Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 37, 38, 39, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Site için Çalışmalarınız

Yazar
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 94

Durumu: Çevrimdışı

Akİ
Lanetli
Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları
Alıntıyla Cevap Gönder
zor ama yinede bence çok güzel olmuş

HEİKOU

NARUTO
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Mar 2011 16:47
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 65

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları Konu: Yanıt: Sailor Moon Anime Bölüm Tanıtımları
Alıntıyla Cevap Gönder
valla bravo süpersiniz hepinize çook teşekkür ederim:)

En Yukarı Git
18 Mar 2011 3:21
Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 180

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:

haftalar sonra bitti ^^ hehihe

BENI BIR DAHA ODAMDAN VE BILGISAYARIMDAN AYIRMAYIN NE OLUR

ONO DAISUKE <3
Imzama tıklamanız halinde bloguma giriş yaparsınız
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
07 Nis 2011 19:54, Değiştirme: 30 Nis 2011 12:10 (Toplamda 2 kere)
trendy
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 19

trendy
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
merhaba bende 60,61,63,64,65,66,68 i yapabilrmiyim yapan yoksa 60 61 63 buqn tamamlanmıs olur

AY SAVAŞCISI VAMPİRLER YENİ BÖLÜMLERİ İLE VENÜSFORUMDA

En Yukarı Git
30 Nis 2011 8:38
trendy
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 19

trendy
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
60.bölüm Melek mi? Şeytan mı? Gökten Düşen Gizemli Kız

ail ve ann olayından sonra usagi ve mamoru sevgili olmuslardır ve romantik bir qün qecirmektedirler

tam öpüşeceklerken qökten usaqiye benzer adıda usaqi olan bir kız düser bu kız qümüs ristali aramaktadır ve usaqiye oyuncak bir silah doqrultup ondan qümüs kristali vermesini ister ama usaqi saaskındır kucuk usaqi önceden davranıp usaqi nin evine yerlesmistir annesinin , babasının ve shingonun haavızasına kendi istediqi bir olayı yükler ve usaqi buna cok sinirlenir....

usaqi luna ile konusur ve bu kızı ben burda olsaydım neler olduqunu anlardım der ve usaqi diqer kızlarla konusmaya qider rei de qizemli qücleri ile bu kızın kim olduqunu arastırmaya calısır ama kötü biri olmadıqını anlar ...

kucuk usaqi de onları bir kenardan izlemektedir rei nin büyük babası da onlara yiyecek biseyler qötürür ve qiderken kücük kızla karsılasır ve ona ne isin olduqunu sorar ama yanıt almaz sadece kücük pu sunu biberona dönüstürüp iceceklere uyku ilacı katar ve pu yu da dede ye dönüstürüp qötütrür rei,minako,makato,ami icerler usaqi yemek yerken farketmez ve herkesin uykuya daldıqını qörür sasırır usaqi bir yere saklanıp neler olacaqını bekler kucuk usaqi ortaya cıktıqında onu yakalar ve konusana kadar döver...

bu arada qümüs kristali sadece kucuk usaqi dısında yenı düsmanlarda aramaktadır usaqi kucuk usaqiyi döverken o kızdan cok farklı bir enerji acıqa cıkar bunu qören dört hayalet kız dan coan oraya qider ve kızı öldürmeye calısır usaqide saskındır ve neler olduqunu anlamaya calısır ve dönüsür...

kucuk usaqi o sırada bayqındır coan onu öldürücekken ay savascısı ona bir savascı vücüdü atar ve coan düser usaqiye tam bir sey yaypıcakken smokinli sovalye qelir ve kucuk usaqiyide ay savascısınıda kurtarır...

ay savascısı sopası ile ay prensesi saldırısı qücünü kullanır ama coan kacmıstır coan rubeus ve diqerlerine olanları anlatır hepsi kucuk usaqinn o sehirde olduqunu ve öldürmelerini qereketiqini söyler...

bu arada smokinli sövalyede o kız hakkında qecmise dair birşeyler hatırlar qünn sonunda usaqi kucuk usaqiyi yataqına yatırır ve olanları anlamıstır ona yardım da etmek ister ve ikisi uyurlar orada biter....

AY SAVAŞCISI VAMPİRLER YENİ BÖLÜMLERİ İLE VENÜSFORUMDA

En Yukarı Git
30 Nis 2011 9:14
Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 180

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
125.bölüm
Spoiler:

BENI BIR DAHA ODAMDAN VE BILGISAYARIMDAN AYIRMAYIN NE OLUR

ONO DAISUKE <3
Imzama tıklamanız halinde bloguma giriş yaparsınız
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
30 Nis 2011 12:09
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
110. ve 111. bölümleri yaptım. Yarın koyarım. İlk sayfaya göre onları kimse yapmamış.. Saygılar..

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
03 May 2011 20:55
Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 280

Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
88. bölümü yapıyorum
isteyen varsa 71.yi yapabilir (:

By mE *-*

sitem: shugochara.forum.st

Spoiler:
En Yukarı Git
11 Hzr 2011 9:25
Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Efsane Üye

Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
flood muğ??? ama ben duzene basmıştım Çıldırmış Durumda
neyse bölüm:
Spoiler:

By mE *-*

Spoiler:
En Yukarı Git
11 Hzr 2011 12:15
##Usagi##
Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 65

##Usagi##
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Bende 71. bölümü tanıtıyorum Gülücük Dağıtıyor

Ami ile Usagi satranç oynamışlardır. Ami satrançtan bahsediyordur. Chibi-usa Usagi'yi gıcık ediyordur.

Chibi-usa Usagi'ye satranç oynamayı teklif eder. Usagi kabul eder ve Chibi-usa yener.Ami satranç kulesine gideceğini söyler.

Rubeus ise yeni Kristal Noktası'nı belirlemiştir. Beruche başarmayı çok istediği için kendinin yapacağını söyler.

Usagi, Ami ve Makoto Satranç Kulesi'ne gider. Makoto Satranç Kalesi'nin pastaya benzediğini söyler. Ami güler ve onun kale olduğunu söyler. Ami gelecek pazar Satranç Kalesi'nin açılış töreni olduğunu söyler ve bir turnucanın olacağını söyler. Makoto Sende katılacaksın değil mi? der. Usagi de "kazanacağına eminim" der. Ami kızarır ve "ben sadece oynamayı seviyorum sonuç önemli değil" der.

Beruche insan kostümü ile gelip "Sonuç önemlidir yarışmanın amacı kazanmaktır" der. Usagi "Sende kimin nesisin?" diye kabaca sorar. Beruche ile Usagi tartıştıktan sonra Beruche hemen gider. Makoto "Bunun problemi ne" der. Ami Beruche'nin söylediklerinden etkilenmiştir.

Ami Satranç Kulesi'ne girer. Kule'nin sahibi Ami'ye "turnuvaya katılacaksın değil mi?" diye sorar. Ami bu sefer evet cevabını verir. Kule'nin sahibi Ami'yle satranç oynamayı teklif eder ve Ami kabul eder. Ami "şah mat" yapar. Kule'nin sahibi "Şu hareketi bir daha düşünmeme ne dersin?" der. Ami gülerek "Hiç değişmemişsiniz" der. Ami birşey görür. sahibe bir bahane uydurarak etrafı gezer.

Beruche kristal noktayı bulmuştur. Ami o anda Beruche'nin olduğu yere gelir.

Beruche Ami'ye saldırır. Ami kalkmaya çalışır. Beruche ikinci kez saldırır.

Ami savaşçıya dönüşür. Beruche Ami'nin Merkür Savaşçısı olduğunu öğrenir. Beruche tekrar saldırıcakken Merkür "Parlak Su İllüzyonu" saldırısıyla onu durdurur. Jüpiter oraya gelmiştir. Beruche saldırısını yapacakken "Jüpiter Parlayan Geniş Basınç" saldırısıyla Beruche'yi durdurur. Beruche sinirlenir ve ortadan kaybolur.

Beruche kuleye tekrar gelerek sekretere turnuvaya katılmak istediğini söyler. Sekreter adını sorduğunda sekreteri illüzyon eder ve kayda gerek kalmadan turnuvaya katılır.

Ami turnuvada bir kişiyi daha yener ve Usagi tezahürat etmeye başlar. Rei Usagi'nin elinden yelpazeleri alır ve "Usagi" diye bağırır. Sahip "Ami'nin arkadaşları mısınız?" diye sorar. Evet derler. Usagi "Siz kimsiniz?" der ve adam Satranç Kule!sini inşaa eden adam der.

Beruche ve Ami karşı karşıya gelirler. Ami ve Beruche el sıkışırlar. Ami Beruche'nin elinin soğuk olduğunu farkeder.

Beruche farklı taşlar çıkararak bu taşlarla oynamak istediğini söyler. Ami taşları çok beğenir. Beruche Ami'nin birçok taşını yer. Ami sonunda "Şah" yapar. Beruche sinirlenir ve "Gerçek yarışma şimdi başlıyor, Merkür Savaşçısı" der. Ami onun Beruche olduğunu farkeder. Beruche kamerayı bozar. Herkes görüntü gidince endişelenir.

Savaşçılar dönüşür. Beruchegilin yanına giderler. Beruche savaşçıları bir baloncuk içine alır. Beruche tekrar Ami'ye meydan okur. Ami her taş kaybettiğinde donuyordur. Savaşçılar Ami'ye destek verir. Merkür bir taş dağa kaybeder ve bedeninin yarısı donar. Ay ve Jüpiter Merkür'e kaç der. Beruche "Şah" yapar. Ami arkadaşları için oyunu bırakmaz.

Diğer kardeşler gelir. Tuxedo Kamen Ami'yi ve savaşçıları kurtarır. 2 Hayalet Kardeş kaçar. Beruche "Karanlık Su Tüm Güç" saldırısını yapar. Cooan gelir.

Cooan'a buz parçaları çarpar ve Cooan yere düşer. Cooan "İnsanlaırn içinde muhteşem bir sevgi var" der. Beruche durur ve buzları çözülür. Beruche "Bende bu sevgiyi görebilecek miyim?" der. Cooan Beruche'ye koşar ve sarılır. Etraftaki buzlarda çözülür. Ay Savaşçısı Beruche'yi insana dönüştürür.
Son

Anneme 'merhaba' deyin.
En Yukarı Git
18 Hzr 2011 23:03
Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Efsane Üye

Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
gayet güzel tanıtmışsın^.^

By mE *-*

Spoiler:
En Yukarı Git
29 Hzr 2011 19:32
bonibon1
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 26

bonibon1
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Ne güzel puan kazanıyoruz ha =D
115. Bölüm yapılmadıysa yapmak istiyorum.
^^

En Yukarı Git
29 Hzr 2011 19:37
Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Efsane Üye

Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
bütün sayfaları aramalısın^^
yapılmış olabilir^^''

By mE *-*

Spoiler:
En Yukarı Git
29 Hzr 2011 19:40
hepsigunes
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 204

hepsigunes
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
77yi alıyorum ben o.o tabii eğer yapılmadıysa.Sanırım yapmaya başlıyorum.Eğer yapıldıysa ben suçsuzum ilk sayfada yazmıyor Dil Çıkartıyor

INSPIRIT-INFINITE <3 <3 <3
En Yukarı Git
29 Hzr 2011 19:56
bonibon1
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 26

bonibon1
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Ya konunun çoğu sayfasına baktım yok.Başlıyorum. Çıldırmış Durumda
Lütfen görürseniz uyarın Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
29 Hzr 2011 19:59

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 37, 38, 39, Sonraki
21. sayfa (Toplam 39 sayfa) [ 574 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız