektedir. Nehelenia bunun boşa olduğunu söyler. Chibiusa ne kadar ısrar ederse etsin Mamoru kendine gelmeyecektir. Onu bu lanetten kurtarmanın tek yolu gözündeki ayna parçasını çıkarmaktır. Ve de Nehelenia savaşçıları Ay Savaşçısı’na işkence etmek için kullanacaktır.

Nehelenia gider. Chibiusa hala Mamoru’ya seslenmektedir. Yavaş yavaş solmakta ve yok olmaktadır Chibiusa. Plüton Savaşçısı, geleceğin değişmekte olduğunu haber verir.

Bu sırada şehirdeki insanlar da birer birer aynalara hapsolmaktadırlar.
Usagi de azimle dikenli çalılıklardan geçerek Nehelenia’nın sarayına yol alıyordur.
Nehelenia tekrar gelir ve onu öldürseler bile lanetin bozulmayacağından bahseder. Bir kez kabusa hapsolanlar, sonsuza kadar kabusta kalacaktır. Chibiusa ağlayarak Mamoru’yla konuşmaktadır. Bu gidişle yok olacağından bahseder. Mamoru gözlerini hareket ettirmeye çalışır. Nehelenia Mamoru’nun Chibiusa’yı duyabildiğini anlayınca laneti güçlendirmeye çalışır, Mamoru da Chibiusa’yı iter. Hotaru Sessizlik Duvarı’nı kullanarak onlara yardım eder.

Daha sonra Nehelenia, Beyaz Ay Prensesi’nin elindeki her şeyi ondan alacağından bahseder. Onun kendine yaşattığı derin karanlığı prensese yaşatacaktır. Hotaru buna izin vermeyecektir. Tüm bunlara yol açan Nehelenia’yı yok etmeye karar verir. Buna karşılık olarak Nehelenia sadece güler. Eğer Hotaru yıkımın gücünü kullanırsa kendi de yok olacaktır.

Hotaru önemsemez. Bu onun en baştan beri kabul ettiği görevidir. Ve ayrıca prenseslerine inanmaktadır. Bu inancını kaybetmek istemiyordur. Nehelenia Hotaru’nun bu kararlı gözlerinden rahatsız olur. Hotaru saldırısını yapacakken Chibiusa onu durdurur. Prens ve prensese inanmasını söyler, sonra yere düşer. Nehelenia Hotaru’nun bu şaşkınlığını kullanarak onu da aynaya hapseder.

Aynaya hapsolmuş tüm savaşçıları ortaya çıkarır ve onlara prensese yapacaklarını izleteceğini söyler. Tam da bu sırada Usagi gelir. Yara bere içinde kalmış, kıyafetleri de yırtılmıştır. Zar zor ayakta durabilmektedir. Nehelenia ona geç kaldığını söyler. Kabuslarına yakalanan kişiler aynalara hapsolmuştur artık. Şafağın sökmesine de az kalmıştır.

Usagi ilerde uzanmakta olan Chibiusa’yı görür ve koşarak yanına gider. Chibiusa Mamoru’yu ve diğerlerini kurtaramadığı için ondan özür diler. Yavaş yavaş kaybolmaktadır. Ama iyi olduğunu söyler, çünkü Usagi’ye inanmaktadır. Bunları dedikten sonra yok olur. Usagi ağlamaya başlar.

Nehelenia ise Usagi’ye daha fazla acılar çektirmek niyetindedir. Ona arkasında duran aynalardaki kızları gösterir. Usagi Nehelenia’ya neden bunları yaptığını sorar. Nehelenia’nın cevabı nettir: Ondan intikam almak ve yalnız hissettirmek. Usagi geçmişte ve gelecekte bir çok kişi tarafından sevilmiştir ve Nehelenia buna dayanamıyordur.
Küçükken Nehelenia, halkının bütün saygısına rağmen gerçek bir dost bulamamıştır. Onu bu yalnızlığından kurtaran “aynası” olmuştur. Ona sonsuza kadar güzellik sözü veren aynası sayesinde Nehelenia kendi kendinin tek arkadaşıdır. Fakat Beyaz Ay Prensesi onu mühürlemiş ve karanlığa hapsetmiştir.
Ve bunun oluşturduğu kin ve nefreti biriktiren Nehelenia için intikam zamanı gelmiştir. Usagi’ye fiziksel açıdan işkenceler eder, onu yerden yere sürükler. Fakat Usagi’nin ona bakışı Nehelenia’yı çok rahatsız eder. Nehelenia nefret edilmeyi, tiksinilmeyi istemektedir, acınmayı değil.

Usagi eğer onun kadar yalnız olsaydı, asla yaşayamayacağını söyler. Ve bu yüzden diğerlerini işe karıştırmayıp sadece ondan öcünü almasını ister. Kızların onu anlayacağını, Nehelenia’nın da arkadaşı olabileceklerini söyler. Nehelenia Usagi’nin yüzüne bakınca savaşçıların kararlı simalarını görür. Tam saldıracakken duraksar. Mamoru, tüm konuşmayı duymuş ve bunun sonucunda gözündeki ayna parçası çıkmıştır. Böylelikle Nehelenia’nın laneti bozulmuştur.

Kızları hapsettiği aynalar kırılır, Chibiusa geri döner. Herkes Nehelenia’nın etrafına dizilir. Güçlerini birleştirip ona yardım edeceklerdir. Nehelenia’ya korkmamasını söylerler. Bütün kızların kalbi Nehelenia için atıyordur şimdi. Nehelenia küçüklüğündeki hayalini hatırlar. Hayali arkadaşlarını aramaktır.

Küçük Nehelenia gözlerini açar ve kendini taht odasında uyumakta bulur. Kısa bir süreliğine uykuya dalmıştır. Odasına dinlenmeye gider. Bu, onun yeni başlangıcıdır.

"Rüya, bir geceliktir. Güneşin ilk ışıklarıyla yeni bir gün başlar. “
imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 22 Oca 2013 23:50, Değiştirme: 25 Oca 2013 13:53 (Toplamda 2 kere)
LadyinDeath
Kullanıcı Eşyası

Lanetli
LanetliYaş: 30
Kayıt: 18 Ekm 2011
Mesajlar: 896
Puan: 3300
Teşekkür: 401
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
Gama_Sennin yazmış:
106'yı aldım İnanamıyor!
Alınmışı alan kişi yapmadan önce yapsak nolur? Neee?


Uzun süre yapılmadıysa alabiliyorsun zaten. Öm ile sormak lazım yine de. Sonra sorun oluyor. Sere 15 gün yapılmayan bölümler alınabilir dedi öteki türlü ayıp olur Çok MutluÇok Mutlu

CB benim kalan 2 bölümü de yapabilirsin. Başka bölüm kalmadı çünkü. Çok Mutlu

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 23 Oca 2013 10:44
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): CB

sailormooncu
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeYaş: 23
Kayıt: 19 Oca 2013
Mesajlar: 70
Nerden: soul society
Teşekkür: 8

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
SahiL yazmış:
sailormooncu yazmış:
ben 183. bölümü alıyorum hadi hayırlısı baktım ama inş. alınmamıştır maudr olmama dileği ile Şaşırmış Durumda183. Bölümü Hemavaz yapmış yapılan bir bölüm tekrar yapılmıyor Mesajımı görürsün umarım da kendini boşa yormazsın (: ilk sayfaya bakarsan yapılmış bölümleri göreceksin *-*


Sailor Moon 192. Bölüm

Hayallerine Doğru! İdol Minako Doğuyor


Spoiler:Minoko'nun başvurduğu idol seçmelerinden cevap gelmiştir yakın zamanda yapılıcak olan seçmelere katılma hakkı kazanmıştır ama Minako şu an ki bulundukları karışık durumlar içinde yarışmaya çok istese de katılmayı doğru bulmaz.Gelen mektubu katlayıp çekmecesine koyar ve Artemis ile vedalaşıp okula gitmek için çıkar Artemis ise aslında onun gitmek istediğinin farkındadır.


Üç ışık prenseslerine eskisinden daha yakın olduklarının farkındadırlar ama neden ortaya çıkmadığını merak etmektedirler Taiki'nin aklında ise önce ki gün hissettiği prenseslerinin kokusu vardır.Dersten sonra kızlar bir kafe de buluşurlar sohbet ederken üç ışıktan konu açılır Minako idol olarak zaman harcamak yerine ders çalışmanın daha iyi olduğunu söyler kızlar ilk defa Minako dan bu tarz sözler duydukları için çok şaşırırlar Minako Ders çalışmak için eve gideceğini söyleyip ayrılır.
Kızlar onda bir terslik olduğunu anlamıştır. Artemis kendini daha fazla tutamaz ve o gün olanları anlatır. Hayallerinden vazgeçmesini doğru bulmayan kızlar onu ikna etmeye karar verirler.
Makoto,Ami ve Usagi Minako ile konuşmak isterler ama o hiç bir şeyi olmadığını söyleyip konuyu kapatmak ister Usagi ise hayallerinden vazgeçmesinin yanlış olduğunu sahip olduğu değerlere sahip çıkması gerektiğini söyler diğer kızlarda gitmesi gerektiğini söyler Minako kızların bu şekilde düşünmesine çok sevinir ve hemen havaya girer. Kızlar bu kadar çabuk havaya girmemesini söylerler.Karga yeni hedefi ile ilgili araştırma yaparken Nyanko gelir onun varlığından rahatsız olan Karga ortamı terk eder. Nyanko onun hedefinin kim olduğunu bıraktığı kitaba bakarak bulur Bu kişi Minako'nun katılacağı idol yarışmasında jüri olan Moroboshidır. Nyanko bu hedefte gerçek bir yıldız tohumu olacağını düşünür ve Karga'nın hedefini elinden almaya karar verir. Yarışmanın yapılacağı yere Karga jüri üyesi olarak katılacaktır. ama Nyanko onun elini ayağı bağlayıp ağzını da kapatarak stüdyonun kuytu bir köşesini bırakır onun yerine jüri üyesi artık Nyonkodur.

Minako Artemis ile birlikte seçmelere gelmiştir. Etraf oldukça kalabalıktır yarışmaya katılan kızların hepside birbirinden güzeldir Minako biraz endişelensede Artemis onu neşelendirir. Bir süre sonra yarışmayı kazanacak kişiye albüm yapacak olan bay Moroboshi gelir arkasından Yaten de gözükür.
Yaten yarışmada jüri üyesi olarak görev alan sanatçılardan biridir.Minako'nun orada bulunması Yateni oldukça rahatsız eder. Onu kolundan tutarak konuşabilecekleri sakin bir yere götürür. Burada bulunma sebebini sorar Minako hayallerini gerçekleştirmek istediğini söyler. Bu cevap Yateni daha çok sinirlendirir ama konuşmaları bitmeden orada çalışan biri Yateni çağırır Yarışma başlamıştır artık.
Yarışmaya katılan herkes yavaş yavaş yeteneklerini göstermeye başlamıştır sıra Minakoya gelmiştir. Gün boyunca heyecanlı olan Minako sahnede eskisinden daha da heyecanlıdır şarkı söylerken sesi titremeye başlar yavaş yavaş heyecanını yener ve şarkısını her zaman ki gibi söylediği şekilde söylemeye başlar.

Usagi de Minako'ya destek vermek amacıyla chibi chibi ile birlikte yarışmanın yapılacağı stüdyoya gelir.Sıra yarışmacıların dans yeteneğini görmeye gelmiştir Minako oldukça gergindir. yanlışlıkla bir kıza çarpar hemen kıza yardım eder bu yardım jüri üyelerinin hoşuna gider Minako daha iyisini yapması gerektiğini düşünür aklına Usagi'nin sözleri gelir artık eskisi gibi gergin değildir.Usagi ise stüdyo içinde kaybolmuştur.

Sıra soru sorma kısmına gelmiştir Yaten ilk sorusunu Minako'ya sorar Minako'nun cevapları Yaten için yeterli gelmese de Bay Moroboshi için yeterli gelmiştir. Nyanko ise sıkıntıdan resim çizmeyi bırakmış uyumaya başlamıştır.
Yarışma bittikten sonra bay Moroboshi notlarını alır ve oradan ayrılıp odasına gider Yaten de Minako ile tekrar konuşmak ister bu ısrarın nedenini sorar bu sefer ki cevap Yaten için yeterlidir.
Nyanko odasında bulunan Moroboshi'nin yıldız tohumunu ortaya çıkartır ama bu seferki de gerçek değildir sesleri duyan Usagi Chibi chibi'yi Luna'ya bırakarak sesin geldiği yere gider.
Bu sırada Nyanko yıldız tohumunun sahte olduğundan yakınmaktadır Dönüşümlerini tamamlayan Ay savaşçısı ve Venüs savaşçısı kendilerini göstermiştir. Onların hemen arkalarından Kargada gelir hedefini çaldığı için Nyanko ile kavga etmeye başlar Nyanko yıldız tohumunun gerçek olmadığı söyler ikisi de oradan ayrılır. Bay Moroboshi ise canavara dönüşmüştür.Venüs savaşçısı ve Ay savaşçısı canavarın saldırılarını savuşturmakta zorlanırlar onları gören Yaten yardım etmek için dönüşür. Healer ve Venüs savaşçısı saldırıları ile canavarı etkisiz hale getirir sıra Ay savaşçısındadır asası ile canavarı eskisi gibi insan haline dönüştürür.Her şey düzeltikten sonra Yaten Minako ve Usagi yarışma ile ilgili konuşmaya başlarlar Minako şaka ile kazanamaz ise sebebinin Yaten olduğunu söyler.
Luna ve Artemis ile oyun oynayan chibi chibi Yatenin yanından geçer yaten prenseslerinin kokusunu hisseder.
Chibi chibi ise her şey den habersiz oyun oynamaya devam eder.
Bir süre sonra yarışmanın sonuçları gelmiştir Minako finale katılma hakkı kazanmıştır artık idol olmaya bir adım daha yakındır
huh saol allahtan sadece resimleri ayarlamıştım iyi bağri hangi bölümler boş ki bilmiyorum Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 23 Oca 2013 14:54
LadyinDeath
Kullanıcı Eşyası

Lanetli
LanetliYaş: 30
Kayıt: 18 Ekm 2011
Mesajlar: 896
Puan: 3300
Teşekkür: 401
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
Sailormooncu şimdilik boş bölüm yok ama çok fazla bölüm alan arkadaşlara öm atarsan belki sana bir bölüm verebilirler. Gülücük Dağıtıyor

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 23 Oca 2013 16:39, Değiştirme: 23 Oca 2013 18:25 (Toplamda 1 kere)
Vinnie~
Kullanıcı Eşyası

Lanetli
LanetliKayıt: 14 Oca 2010
Mesajlar: 1,557
Puan: 7200
Teşekkür: 632
Uyarı: 1

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
109~ A Time of Shock! True Identities Revealed to One Another
Shōgeki No Koku! Arakasareta Otagai No Shōtai
Şok Zamanı! Gerçek Kimlikler Diğer Birini Ortaya Çıkardı


Spoiler:
Eudial Profesörü arar. Kutsal kupanın içinde bir insan gölgesi belirdiğini söyler. Profesör ne pahasına olursa olsun kutsal kupayı kullanan kişiye ulaşmak zorunda olduklarını söyler.Kızlar tapınakta test çözer. Usagi 23 dakika da testini bitirmiştir. Tam sevinmişken Ami çözdüğü sorunun yanlış olduğunu söyler. Usagi böyle bir acıyı çekmek istemiyorum der.

Rei Daimon'un onun saf kalbini aldığı acıyla şuan yaşadığı acıyı kıyaslar. Usagi kristal alınırken daha çok acıttığını söyler. Minako bu sözlere bozulmuştur.

Minako parkta salıncaktadır. Artemis yanına gelir. Minako neden Diamond'un kendisini takip etmediğini sorar. Kendisinden başka herkesin saf kalbi aranmıştır. Artemis belki de kalbin saf değildir dediğinde Minako sinirlenir. Artemis lafı değiştirip buna imkan yok der. Sevdiği voleybolu bıraktığı ve hiçbir şeye odaklanamadığı için onun saf kalbini aramadıklarını düşünür.


Minako okulda voleybol oynamaya başlar. Topları hızla atar. Biraz ara verdiğinde topların çoğunun Usagi nin suratına geldiğini görür. Minako iyi misin diye sorduğunda Usagi ben iyiyim sen de iyi misin der. Minako Daimon tarafından aranmayan tek kişi olduğu için endişelenmediğini söyler. Gülerek ilerledikten sonra saf kalbi olmayan tek insanın ben olduğuma ikna olmadım der. Usagi, Luna ve Artemis şaşkınlıkla Minako yu dinlemektedirler.


Minako oyuncak almak için çabalamaktadır. Usagi gerçekten iyi olduğu konusunda şüpheledir. Her sorduğunda Minako iyi olduğunu söyler. Ama Minako neden kendi kalbinin saf olmadığını düşünmeden duramıyordur. Luna kendini hedeflettirmeyi düşünmüyorsun değil mi der. Usagi bağırarak Minako yu sallamaya başlar. Minako eğer böyle birşiy olursa kendinin geri alacağını söylesede Usagi bunu kabul etmez. Minako sallanırken elleriyle makinenin kancasını hareket ettirir. Bütün oyuncakları almıştır.

Yolda yürürken Luna Usagi Mamoru ya duyduğu saf bir aşkı olduğunu yemek yemek ve uyumaya da safça aşkı olduğunu, ders çalışmaktan safça kurtulmak istediğini ama buna rağmen onun saf bir kalbi olduğunu düşünüyorsan onun salak olduğunu bilmen gerekir der. Usagi bu sözlere alınmıştır. Minako kendi saf kalbinin alınmadığı için endişelenmediğini söyler.

Minako bir kitapçıya gider. Usagi, Luna ve Artemis onu yalnız bırakmanın daha iyi olduğunu düşünürler. Minako saf bir kalbin olması için herşeyi bilmek ister.


Haruka ve Michiru da ortadır. Minako nun elindeki kitabı görürler. Minako onlara saf bir kalp hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorduğunda Michiru onun tılsım hakkında bir fikri olabilir mi diye sorar. Minako saf bir kalbe sahip kişi ne yapar dediğinde Haruka ve Michiru şaşırmıştır. Michiru başkalarının iyiliği için birşey yapmak der. Tam o sırada insanları gönüllü kan bağışı yapması için bir duyuru olur. Haruka ve Michiru ya yardımları için aldığı oyuncakların ikisini verir.Minako hemen kan bağışlamaya gider. Bu sırada Eudial yeni bir saf kalp aramaktadır. Profesör ise gezegen savaşçılarının davetsiz olarak gelmelerini engelleyecek bir Daimon yapar.


Mamoru ve Usagi Minako hakkında endişelidir. Mamoru düşman birinin saldırısına karşı onun yanında kalmasını söyler.

Kızlar Minako nun durdurulması gerektiğini düşünürler. Eğer Minakonun kalp kristali tılsıma dönüşürse durum daha tehlikeli olacaktır.

Usagi Minako ya vitamin içeciği almıştır. Usagi ile yolda yürürken Eudial arabasıyla gelir. Silahını ateşler. Minako nun kalp kristali dışarı çıkar.


Usagi şaşırmıştır. Minako gülmeye başlar. Minako nun güldüğünü gören Usagi kalp kristalini yerine koymasını söyler. Minako onu dinlemez koşmaya başlar.

Usagi koşmaya başlar arasında Eudial ı görür. Kızlar, Haruka ve Michiru da koşmaya başlar.

Minako kapalı bir otoparka girmiştir. Eudial da peşinden gelmiştir. Minako nun yanına gidecekken Usagi gelir ondan uzaklaşmasını söyler. Haruka ve Michiru olanları izlemektedirler.

Eudial Daimon u ortaya çıkarır. Ondan bütün kapıları kapatmasını ister. Kapılar çelik bir kaplamayla kapatılmıştır.

Bu sırada Michiru ve Haruka da gözükür. Usagi onların olduğu bir yerde dönüşmekte kararsız kalır. Eudial Minako nun kalp kristaline dokunmak için uzanır. Usagi başka çaresi olmadığı için dönüşür.

Daimon Ay Savaşçısı nı hapseder. Hareket edemeyen Ay Savaşçısı birşey yapamaz. Eudial kalp kristaline uzanır bu sefer Michiru Minako nun verdiği oyuncakla onu durdurur. Daimon onlara saldırmaya gittiğinde Haruka diğer oyuncağı da ona atar. Michiru ve Haruka dönüşmeye karar verirler.

Usagi onların da bir savaşçı olduğunu görmüştür. Uranüs Savaşçı Dünya sarsıntısı saldırısını yaparak Eudial ı durdurur. Neptün Savaşçısı Minako nun yanına gider ve kalp kristalini alır. Ay Savaşçısı lütfen onu bırak der. Neptün Savaşçısı bunun gerçek tılsım olmadığını söyler ve kristali yerine koyar.

Bu sırada kızlar kapıyı açmak için saldırılarını yapar. Daimon saldırmak için harekete geçer. Neptün Savaşçısı Derin Batış saldırısını yaparak onu etkisizleştirir. Ay Savaşçısı Ayın Sarmal Kalp Saldırısı nı yaparak Daimon u yok eder. Eudial ise Ateş Darbesi silahı ile bütün savaşçıları biraraya getirir. Tam ateşliyecekken Minako topladığı bütün oyuncakları onun üzerine atar.

Minako dönüşür ve Venüs Sev Beni Zinciri saldırısı ile Ateş darbesi silahını bozar. Eudial arabasına binerek kaçar.

Ay Savaşçısı kızlara onların Haruka ve Michiru olduğunu söyler. Kızlar çok şaşırmıştır. Ay Savaçısı insan hayatını kurban etmek anlamına gelmesine rağmen neden tılsımları almaya çalıştıklarını sorar. Uranüs Savaşçısı zorunda olmadığı şeyleri araştırmamasını söyler. Neptün Savaşçısı onların bu işin içine daha fazla girmesini istemez. Oradan ayrılırlar.

Haruka Michiruya orada dönüşmek için aptal olmalıydık der. Michiru pişman olmadığını ve onları kurtarmak istediğini söyler.Son~

Forumdan ayrılıyorum hadi kalın sağlıcakla...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 23 Oca 2013 18:19, Değiştirme: 24 Oca 2013 10:21 (Toplamda 2 kere)
LadyinDeath
Kullanıcı Eşyası

Lanetli
LanetliYaş: 30
Kayıt: 18 Ekm 2011
Mesajlar: 896
Puan: 3300
Teşekkür: 401
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
Vinnie~'nin tanıtımı
Bölüm 109


Vinnie~ yazmış:

Spoiler:
109~ A Time of Shock! True Identities Revealed to One Another
Shōgeki No Koku! Arakasareta Otagai No Shōtai
Şok Zamanı! Gerçek Kimlikler Diğer Birini Ortaya Çıkardı


Eudial Profesörü arar. Kutsal kupanın içinde bir insan gölgesi belirdiğini söyler. Profesör ne pahasına olursa olsun kutsal kupayı kullanan kişiye ulaşmak zorunda olduklarını söyler.Kızlar tapınakta test çözer. Usagi 23 dakika da testini bitirmiştir. Tam sevinmişken Ami çözdüğü sorunun yanlış olduğunu söyler. Usagi böyle bir acıyı çekmek istemiyorum der.

Rei Daimon'un onun saf kalbini aldığı acıyla şuan yaşadığı acıyı kıyaslar. Usagi kristal alınırken daha çok acıttığını söyler. Minako bu sözlere bozulmuştur.

Minako parkta salıncaktadır. Artemis yanına gelir. Minako neden Diamond'un kendisini takip etmediğini sorar. Kendisinden başka herkesin saf kalbi aranmıştır. Artemis belki de kalbin saf değildir dediğinde Minako sinirlenir. Artames lafı değiştirip buna imkan yok der. Sevdiği voleybolu bıraktığı ve hiçbir şeye odaklanamadığı için onun saf kalbini aramadıklarını düşünür.


Minako okulda voleybol oynamaya başlar. Topları hızla atar. Biraz ara verdiğinde topların çoğunun Usagi'nin suratına geldiğini görür. Minako iyi misin diye sorduğunda Usagi ben iyiyim sen de iyi misin der. Minako Daimon tarafından aranmayan tek kişi olduğu için endişelenmediğini söyler. Gülerek ilerledikten sonra saf kalbi olmayan tek insanın ben olduğuma ikna olmadım der. Usagi, Luna ve Artemis şaşkınlıkla Minako'yu dinlemektedirler.


Minako oyuncak almak için çabalamaktadır. Usagi gerçekten iyi olduğu konusunda şüphelidir. Her sorduğunda Minako iyi olduğunu söyler; ama Minako neden kendi kalbinin saf olmadığını düşünmeden duramıyordur? Luna kendini hedeflettirmeyi düşünmüyorsun değil mi der. Usagi bağırarak Minako'yu sallamaya başlar. Minako eğer böyle bir şey olursa kendinin geri alacağını söylesed e Usagi bunu kabul etmez. Minako sallanırken elleriyle makinenin kancasını hareket ettirir. Bütün oyuncakları almıştır.

Yolda yürürken Luna Usagi, Mamoru'ya duyduğu saf bir aşkı olduğunu yemek yemek ve uyumaya da safça aşkı olduğunu, ders çalışmaktan safça kurtulmak istediğini ama buna rağmen onun saf bir kalbi olduğunu düşünüyorsan onun salak olduğunu bilmen gerekir der. Usagi bu sözlere alınmıştır. Minako kendi saf kalbinin alınmadığı için endişelenmediğini söyler.

Minako bir kitapçıya gider. Usagi, Luna ve Artemis onu yalnız bırakmanın daha iyi olduğunu düşünürler. Minako saf bir kalbin olması için her şeyi bilmek ister.


Haruka ve Michiru da ordadır. Minako'nun elindeki kitabı görürler. Minako onlara saf bir kalp hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorduğunda Michiru onun tılsım hakkında bir fikri olabilir mi diye sorar. Minako saf bir kalbe sahip kişi ne yapar dediğinde Haruka ve Michiru şaşırmıştır. Michiru başkalarının iyiliği için bir şey yapmak der. Tam o sırada insanları gönüllü kan bağışı yapması için bir duyuru olur. Haruka ve Michiru'ya yardımları için aldığı oyuncakların ikisini verir.Minako hemen kan bağışlamaya gider. Bu sırada Eudial yeni bir saf kalp aramaktadır. Profesör ise gezegen savaşçılarının davetsiz olarak gelmelerini engelleyecek bir Daimon yapar.


Mamoru ve Usagi Minako hakkında endişelidir. Mamoru düşman birinin saldırısına karşı onun yanında kalmasını söyler.

Kızlar Minako'nun durdurulması gerektiğini düşünürler. Eğer Minakonun kalp kristali tılsıma dönüşürse durum daha tehlikeli olacaktır.

Usagi Minako'ya vitamin içeciği almıştır. Usagi ile yolda yürürken Eudial arabasıyla gelir. Silahını ateşler. Minako nun kalp kristali dışarı çıkar.


Usagi şaşırmıştır. Minako gülmeye başlar. Minako nun güldüğünü gören Usagi kalp kristalini yerine koymasını söyler. Minako onu dinlemez koşmaya başlar.

Usagi koşmaya başlar arkasında Eudial'ı görür. Kızlar, Haruka ve Michiru'da koşmaya başlar.

Minako kapalı bir otoparka girmiştir. Eudial da peşinden gelmiştir. Minako nun yanına gidecekken Usagi gelir ondan uzaklaşmasını söyler. Haruka ve Michiru olanları izlemektedirler.

Eudial Daimon'u ortaya çıkarır. Ondan bütün kapıları kapatmasını ister. Kapılar çelik bir kaplamayla kapatılmıştır.

Bu sırada Michiru ve Haruka'da gözükür. Usagi onların olduğu bir yerde dönüşmekte kararsız kalır. Eudial Minako'nun kalp kristaline dokunmak için uzanır. Usagi başka çaresi olmadığı için dönüşür.

Daimon Ay Savaşçısı nı hapseder. Hareket edemeyen Ay Savaşçısı birşey yapamaz. Eudial kalp kristaline uzanır bu sefer Michiru Minako nun verdiği oyuncakla onu durdurur. Daimon onlara saldırmaya gittiğinde Haruka diğer oyuncağı da ona atar. Michiru ve Haruka dönüşmeye karar verirler.

Usagi onlarında bir savaşçı olduğunu görmüştür. Uranüs Savaşçısı dünya sarsıntısı saldırısını yaparak Eudial'ı durdurur. Neptün Savaşçısı Minako'nun yanına gider ve kalp kristalini alır. Ay Savaşçısı lütfen onu bırak der. Neptün Savaşçısı bunun gerçek tılsım olmadığını söyler ve kristali yerine koyar.

Bu sırada kızlar kapıyı açmak için saldırılarını yapar. Daimon saldırmak için harekete geçer. Neptün Savaşçısı Derin Batış saldırısını yaparak onu etkisizleştirir. Ay Savaşçısı Ayın Sarmal Kalp Saldırısı'nı yaparak Daimon'u yok eder. Eudial ise Ateş Darbesi silahı ile bütün savaşçıları biraraya getirir. Tam ateşleyecekken Minako topladığı bütün oyuncakları onun üzerine atar.

Minako dönüşür ve Venüs Sev Beni Zinciri saldırısı ile Ateş darbesi silahını bozar. Eudial arabasına binerek kaçar.

Ay Savaşçısı kızlara onların Haruka ve Michiru olduğunu söyler. Kızlar çok şaşırmıştır. Ay Savaçısı insan hayatını kurban etmek anlamına gelmesine rağmen neden tılsımları almaya çalıştıklarını sorar. Uranüs Savaşçısı zorunda olmadığı şeyleri araştırmamasını söyler. Neptün Savaşçısı onların bu işin içine daha fazla girmesini istemez. Oradan ayrılırlar.

Haruka Michiru'ya orada dönüşmek için aptal olmalıydık der. Michiru pişman olmadığını ve onları kurtarmak istediğini söyler.Vinnie~'nin tanıtımı
Bölüm 111

Vinnie~ yazmış:
Spoiler:
111~The Grail's Divine Power! Moon's Double Transformation
Seihai No Shinpi Na Chikara! Mūn Nidan Henshin
Kupanın Kutsal Gücü! Ay'ın Çifte Dönüşümü


Uranüs ve Neptün Savaşçısı'nın tılsımları ortaya çıkmıştır.

Usagi Uranüs'e bu tılsımları onların bedenlerine geri gönderme yolunu sorar. Uranüs kendisine olacakları umursamaz sadece ondan tılsımları korumasını, diğer tılsımı bulmasını ve kupayı efsanevi Mesih'e vermesini ister. Mesih onları yıkım zamanından ve sessizliğin korkunç dünyasından koruyacak tek kişidir. Uranüs Savaşçısı daha fazla dayanamaz ve gözlerini kapatır.


Mars Savaşçısı Uranüsün kalp atışlarını duyar. Kızlar tılsımları onların bedenlerine geri döndürmenin yollarını ararlar.
Birden alevler çıkmaya başlar. Eudial iki tılsımı da alır. Usagi buna engel olmak için dönüşür.

Ay Savaşçısı Eudial'a tılsımları geri vermesini söyler. Eudial Ateş Darbesi saldırısı yaparak Ay Savaşçısı'nı kendisinden uzaklaştırır. Her yeri alev sarmıştır.

Merkür Savaşçısı Parlak Su İlizyonu saldırısını yapar; ama işe yaramaz. Mars Savaşçısı Yanan Mandala saldırısı yapar; ama alevler daha da büyür. Eudial saldırılarının işe yaramadığını söyleyerek gider.
Kızların hemen birşey düşünmeleri gerekmektedir.

Küçük Ay Savaşçısı ve Smokinli Şövayle gelir. Küçük Ay Savaşçısı Luna-P Yangın Söndürücüsünü kullanarak yangını söndürür.

Kızlar tılsımları almak için Eudial'in peşinden giderler. Ay Savaşçısı ne olursa olsun Haruka ve Michiru'nun tılsımlarını geri almaya kararlıdır.

Kızlar Eudial'in arkasındadır. Eudial yere yapışkan sıvı döker. Kızlar hareket edemez. Eudial kaçmaya devam eder. Arkadan gelen Ay Savaşçısı ne yapacağını bilemez. Eudial'in ilerlediğini görür. Kızlardan özür diyelerek onların üstüne basarak yapışkan sıvıdan kurtulur ve Eudial ın peşinden gider.

Eudial'in peşinden giderken Setsuna onu izliyordur.

Ay Savaşçısı Eudial'in yanına gider. Asasını çıkararak saldırmaya hazırlanır. Eudial Ateş Darbesi 2 nin onun saldırısından daha güçlü olduğunu söyler. Ay Savaşçısı tılsımları geri almaya kararlıdır. Ay'ın Sarmal Kalp Saldırısını Eudial ise Ateş Darbesi saldırısını yapar. Eudial'in alevleri Ay Savaşçısının saldırısını etkisiz yapar. Ay Savaşçısının Ateş Darbesi 2 ye karşı bir şansı yoktur.Eudial Ateş Darbesi saldırısını yapacakken Setsuna gelir. Bu arada kızlar da yapışkan sıvının etkisinden kurtulup oraya gelmişlerdir. Setsuna dönüşür. Kızlar ve Eudial onun Plüton Savaşçısı olduğunu gördüğünde çok şaşırır. Plüton Savaşçısı son tılsımın onda olduğunu söyler.

Plüton Savaşçısı Eudial'in daha fazla kötülük yapmasına izin vermez. Tılsımını havaya kaldırır. Diğer iki tılsımda Eudial in elinden gider. Üç tılsım bir araya gelir. Uranüs ve Neptün oldukları yerden tılsımların yanına gelirler. Kalp kristalleri bedenlerine geri döner ve uyanırlar. Plüton, Neptün ve Uranüs tılsamlara dokunur. Büyük bir ışık çıkar. Profesör neler olduğunu merak etmiştir.
Tılsımlar bir üçgen oluşturur.

Kutsal kupa ortaya çıkmıştır.

Eudial kupayı almak için etrafı ateşe verir. Kupaya doğru koşarken Ay Savaşçısı kupayı almasına engel olmak için koşmaya başlar. Eudial Ateş Darbesi saldırısını yapar Ay Savaşçısı yere düşer kısa bir süre sonra ayağa kalkar. İkisi de kupaya doğru koşamaya başlar. Aynı anda zıplarlar. Ay Savaşçısı kupayı eline almayı başarır.


Ay Savaşçısının broşu parlamaya başlar. Büyük bir ışık çıkar. Alevler söner. Ay Savaşçısı yeni bir dönüşüm geçirir. Eudial Ateş Darbesi saldırısını yapar; ama Ay Savaşçısı onun alevlerini durdurur. Eudial ters etki yapan alevlerin etkisiyle camdan dışarı düşer.

Eudial arabasına biner. Mimet'in sesi duyulur. 5 cadının adını kirlettiğini ve ölmesi gerektiğini söyler. Eudial savaşın yeni başladığını söyleyerek frene basar. Frenler çalışmaz. Eudial arabasıyla suyun içine düşer.

Bu sırada Ay Savaşçısı eski haline döner. Bitkin düşmüştür. Smokinli Şövalye onu yere düşmeden tutar.

Uranüs, Ay Savaşçısının gerçek Mesih olmadığını söyler. Gerçek Mesih sınırsız bir güce sahiptir. Uranüs ve Neptün'ün yeni görevi gerçek Mesihi bulmaktır.

Mimet Profesörün yanına gelir. Kupanın ortaya çıktığını ve Gezegen Savaşçılarının elinde olduğunu söyler. Profesör gülmeye başlar. Eğer kupa gerçekten kullanmayı bilen birinin elinde olsaydı ölüm avcılarının bu binası daimon yumurtaları ile birlikte parçalanıp mahvolurdu ama etrafta bir çizik bile yok der ve gülmeye başlar.

Mimet kupayı ölüm avcıları için kullanacak birinin çok yakınlarında olduğunu söyler. Profesörün planları vardır. Hotaru acı çekmektedir.


he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 23 Oca 2013 20:54, Değiştirme: 25 Oca 2013 14:30 (Toplamda 1 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Vinnie~

Vinnie~
Kullanıcı Eşyası

Lanetli
LanetliKayıt: 14 Oca 2010
Mesajlar: 1,557
Puan: 7200
Teşekkür: 632
Uyarı: 1

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
111~The Grail's Divine Power! Moon's Double Transformation
Seihai No Shinpi Na Chikara! Mūn Nidan Henshin
Kupanın Kutsal Gücü! Ay'ın Çifte Dönüşümü


Spoiler:
Uranüs ve Neptün Savaşçısının tılsımları ortaya çıkmıştır.

Usagi Uranüs e bu tılsımları onların bedenlerine geri gönderme yolunu sorar. Uranüs kendisine olacakları umursamaz sadece ondan tılsımları korumasını, diğer tılsımı bulmasını ve kupayı efsanevi Mesih'e vermesini ister. Mesih onları yıkım zamanından ve sessizliğin korkunç dünyasından koruyacak tek kişidir. Uranüs Savaşçısı daha fazla dayanamaz ve gözlerini kapatır.


Mars Savaşçısı Uranüsün kalp atışlarını duyar. Kızlar tılsımları onların bedenlerine geri döndürmenin yollarını ararlar.
Birden alevler çıkmaya başlar. Eudial iki tılsımıda alır. Usagi buna engel olmak için dönüşür.

Ay Savaşçısı Eudial a tılsımları geri vermesini söyler. Eudial Ateş Darbesi saldırısı yaparak Ay Savaşçısını kendinden uzaklaştırır. Her yeri alev sarmıştır.

Merkür Savaşçısı Parlak Su İlizyonu saldırısını yapar ama işe yaramaz. Mars Savaşçısı Yanan Mandala saldırısı yapar ama alevler daha da büyür. Eudial saldırılarının işe yaramadığını söyleyerek gider.
Kızların hemen birşey düşünmeleri gerekmektedir.

Küçük Ay Savaşçısı ve Smokinli Şövayle gelir. Küçük Ay Savaşçısı Luna-P Yangın Söndürücüsünü kullanarak yangını söndürür.

Kızlar tılsımları almak için Eudial'in peşinden giderler. Ay Savaşçısı ne olursa olsun Haruka ve Michiru'nun tılsımlarını geri almaya kararlıdır.

Kızlar Eudial'in arkasındadır. Eudial yere yapışkan sıvı döker. Kızlar hareket edemez. Eudial kaçmaya deva eder. Arkadan gelen Ay Savaşçısı ne yapacağını bilemez. Eudial'in ilerlediğini görür. Kızlardan özür diyelerek onların üstüne basarak yapışkan sıvıdan kurtulur ve Eudial ın peşinden gider.

Eudial'in peşinden giderken Setsuna onu izliyordur.

Ay Savaşçısı Eudial'in yanına gider. Asasını çıkararak saldırmaya hazırlanır. Eudial Ateş Darbesi 2 nin onun saldırısından daha güçlü olduğunu söyler. Ay Savaşçısı tılsımları geri almaya kararlıdır. Ay'ın Sarmal Kalp Saldırısını Eudial ise Ateş Darbesi saldırısını yapar. Eudial'in alevleri Ay Savaşçısının saldırısını etkisiz yapar. Ay Savaşçısının Ateş Darbesi 2 ye karşı bir şansı yoktur.Eudial Ateş Darbesi saldırısını yapacakken Setsuna gelir. Bu arada kızlar da yapışkan sıvının etkisinden kurtulup oraya gelmişlerdir. Setsuna dönüşür. Kızlar ve Eudial onun Plüton Savaşçısı olduğunu gördüğünde çok şaşırır. Plüton Savaşçısı son tılsımın onda olduğunu söyler.

Plüton Savaşçısı Eudial in daha fazla kötülük yapmasına izin vermez. Tılsımını havaya kaldırır. Diğer iki tılsımda Eudial in elinden gider. Üç tılsım bir araya gelir. Uranüs ve Neptün oldukları yerden tılsımların yanına gelirler. Kalp kristalleri bedenlerine geri döner ve uyanırlar. Plüton, Neptün ve Uranüs tılsamlara dokunur. Büyük bir ışık çıkar. Profesör neler olduğunu merak etmiştir.
Tılsımlar bir üçgen oluşturur.

Kutsal kupa ortaya çıkmıştır.

Eudial kupayı almak için etrafı ateşe verir. Kupaya doğru koşarken Ay Savaşçısı kupayı almasına engel olmak için koşmaya başlar. Eudial Ateş Darbesi saldırısını yapar Ay Savaşçısı yere düşer kısa bir süre sonra ayağa kalkar. İkisi de kupaya doğru koşamaya başlar. Aynı anda zıplarlar. Ay Savaşçısı kupayı eline almayı başarır.


Ay Savaşçısının broşu parlamaya başlar. Büyük bir ışık çıkar. Alevler söner. Ay Savaşçısı yeni bir dönüşüm geçirir. Eudial Ateş Darbesi saldırısını yapar ama Ay Savaşçısı onun alevlerini durdurur. Eudial ters etki yapan alevlerin etkisiyle camdan dışarı düşer.

Eudial arabasına biner. Mimet in sesi duyulur. 5 cadının adını kirlettiğini ve ölmesi gerektiğini söyler. Eudial savaşın yeni başladığını söyleyerek frene basar. Frenler çalışmaz. Eudial arabasıyla suyun içine düşer.

Bu sırada Ay Savaşçısı eski haline döner. Bitkin düşmüştür. Smokinli Şövalye onu yere düşmeden tutar.

Uranüs Ay Savaşçısının gerçek Mesih olmadığını söyler. Gerçek Mesih sınırsız bir güce sahiptir. Uranüs ve Neptün ün yeni görevi gerçek Mesihi bulmaktır.

Mimet Profesörün yanına gelir. Kupanın ortaya çıktığını ve Gezegen Savaşçılarının elinde olduğunu söyler. Profesör gülmeye başlar. Eğer kupa gerçekten kullanmayı bilen birinin elinde olsaydı ölüm avcılarının bu binası daimon yumurtaları ile birlikte parçalanıp mahvolurdu ama etrafta bir çizik bile yok der ve gülmeye başlar.

Mimet kupayı ölüm avcıları için kullanacak birinin çok yakınlarında olduğunu söyler. Profesörün planları vardır. Hotaru acı çekmektedir.


Forumdan ayrılıyorum hadi kalın sağlıcakla...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 24 Oca 2013 13:37
SahiL
Kullanıcı Eşyası

Ay Savaşçısı
Ay SavaşçısıYaş: 29
Kayıt: 02 Tem 2010
Mesajlar: 700
Ünvan: Güzel Prenses
Puan: 925
Nerden: Antalya
Teşekkür: 236

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
193.Bölüm


Spoiler:


The Silver Crystal Stolen !
The Fireball Princess AppearsFestival vakti gelmiştir artık Usagi ve sınıfı da festival için hazırlık yapmaya başlamıştır.
Makoto festivalde giyilmesi için bir kıyafet diker model olarak da Minako'yu seçer kıyafet oldukça güzeldir. Usagi de hemen bir tanesini dener ama bel kısmı oldukça büyüktür. Makoto Minako'nun ölçülerini kullandığını söyleyince Minako buna biraz bozulur.

Festival hazırlıkları için herkesin birlikte çalışması Usagi'nin çok hoşuna gider bu sırada radyo da üç ışığın şarkısı çalmaya başlar hala şarkı söylüyor olmalarına biraz şaşırırlar. Minako belki festivale gelebileceklerini söyler.

Karga Siren'nin çalışması masasındaki çekildikleri son fotoğrafa bakmaktadır. Fotoğrafı çekmeceye koymak isterken bir defter dikkatini çeker yazılanlar onu oldukça şaşırtır.
Galaxia, Nyanko ile konuşurken Karga gelir ve gerçek yıldız tohumunu bulduğuna hayatı üzerine yemin eder bu artık karga'nın son şansıdır. Çünkü Galaxia'nın sabrı tükenmek üzeredir.


Karga görevini başlamadan önce Nyanko ile konuşur onu rakip olarak bile görmediğini söyler bu sözler Nyankoyu sinirlendirse de asıl endişelendiği şey Karga'nın gerçek bir yıldız tohumu bulma ihtimali olmasıdır.


Üç ışık prenseslerine yakın olduklarını farkındadırlar ama ortaya çıkmamasına anlam verememektedirler bu durum en çok Seiya'yı öfkelendirmektedir sakinleşmek için dışarı çıkacağını söyleyip oradan ayrılır. Yaten ve Taiki 'nin aklında ise Chibi Chibi den gelen prenseslerinin kokusu vardır. Artık chibi chibi ile konuşmanın vakti gelmiştir.


Seiya tek başına sokak da dolaşırken kendini Usagi'nin evinin önünde bulur. Usagi'yi belki görürüm düşüncesiyle biraz bekler tam ayrılacağı sırada Usagi balkona çıkar
Seiya ile sohbet etmeye başlarlar Usagi onu yapılacak olan festivale davet eder. Bu sırada chibi chibi uyanmıştır Seiya geleceğini söyleyerek ayrılır biraz ilerledikten sonra prenseslerinin kokusunu hisseder.Koku Usagi'nin odasından gelmektedir.Festival başlamıştır.Etraf oldukça kalabalıktır gelenlerin çoğu üç ışığı görmek için
gelmiştir kızlarda onları görmeyi çok isteseler de gelmeyeceklerini düşünmektedirler Usagi ise Seiya'nın geleceğini söyler bir süre sonra da Seiya gelmiştir Makoto'nun ünlü kekinden yemek istediğini söyler kek bittiği için makoto yenisini yapacağı söyler Rei de ona yardım etmek ister. İkisi kek yapmak için oradan ayrılırlar Usagi ise Seiya'ya garsonluk yapmak ister misin diye sorar Seiya nazikçe reddeder.Makoto ve Rei keki bitirmişlerdir. Seiya'ya götürmek üzerelerken Yaten ve Taiki'yi görürler yanlarında chibi chibi de vardır ilk başta tam olarak ne yaptıklarını anlamasalar da ikisinin chibichibi'ye karşı kötü davrandıkları kısa sürede anlaşılır Makoto hemen yanlarına gider.
Duruma Makoto'nun da karışması ikisini de rahatsız eder Yaten'nin sözleri Makoto'yu çok öfkelendirir Yaten'e yumruk atar ama Yaten yumruğunu durdurur.Kavgaları Seiya'nın ve diğer kızların gelişi ile durur. Taiki ve Yaten olayın daha fazla büyümemesi için Seiya ile birlikte orada ayrılırlar Kızlar ise onların yaptığı davranışa bir türlü anlam verememektedir. Usagi onların iyi insanlar olduğuna emindir.Üç ışıktan bahsettikleri sırada Karga gelir ve Usagi'nin gerçekte Ay Savaşçısı olduğunu bildiğini söyler Karga'nın hedefi Usagidir. Kızlar asalarını Usagi de broşürünü çıkartır ve dönüşürler.


Yaten ve Taiki Seiya'ya olanları anlatmaya başlar Chibi chibi den gelen kokunun
prenseslerine ait olduğuna artık üçü de emindir. Konuşmaları devam ederken kırmızı bir kelebek ortaya çıkar okula doğru uçmaktadır Seiya kötü bir şeyler olduğunu düşünür okula doğru koşmaya başlar Taiki ve Yaten de kötü şeyler olduğunu hissetmiştir.

Karga gezegen savaşçılarını teker teker kırbacı ile etkisiz hale getirmiştir ama onların pes etmeye niyeti yoktur bunu bilen Karga elindeki kara deliği ortaya çıkartır Ay savaşçısının direnmesi durumunda festivalde bulunan herkesi yutabilecek bu kara deliği serbest bırakacağını söyler.


Bu sırada Üç ışık sahneye çıkar ama ellerinden bir şey gelmez. Ay savaşçısı masum insanları korumak için Karganın isteğine boyun eğer
Karga Ay savaşçısının yıldız tohumunu ortaya çıkartır Ay savaşçısının kıyafeti eski haline döner


Karga yıldız tohumunu almak için sabırsızlanıyordur ama ansızın saldırıya uğrar elindeki kara delik yere düşer artık hiçbir yer güvende değildir.
Karga'yı tuzağa düşüren Nyankodur.Kara delik kısa sürede kargayı da yutarak daha da büyür Nyanko yıldız tohumunu alacağı sırada chibi chibi ona engel olur. Kara delik hem chibi chibi'yi hemde Usagi'yi yutmuştur Nyanko kendini son anda kurtarır. Oradan ayrılacağı sırada Kara deliğin içinden büyük bir ışık ortaya çıkar ışığın kaynağı chibi chibi'nin elindeki tütsü kabıdır. Nyanko ortamdan hemen ayrılır.
Üç ışık ortaya çıkan bu enerjinin prenseslerine ait olduğunu hemen anlar.
Usagi'nin yıldız tohumu yavaşça ona geri döner. Gözlerini açan Usagi karşında Üç ışığın prenseslerini görür.Geriye bir bölüm kaldı *-*

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 25 Oca 2013 12:43
sailormooncu
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeYaş: 23
Kayıt: 19 Oca 2013
Mesajlar: 70
Nerden: soul society
Teşekkür: 8

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
LadyinDeath yazmış:
Sailormooncu şimdilik boş bölüm yok ama çok fazla bölüm alan arkadaşlara öm atarsan belki sana bir bölüm verebilirler. Gülücük Dağıtıyorsaol bi kaç bölüm alabilmeyi başardım Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 25 Oca 2013 13:23
LadyinDeath
Kullanıcı Eşyası

Lanetli
LanetliYaş: 30
Kayıt: 18 Ekm 2011
Mesajlar: 896
Puan: 3300
Teşekkür: 401
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
Haruka~'nın tanıtımı
Bölüm 71

Haruka~ yazmış:
Spoiler:

Bölüm 71-Dostluk Adına!
Ami ve Beruche'nin Kapışması!


Ami ve Usagi satranç oynamaktadırlar. Usagi haliyle kaybetmiştir. Ami satrancın sakin ve zekaya dayalı bir oyun olduğundan bahseder. Chibi-Usa da bu özelliklerin Usagi'de olmadığını ima ederek onunla dalga geçer. Usagi, Makotoyla beraber satrancı öğrenmek ister; ama Makoto hafiften kızararak bu işlerde iyi olmadığını söyler. Chibi-Usa, Usagi'ye bir oyun teklif eder ki beklenen olmuştur ve Usagi yine kaybetmiştir. Ami saatine bakar. Satranç Kulesi'ne gitme vakti gelmiştir.Bu sırada kızkardeşleri Coan'ı izlemektedir. Onun bu insanların arasına girerek zavallıca bir seçim yaptığını düşünürler. Onu artık kardeş olarak görmemektedirler. Bir sonraki hedef Satranç Kulesidir. Beruche, hevesle bu göreve gider; fakat herkes başarıdan pay almayı düşlemektedir.Ami, kızları da Satranç Kulesi'ne götürür. Bina dev bir Kale taşından oluşmaktadır. Onlara haftasonu bir satranç turnuvası olacağını söyler. Usagi, Ami'nin kesin kazanacağını söyler; ama Ami, önemli olanın kazanmak olmadığını söyler. Arkadan beliren Beruche ise kazanmadıktan sonra oynamanın bir anlamı olmadığını gülerek dile getirir.Ami içerideyken binanın sahibi gelir ve Ami ile bir oyun oynamak ister. Binanın sahibi Ami'nin oynayış tarzının değiştiğini farkeder. Önceden yalnız biri gibi oynayan Ami, şimdi daha farklı bir şekilde oynamaktadır. Ami, iyi arkadaşlar edindiğini söyler kızararak. Ami, binanın sahibini şah mat diyerek yener; ama yaşlı amca azimlidir. Hareketini geri almasını rica eder Ami'den. Ami arka tarafta gezinen bir gölge görür. Resepsiyon saat altıda kapanmıştır halbuki. Yaşlı adamdan izin isteyerek kalkar. Beruche'yi kristal noktanın merkezinde Karanlık Su saldırısını yaparken bulur.Beruche ona saldırırken Merkür Savaşçısı dönüşüm geçirir. Beruche oldukça şaşırır. Beruche tekrar saldıracakken Merkür karşı bir saldırıyla onun gücünü etkisiz hale getirir. Arkadan gelen Jüpiter, Beruche'nin elini incitir. Ay Savaşçısı da gelince Beruche bunun adil olmadığını söyleyip kaçar. Merkür ise mutsuzdur; çünkü Merkür'ün aslında Ami olduğunu biliyordur Beruche. Satranç Kulesi'ne tekrar saldırdığında onu durdurmayı planlarlar.Beruche geri dönmüştür. Onun incindiğini gören kız kardeşleri onunla dalga geçerler Ve de işinde başarısız olursa, onun adına utanacaklarını söylerler. Cooan gibi birisi zaten kara bir leke için fazladır.Beruche resepsiyondaki kızı etkisi altına alarak yarışmaya katılır. Turnuva başlamıştır ve Ami çoktan birini yenmiştir. Kızlar da bunu izlemektedir, yanlarında Cooan da vardır. Binanın sahibi olan adamla konuşmaya başlarlar. Adam, Ami'nin kazanacağından emin gibidir; ama bir kız daha, fazlasıyla iyidir bu oyunda. Cooan bu kızın Beruche olduğunu fark eder. Final turunda Ami ve Beruche karşı karşıyadır. Elbette Ami kızın Beruche olduğunu bilmemektedir. Beruche ortaya değerli taşlarla bezeli satranç taşları koyar. Bu oyunu onlarla oynamak istemektedir.Beruche, Ami'nin taşlarını tek tek yer. Tam kızlar Ami'nin kaybedeceğini düşünürken Ami şah çeker. Beruche buna oldukça sinirlenir. Kendini tutamaz ve Ami'ye saldırmak için odada bulunan kamerayı etkisiz hale getirir. Kızlar da hemen dönüşüm geçirirler. Gezegen Savaşçıları odaya adım atar atmaz Beruche onları bir baloncuğa hapseder.Eğer onunla oynamazsa kızları orada bırakacaktır ve Ami her taş kaybedişinde donacaktır. Bedeninin yarısı donmuş vaziyettedir. Kızlar da baloncuktan çıkamamışlardır. Beruche ona isterse bırakıp gidebileceğini söyler ama Merkür arkadaşları için ölmeye hazırdır. Onları korumak için her şeyi yapabilir.Bu sırada Beruche'nin arkasından kızkardeşleri gelir. Onun bu başarısından pay almaya çalışırlar. Tam Beruche şah çekerken bir gül düşer. Beruche'nin veziri kırılır ve tüm buzlar çözülür. Smokinli Şövalye geldiği hızla gider. Beruche kızkardeşlerine döner yardım için
ama onlar bunun Beruche'nin kendi hatası olduğunu söyleyerek onu terk ederler.Beruche, kendi haline güler önce. Sonra da kısa bir sinir krizi geçirip kendiyle birlikte gezegen savaşçılarını da öldürmeyi düşünür. Bedeni donmak üzereyken Cooan gelir. Beruche onun da kendisine gülmek için geldiğini düşünür; ama Cooan onun için gelmemiştir. Ablası için gelmiştir. Beruche Cooan'ın ona sevgiyle ve insanlıkla ilgili söylediklerinden etkilenir. Vücudundaki buz çözünür. Cooan'a sarılır.Ay Savaşçısı Beruche'yi de insana dönüştürür. Beruche ve Cooan birlikte satranç oynamaya Usagi'ye giderler. Cooan bir hamlesini geri almak ister ama Beruche izin vermez. Bu sırada Beruche'nin kolunun altından bir piyon çıkar. Bölümün sonunda iki kardeş de mutludur.Haruka~'nın tanıtımı
Bölüm 73

Haruka~ yazmış:
Spoiler:
Bölüm 73-Bir UFO görünüyor!
Gezegen Savaşçıları Kaçırıldı
!

Chibi-Usa yalnız başına dünyaya geldiği ilk yerde durmaktadır. Kızların dönüşümlerini düşünür. Usagi efsanevi Ay Savaşçısı mıdır?Rubeus kara kara düşünürken ortaya Esmeraude çıkar. Aşağı, Tokyo'nun Juuban bölgesine bakar. Burası yönetmek için bir hayli küçüktür. Rubeus şaşırır, ne yönetmesi? Esmeraude güler, Rubeus'un haberi yoktur; ama prensleri bu bölgeyi artık Esmeraude'ye bırakmıştır. Devam eden başarısızlıklar onu sıkmıştır. Esmeraude Rubeus ile alay eder, Rubeus sinirlenmeye başlar.Usagi koşarak eve girer. Chibi-Usa okul üniformasında duran broşa diker gözlerini. Eğer Gümüş Kristali alabilirse annesini kurtarabilir nihayetinde. Usagi hızla giyinip dışarı çıkar. Tapınakta bir toplantı vardır. Düşmanın amacını tartışırlar. Amaç Chibi-Usa'yı korumaktır. Bu sırada evde Ikuko-anne gözleme pişirmektedir. Chibi-Usa neden Ikuko-anne'nin Usagi'yi hala sevdiğini sorar. Ikuko'da her annenin evladını sevdiğini söyler.Chibi-Usa yatak odasında broşu görür. Almak ister ama Usagi'ye güvenmeye karar verir. Bu sırada Usagi eve gelir. Annesi gözleme yemek isteyip istemediğini sorunca Makoto'nun kurabiyeleriyle doyduğunu söyler. Chibi-Usa bu cevaba çok sinirlenir. Böyle birinin efsanevi bir savaşçıyla alakası yoktur. Usagi broşu unuttuğu için eve gelmiştir. Odasına girdiğinde broşu gitmiştir ve pencere de açıktır.
Rubeus, Kahin Adamla konuşmak ister. Kahin ona kristalin Tavşanda olduğunu söyler. Alacakaranlığın korusunda ortaya çıkacaktır. Bu sırada Usagi kızlara haber verir. Herkes Chibi-Usa'yı aramaya başlar.Chibi-Usa, uzay-zamanın kapısını açmak ister ama başaramaz. Ağlamaya başlar. O ağladıkça alnındaki Gümüş Ay'ın simgesi belirginleşir. Ortaya çıkardığı enerjiyle Rubeus onu hemen bulur.Ona saldıracakken Mars ve Venüs gelir. Ardından Jüpiter ve Merkür'de ortaya çıkar. Merkür etrafı derin bir sise boğar. Mars da Chibi-Usa'yı uzaklaştırır. Chibi-Usa, Rei'nin onu yere indirmesini söyler. Kızlar da arkalarından gelir. Chibi-Usa onlara teşekkür etmeyeceğini; çünkü onların Usagi'nin arkadaşları olduğunu söyler. Usagi'nin çok bencil, şımarık ve beceriksiz olduğunu söyler. Kızlar bunun aksini söylese de Chibi-Usa bunlara inanmaz ve koşarak uzaklaşır.
Chibi-Usa saklanmaktan yorulmuştur . Kızlar ise pes etmemişlerdir. Saat onu vurduğunda Chibi-Usa çoktan bitkin düşmüş bir halde Mamoru'nun kapısında uyumaktadır. Rüyasında geleceğin Kristal Tokyo'sunu görmüştür. Gezegen Savaşçıları kaçmaya çalışıyordur. Gözlerini açtığında Mamoru'yu görür. Mamoru bir kuklayla Chibi-Usa'ya bir gül verir. Chibi-Usa'nın karnı guruldar. Mamoru ona gözleme yapmaya gider. O sırada kapı çalar. Gelen Usagi'dir. Chibi-Usa Luna-P'yi dönüştürür ve balkondan atlar.Aşağı indiğinde tekrar geleceğe dönmeye çalışır. Bu sefer kapı açılır. Ama Rubeus onu engeller. Gökyüzünde kocaman bir uzay aracı belirir. Tavşanı almak istediğini söyleyince kızlar onu çevrelerler. Ancak kızların saldırıları Rubeus'a ulaşmaz.Rubeus çok sıkılmıştır. Kızların üzerine yoğun bir karanlık enerji yollar. Kızlar Chibi-Usa'yı korumak için güçlerini birleştirmeye karar verirler . Tüm güçlerini birleştirirler ama Rubeus sadece güler. Mars, Chibi-Usa'ya koşmasını söyler. Bu sırada Smokinli Şövalye gelip onu yerden kaldırır. Rubeus iyice sinirlenir ve kızları uzay aracının içine çeker.Usagi kızların gittiklerini görünce ağlamaklı olur. Usagi Chibi-Usa'ya vurmak için elini kaldırır. Ama Smokinli Şövalye buna izin vermez.
SahiL'in tanıtımı
Bölüm 192


SahiL yazmış:
Spoiler:
192. Bölüm -Hayallerine Doğru! İdol Minako Doğuyor


Minoko'nun başvurduğu idol seçmelerinden cevap gelmiştir ve Minako yakın zamanda yapılacak olan seçmelere katılma hakkı kazanmıştır; ama Minako şu an ki karışık durumlar yüzünden yarışmaya çok istese de katılmayı doğru bulmaz.Gelen mektubu katlayıp çekmecesine koyar ve Artemis ile vedalaşıp okula gitmek için çıkar. Artemis ise aslında onun gitmek istediğinin farkındadır.


Üç ışık prenseslerine eskisinden daha yakın olduklarının farkındadırlar; ama prenseslerinin neden ortaya çıkmadığını merak etmektedirler. Taiki'nin aklında ise önceki gün hissettiği prenseslerinin kokusu vardır.Dersten sonra kızlar bir kafede buluşurlar. Sohbet ederken üç ışıktan konu açılır. Minako idol olarak zaman harcamak yerine ders çalışmanın daha iyi olduğunu söyler. Kızlar ilk defa Minako' dan bu tarz sözler duydukları için çok şaşırırlar. Minako ders çalışmak için eve gideceğini söyleyip ayrılır.
Kızlar onda bir terslik olduğunu anlamıştır. Artemis kendini daha fazla tutamaz ve o gün olanları anlatır.Minako'nun hayallerinden vazgeçmesini doğru bulmayan kızlar, onu ikna etmeye karar verirler.
Makoto,Ami ve Usagi, Minako ile konuşmak isterler; ama o hiç bir şeyi olmadığını söyleyip konuyu kapatmak ister Usagi ise hayallerinden vazgeçmesinin yanlış olduğunu, sahip olduğu değerlere sahip çıkması gerektiğini söyler. Diğer kızlar da gitmesi gerektiğini söyler. Minako kızların bu şekilde düşünmesine çok sevinir ve hemen havaya girer. Kızlar bu kadar çabuk havaya girmemesini söylerler.Karga yeni hedefi ile ilgili araştırma yaparken Nyanko gelir. Onun varlığından rahatsız olan Karga ortamı terk eder. Nyanko onun hedefinin kim olduğunu bıraktığı kitaba bakarak bulur. Bu kişi Minako'nun katılacağı idol yarışmasında jüri olan Moroboshidır. Nyanko bu hedefte gerçek bir yıldız tohumu olacağını düşünür ve Karga'nın hedefini elinden almaya karar verir. Yarışmanın yapılacağı yere Karga jüri üyesi olarak katılacaktır; ama Nyanko onun elini ayağı bağlayıp ağzını da kapatarak stüdyonun kuytu bir köşesini bırakır onun yerine jüri üyesi artık Nyonkodur.

Minako Artemis ile birlikte seçmelere gelmiştir. Etraf oldukça kalabalıktır .Yarışmaya katılan kızların hepside birbirinden güzeldir ve Minako biraz endişelense de Artemis onu neşelendirir. Bir süre sonra yarışmayı kazanacak kişiye albüm yapacak olan Bay Moroboshi gelir, arkasından Yaten de gözükür.
Yaten yarışmada jüri üyesi olarak görev alan sanatçılardan biridir.Minako'nun orada bulunması Yaten'i oldukça rahatsız eder. Onu kolundan tutarak konuşabilecekleri sakin bir yere götürür. Burada bulunma sebebini sorar. Minako hayallerini gerçekleştirmek istediğini söyler. Bu cevap Yateni daha çok sinirlendirir; ama konuşmaları bitmeden orada çalışan biri Yaten'i çağırır. Yarışma başlamıştır artık.
Yarışmaya katılan herkes yavaş yavaş yeteneklerini göstermeye başlamıştır ve sıra Minako'ya gelmiştir. Gün boyunca heyecanlı olan Minako sahnede eskisinden daha da heyecanlıdır. Şarkı söylerken sesi titremeye başlar. Minako avaş yavaş heyecanını yener ve şarkısını her zaman ki gibi söylemeye başlar.

Usagi de Minako'ya destek vermek amacıyla chibi chibi ile birlikte yarışmanın yapılacağı stüdyoya gelir.Sıra yarışmacıların dans yeteneğini görmeye gelmiştir Minako oldukça gergindir. Yanlışlıkla bir kıza çarpar ve hemen kıza yardım eder. Bu yardım jüri üyelerinin hoşuna gider. Minako daha iyisini yapması gerektiğini düşünür. Aklına Usagi'nin sözleri gelir, artık eskisi gibi gergin değildir.Usagi ise stüdyo içinde kaybolmuştur.

Sıra soru sorma kısmına gelmiştir Yaten ilk sorusunu Minako'ya sorar. Minako'nun cevapları Yaten için yeterli gelmese de Bay Moroboshi için yeterli gelmiştir. Nyanko ise sıkıntıdan resim çizmeyi bırakmış uyumaya başlamıştır.
Yarışma bittikten sonra Bay Moroboshi notlarını alır ve oradan ayrılıp odasına gider. Yaten de Minako ile tekrar konuşmak ister. Bu ısrarın nedenini sorar ve bu sefer ki cevap Yaten için yeterlidir.
Nyanko odasında bulunan Moroboshi'nin yıldız tohumunu ortaya çıkartır ama; bu sefer ki de gerçek değildir. Sesleri duyan Usagi, Chibi chibi'yi Luna'ya bırakarak sesin geldiği yere gider.
Bu sırada Nyanko yıldız tohumunun sahte olduğundan yakınmaktadır. Dönüşümlerini tamamlayan Ay savaşçısı ve Venüs savaşçısı kendilerini göstermiştir. Onların hemen arkalarından Karga'da gelir ve hedefini çaldığı için Nyanko ile kavga etmeye başlar. Nyanko yıldız tohumunun gerçek olmadığı söyler ikisi de oradan ayrılır. Bay Moroboshi ise canavara dönüşmüştür.Venüs savaşçısı ve Ay savaşçısı canavarın saldırılarını savuşturmakta zorlanırlar. Onları gören Yaten yardım etmek için dönüşür. Healer ve Venüs Savaşçısı saldırıları ile canavarı etkisiz hale getirir; sıra Ay savaşçısındadır, asası ile canavarı eski insan haline dönüştürür.Her şey düzeldikten sonra Yaten, Minako ve Usagi yarışma ile ilgili konuşmaya başlarlar. Minako şaka ile kazanamaz ise sebebinin Yaten olduğunu söyler.
Luna ve Artemis ile oyun oynayan chibi chibi Yatenin yanından geçer. Yaten prenseslerinin kokusunu hisseder.
Chibi chibi ise her şeyden habersiz oyun oynamaya devam eder.
Bir süre sonra yarışmanın sonuçları gelmiştir. Minako finale katılma hakkı kazanmıştır; artık idol olmaya bir adım daha yakındır


SaHiL'in tanıtımı
Bölüm 193

SahiL yazmış:
Spoiler:
193.Bölüm-Gümüş Kristal Çalındı! Ateştopu Prensesi Belirir.
Episode 193-The Silver Crystal Stolen !
The Fireball Princess Appears


Festival vakti gelmiştir artık. Usagi ve sınıfı da festival için hazırlık yapmaya başlamıştır.
Makoto festivalde giyilmesi için bir kıyafet diker. Model olarak da Minako'yu seçer. Kıyafet oldukça güzeldir. Usagi de hemen bir tanesini dener; ama bel kısmı oldukça büyüktür. Makoto Minako'nun ölçülerini kullandığını söyleyince Minako buna biraz bozulur.

Festival hazırlıkları için herkesin birlikte çalışması Usagi'nin çok hoşuna gider. Bu sırada radyoda Üç Işığın şarkısı çalmaya başlar.Kızlar 3 Işığın hala şarkı söylüyor olmalarına biraz şaşırırlar. Minako belki festivale gelebileceklerini söyler.

Karga Siren'nin çalışma masasında çekildikleri son fotoğrafa bakmaktadır. Fotoğrafı çekmeceye koymak isterken bir defter dikkatini çeker; yazılanlar onu oldukça şaşırtır.
Galaxia, Nyanko ile konuşurken Karga gelir ve gerçek yıldız tohumunu bulduğuna hayatı üzerine yemin eder. Bu artık Karga'nın son şansıdır. Çünkü Galaxia'nın sabrı tükenmek üzeredir.


Karga görevine başlamadan önce Nyanko ile konuşur. Onu rakip olarak bile görmediğini söyler. Bu sözler Nyanko'yu sinirlendirse de asıl endişelendiği şey Karga'nın gerçek bir yıldız tohumu bulma ihtimali olmasıdır.


Üç ışık prenseslerine yakın olduklarının farkındadırlar; ama ortaya çıkmamasına anlam verememektedirler. Bu durum en çok Seiya'yı öfkelendirmektedir. Sakinleşmek için dışarı çıkacağını söyleyip oradan ayrılır. Yaten ve Taiki 'nin aklında ise Chibi Chibi'den gelen prenseslerinin kokusu vardır. Artık chibi chibi ile konuşmanın vakti gelmiştir.


Seiya tek başına sokakta dolaşırken kendini Usagi'nin evinin önünde bulur. Usagi'yi belki görürüm düşüncesiyle biraz bekler. Tam ayrılacağı sırada Usagi balkona çıkar.
Seiya ile sohbet etmeye başlarlar. Usagi onu yapılacak olan festivale davet eder. Bu sırada chibi chibi uyanmıştır Seiya geleceğini söyleyerek ayrılır. Biraz ilerledikten sonra prenseslerinin kokusunu hisseder.Koku Usagi'nin odasından gelmektedir.Festival başlamıştır.Etraf oldukça kalabalıktır gelenlerin çoğu üç ışığı görmek için
gelmiştir. Kızlar da onları görmeyi çok isteseler de gelmeyeceklerini düşünmektedirler. Usagi ise Seiya'nın geleceğini söyler. Bir süre sonra Seiya gelmiştir Seiya Makoto'nun ünlü kekinden yemek istediğini söyler; ama kek bittiği için makoto yenisini yapacağını söyler. Rei de ona yardım etmek ister. İkisi kek yapmak için oradan ayrılırlar. Usagi ise Seiya'ya garsonluk yapmak ister misin diye sorar. Seiya nazikçe reddeder.Makoto ve Rei keki bitirmişlerdir. Seiya'ya götürmek üzerelerken Yaten ve Taiki'yi görürler. Yanlarında chibi chibi de vardır. İlk başta tam olarak ne yaptıklarını anlamasalar da ikisinin chibichibi'ye karşı kötü davrandıkları kısa sürede anlaşılır. Makoto hemen yanlarına gider.
Duruma Makoto'nun da karışması ikisini de rahatsız eder. Yaten'in sözleri Makoto'yu çok öfkelendirir.Makoto Yaten'e yumruk atar; ama Yaten yumruğunu durdurur.Kavgaları Seiya'nın ve diğer kızların gelişi ile durur. Taiki ve Yaten olayın daha fazla büyümemesi için Seiya ile birlikte orada ayrılırlar. Kızlar ise onların yaptığı davranışa bir türlü anlam verememektedirler. Usagi onların iyi insanlar olduğuna emindir.Üç ışıktan bahsettikleri sırada Karga gelir ve Usagi'nin gerçekte Ay Savaşçısı olduğunu bildiğini söyler. Karga'nın hedefi Usagidir. Kızlar asalarını Usagi de broşürünü çıkartır ve dönüşürler.


Yaten ve Taiki Seiya'ya olanları anlatmaya başlar Chibi chibi'den gelen kokunun
prenseslerine ait olduğuna artık üçü de emindir. Konuşmaları devam ederken kırmızı bir kelebek ortaya çıkar okula doğru uçmaktadır Seiya kötü bir şeyler olduğunu düşünür okula doğru koşmaya başlar Taiki ve Yaten de kötü şeyler olduğunu hissetmiştir.

Karga gezegen savaşçılarını teker teker kırbacı ile etkisiz hale getirmiştir; ama onların pes etmeye niyeti yoktur. Bunu bilen Karga elindeki kara deliği ortaya çıkartır Ay savaşçısının direnmesi durumunda festivalde bulunan herkesi yutabilecek bu kara deliği serbest bırakacağını söyler.


Bu sırada Üç ışık sahneye çıkar; ama ellerinden bir şey gelmez. Ay savaşçısı masum insanları korumak için Karganın isteğine boyun eğer
Karga Ay savaşçısının yıldız tohumunu ortaya çıkartır Ay savaşçısının kıyafeti eski haline döner


Karga yıldız tohumunu almak için sabırsızlanıyordur; ama ansızın saldırıya uğrar. Elindeki kara delik yere düşer. Artık hiçbir yer güvende değildir.
Karga'yı tuzağa düşüren Nyankodur.Kara delik kısa sürede kargayı da yutarak daha da büyür Nyanko yıldız tohumunu alacağı sırada chibi chibi ona engel olur. Kara delik hem chibi chibi'yi hemde Usagi'yi yutmuştur Nyanko kendini son anda kurtarır. Oradan ayrılacağı sırada Kara deliğin içinden büyük bir ışık ortaya çıkar ışığın kaynağı chibi chibi'nin elindeki tütsü kabıdır. Nyanko ortamdan hemen ayrılır.
Üç ışık ortaya çıkan bu enerjinin prenseslerine ait olduğunu hemen anlar.
Usagi'nin yıldız tohumu yavaşça ona geri döner. Gözlerini açan Usagi karşında Üç ışığın prenseslerini görür.CB'nin tanıtımı
Bölüm 172

CB yazmış:
Spoiler:
Bölüm 172~Moon Power of Love! End of the Nightmare
Sevginin Ay Gücü! Kabusun Sonu


Chibiusa, Mamoru’ya uyanmasını söylemektedir. Nehelenia bunun boşa olduğunu söyler. Chibiusa ne kadar ısrar ederse etsin Mamoru kendine gelmeyecektir. Onu bu lanetten kurtarmanın tek yolu gözündeki ayna parçasını çıkarmaktır ve de Nehelenia savaşçıları Ay Savaşçısı’na işkence etmek için kullanacaktır.

Nehelenia gider. Chibiusa hala Mamoru’ya seslenmektedir.Chini-usa yavaş yavaş solmakta ve yok olmaktadır. Plüton Savaşçısı, geleceğin değişmekte olduğunu haber verir.

Bu sırada şehirdeki insanlar da birer birer aynalara hapsolmaktadırlar.
Usagi de azimle dikenli çalılıklardan geçerek Nehelenia’nın sarayına yol alıyordur.
Nehelenia tekrar gelir ve onu öldürseler bile lanetin bozulmayacağından bahseder. Bir kez kabusa hapsolanlar, sonsuza kadar kabusta kalacaktır. Chibiusa ağlayarak Mamoru’yla konuşmaktadır. Bu gidişle kendisinin yok olacağından bahseder. Mamoru gözlerini hareket ettirmeye çalışır. Nehelenia Mamoru’nun Chibiusa’yı duyabildiğini anlayınca laneti güçlendirmeye çalışır. Mamoru da Chibiusa’yı iter. Hotaru Sessizlik Duvarı’nı kullanarak onlara yardım eder.

Daha sonra Nehelenia, Beyaz Ay Prensesi’nin elindeki her şeyi ondan alacağından bahseder. Onun kendine yaşattığı derin karanlığı prensese yaşatacaktır.Hotaru buna izin vermeyecektir. Tüm bunlara yol açan Nehelenia’yı yok etmeye karar verir. Buna karşılık Nehelenia sadece güler. Eğer Hotaru yıkımın gücünü kullanırsa kendi de yok olacaktır.

Hotaru önemsemez. Bu onun en baştan beri kabul ettiği görevidir ve ayrıca prenseslerine inanmaktadır. Bu inancını kaybetmek istemiyordur. Nehelenia Hotaru’nun bu kararlı gözlerinden rahatsız olur. Hotaru saldırısını yapacakken Chibiusa onu durdurur. Prens ve prensese inanmasını söyler, sonra yere düşer. Nehelenia Hotaru’nun bu şaşkınlığını kullanarak onu da aynaya hapseder.

Aynaya hapsolmuş tüm savaşçıları ortaya çıkarır ve onlara prensese yapacaklarını izleteceğini söyler. Tam da bu sırada Usagi gelir. Yara bere içinde kalmış, kıyafetleri de yırtılmıştır. Zar zor ayakta durabilmektedir. Nehelenia ona geç kaldığını söyler. Kabuslarına yakalanan kişiler aynalara hapsolmuştur artık. Şafağın sökmesine de az kalmıştır.

Usagi ileride uzanmakta olan Chibiusa’yı görür ve koşarak yanına gider. Chibiusa Mamoru’yu ve diğerlerini kurtaramadığı için ondan özür diler. Yavaş yavaş kaybolmaktadır. Ama iyi olduğunu söyler, çünkü Usagi’ye inanmaktadır. Bunları dedikten sonra yok olur. Usagi ağlamaya başlar.

Nehelenia ise Usagi’ye daha fazla acılar çektirmek niyetindedir. Ona arkasında duran aynalardaki kızları gösterir. Usagi Nehelenia’ya neden bunları yaptığını sorar. Nehelenia’nın cevabı nettir: Ondan intikam almak ve yalnız hissettirmek... Usagi geçmişte ve gelecekte bir çok kişi tarafından sevilmiştir ve Nehelenia buna dayanamıyordur.
Küçükken Nehelenia, halkının bütün saygısına rağmen gerçek bir dost bulamamıştır. Onu bu yalnızlığından kurtaran “aynası” olmuştur. Ona sonsuza kadar güzellik sözü veren aynası sayesinde Nehelenia kendi kendinin tek arkadaşıdır; fakat Beyaz Ay Prensesi onu mühürlemiş ve karanlığa hapsetmiştir.
Bunun oluşturduğu kin ve nefreti biriktiren Nehelenia için intikam zamanı gelmiştir. Usagi’ye fiziksel açıdan işkenceler eder, onu yerden yere sürükler;f akat Usagi’nin ona bakışı Nehelenia’yı çok rahatsız eder. Nehelenia nefret edilmeyi, tiksinilmeyi istemektedir, acınmayı değil.

Usagi eğer onun kadar yalnız olsaydı, asla yaşayamayacağını söyler. Ve bu yüzden diğerlerini işe karıştırmayıp sadece ondan öcünü almasını ister. Kızların onu anlayacağını, Nehelenia’nın da arkadaşı olabileceklerini söyler. Nehelenia Usagi’nin yüzüne bakınca savaşçıların kararlı simalarını görür. Tam saldıracakken duraksar. Mamoru, tüm konuşmayı duymuş ve bunun sonucunda gözündeki ayna parçası çıkmıştır. Böylelikle Nehelenia’nın laneti bozulmuştur.

Kızları hapsettiği aynalar kırılır, Chibiusa geri döner. Herkes Nehelenia’nın etrafına dizilir. Güçlerini birleştirip ona yardım edeceklerdir. Nehelenia’ya korkmamasını söylerler. Bütün kızların kalbi Nehelenia için atıyordur şimdi. Nehelenia küçüklüğündeki hayalini hatırlar. Hayali arkadaşlarını aramaktır.

Küçük Nehelenia gözlerini açar ve kendini taht odasında uyumakta bulur. Kısa bir süreliğine uykuya dalmıştır. Odasına dinlenmeye gider. Bu, onun yeni başlangıcıdır.

"Rüya, bir geceliktir. Güneşin ilk ışıklarıyla yeni bir gün başlar. “he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 25 Oca 2013 13:44
CB
Kullanıcı Eşyası

O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!Yaş: 22
Kayıt: 22 Tem 2010
Mesajlar: 1,418
Ünvan: Prenses
Puan: 3200
Nerden: Crystal Tokyo
Teşekkür: 388

Durumu: Çevrimdışı

Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Alıntıyla Cevap Gönder
100~ Gezegen Savaşçılığından Emekli mi Olmak? Minako'nun Endişeleri
100~Retire from the Sailor Guardians!? Minako's Concerns
100~Sērā Senshi wo yametai!? Minako no nayami (S戦士を辞めたい!?美奈子の悩み)

Spoiler:
Okul çıkışında Minako, eğlenmekte olan bir sürü çift görür ve sinir olur. O sırada Artemis gelir ve düşmanı hala belirleyemediklerinden bahseder. Fakat Minako’nun aklı hala sevgili bulmaya takılmıştır. Minako’nun önüne bir top gelir. Minako topu almaya gelen çocuğu tanır: Asai. Eskiden beraber voleybol oynamışlardır.

Asai, neden Minako’nun İngiltere’den döndükten sonra voleybolu bıraktığını sorar. Onun uçarak yaptığı servislerini olağanüstü bulduğunu söyler. Minako’nun yüzü düşer. Aslında oynamayı istediğini söyler. Akşam evinde Minako, rafta duran topu görür ve eski günleri hatırlar. Gökyüzünde bir yıldız kaymaktadır.

Profesör, Kaolinite’a tılsımlar hakkında soru sorar. Daha bulamamışlardır. Profesör gerinir ve spor yapması gerektiğini söyler, daha sonra sağlıklı ruhların sağlıklı vücutlarda olduğunu hatırlar. Yeni hedefleri bir atlet olacaktır.

Minako okula yürürken, Asai de arkasından gelir ve beraber yürümeye başlarlar. Asai Minako’ya bir erkek arkadaşı olup olmadığını sorar. Minako kızarır. Ardından Minako da Asai’ye ne tip kızlardan hoşlandığını sorar. Asai aynı aktivitelerden hoşlandıkları biriyle çıkmayı istediğini söyler. Yedinci sınıftayken Asai, Minako’yu çok düşündüğünü söyler. O zamanlar Minako takımın esas oyuncusudur ve Asai ona çıkma teklifi etmeyi düşünmüştür.

Minako bunun şaka olduğunu düşünür. Asai de ona voleybolu bırakıp bırakmadığını sorar. Minako bir sürü şey olduğunu, bu yüzden de meşgul olduğunu söyler. Asai de idmana gideceğini söyleyerek yanından ayrılır.
Asai idmandayken Kaolinite görünür. Yeni hedefini seçmiştir.
Kızlar toplAnmış ders çalışırken, Minako sürekli Sailor V’den bahseder. Kızlara Sailor V eşyaları getirir ve hediye eder. Ami ona ders çalışmasının iyi gitmediğini söyler. Minako yere uzanıp kısık sesle gezegen savaşçılığını bırakmayı düşündüğünü söyler. Kızlar duyar. Minako şaka yaptığını, ama kendini iyi hissetmediğini bu yüzden de eve gideceğini söyleyerek ayrılır. Artemis de peşinden gidecekken onu durdururlar.

Asai hala çalışmaktadır. Kaolinite toplardan birine Daimon yumurtası yerleştirir.
Minako oyun merkezinde oyun oynamaktadır. Oyunda kaybedince Haruka gelir ve canının sıkkın olup olmadığını sorar. Beraber yürürler. Minako ona nasıl erkeklerden hoşlandığını sorar. Haruka da ne tarz bir cevap istediğini sorar. Minako daha önce hiç mi daha normal olmak istemediğini sorar, ya da normal mutluluğun çok uzakta olup da yalnız hissedip hissetmediğini.. Haruka normal mutluluğun ne olduğundan emin değildir. Şuan olduğu kişi olmak istediği kişiye yakındır. Ve bu ona göre, normal mutluluktan daha değerli bir şeydir.

Minako spor salonuna gider. Asai, hala voleybol antrenmanı yapmaktadır. Minako tam içeriye girecekken bir kızın Asai’nin yanına gittiğini görür. Kız Asai’nin sevgilisidir, ve onu öper. Minako şaşkınlıkla bakakalır. O sırada Asai Daimon yumurtası olan topa dokunur ve bir Daimon oluşur.

Minako kızlara haber verir ve Venüs Savaşçısı’na dönüşür. Daimon enerji topları yaparak Asai ve sevgilisine saldırır. Venüs onu durdurmaya çalışır, fakat onun ağına yakalanır. Daimon Asai’nin saf kalbini çalar, ama bu bir tılsım değildir. Kaolinite ona çocukla Venüs Savaşçısı’nı öldürmesini söyler. Bunları duyan Usagi hemen Ay Savaşçısına dönüşür.

Daimon saf kalbi enerji toplarından birine yerleştirir ve Ay Savaşçısı’na fırlatır. Ay ne yapacağını bilemezken Mars, Jüpiter ve Merkür gelir ve topu kurtarırlar. Daimon onların hile yaptığını düşünerek karşılık verir, bu sefer topa dokunamazlar bile. Venüs gaza gelir ve Daimon’a meydan okur. Fakat eğer topu patlatırsa içindeki saf kalp de onunla birlikte patlayacaktır.

Daimon “yıldırım” gücünde servisiyle topu Venüs’e fırlatır. Venüs havada uçarak topu karşılar. Bunları gören Asai, Venüs’ün Minako olduğunu anlar. Bu teknik sadece Minako’ya özgüdür. Ay Savaşçısı son hamleyi yaparak Daimon’u yener ve saf kalbini Asai’ye iade ederler. Arkaplanda Neptün ve Uranüs Savaşçısı da onları izlemektedir.

Ertesi gün Minako, okuldan çıkarken Asai ile karşılaşır. Asai eğer bir gün bir yerde Venüs Savaşçısı’nı görürse teşekkür etmesini söyler.

son~imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 25 Oca 2013 14:54
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, Sonraki
37. sayfa (Toplam 39 sayfa) [ 574 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız