Kızıl Saç Shanks
Sailor Moon Forum -> Çizgi Film, Çizgi Roman ve Diğerleri -> Çizgi Film Karakterleri
 
Yazar
Mesaj
anahbeth
Otaku
OtakuYaş: 26
Kayıt: 19 Oca 2012
Mesajlar: 386
Nerden: edo
Teşekkür: 39

Durumu: Çevrimdışı

anahbeth
Otaku
Kızıl Saç Shanks Konu: Kızıl Saç Shanks
Alıntıyla Cevap Gönder

Yaş: 37
Doğum Günü: 9 Mart


shanks her zaman uzun siyah pelerin, dizaltı pantolon ve sandalet giyer. Luffy ile karşılaşana kadar da hasır bir şapka takardı. Ayrıca hafif kirli sakalı vardı. Shanks'ın en dikkat çekici yanı kızıl saçıdır. Ayrıca sol gözünün üstünde Karasakal'ın açtığı üç yara izi vardır ve Luffy'i kurtarırken sol kolunu kaybetmiştir. Belinin sağ kısmında her zaman bir Sabre taşır.
Shanks One Piece Dünyası'ndaki arka planda kalmış efsane karakterlerden biridir. Zamanını tayfasıyla birlikte dünyanın etrafında seyahat ederek geçirmektedir. Shanks diğer kaptan korsanlar gibi acımasız değildir ve tayfasını korkuyla yönetmez. Dost canlısı doğasıyla Mihawk gibi ciddi bir karakteri bile kendi eğlencesine ortak edebilmektedir. Başlarda şapşal görünmesine rağmen zor durumlarda akıllı çözümler üretebilmektedir. Örneğin; iki kişinin farklı görüşleri paylaşmasının, ayrı yollarda yürümelerinden daha iyi olacağına inanıyor.

Shanks kendisine ne olacağını düşünen biri değildir. Biri yiyecek ve içecekleri yere atsa hemen alır ya da üstüne tükürse dövüşle karşılık vermez; tayfasıyla birlikte güler geçer. Kolunu kaybetmesi bile onu üzmedi. Fakat birinin dostuna saldırmasını asla affetmez. Shanks ve tayfası buldukları her fırsatta parti yapıp alkollü içecekler içerler. Oda'ya göre One Piece karakterleri içinde kendisine en çok benzeyen Shanks'tır. Nedeni ise; ikisinin de eğlenmeyi ve partileri sevmesidir. Ayrıca dostu tehlikede olmadığı sürece gereksiz yere kan dökülmesi fikrine karşıdır.

Shanks'ın muzip bir kişiliği de bulunmaktadır. Luffy'e yaptığı şakalardan büyük keyif almaktadır. Oda'ya sorulan bir soruda eğer bir çocuk Shanks'tan bir Şeytan Meyvesi isterse ona yemek için 10 yaş genç olduğunu söyleyip çocuğu kızdıracağını söylemiştir. Shanks Luffy'nin çocukluğunu kendininkine benzetmektedir.

Çoğu zaman sakin ve cesur görünmesine rağmen işler ters gittiğinde panik yapmayı çok sever.

Shanks'in hiç bir dövüşü gösterilmemiştir ama buna rağmen Şahingözle günlük düellolar yapması onun çok iyi bir kılıç ustası olduğunu gösterir.Yonkou olması,Haki kullanıcısı olması özellikle Kral Hakisi,Beyaz Sakalın hakili saldırısını basit bir kılıçla durdurması ve Marineford savaşını bitirmesi çok saygı duyulan ve güçlü biri olduğunu gösterir.

_alıntıdır


şahsen benim one piecete sevdiğim önemli karakterlerden biri Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

neden neden neden bir türlü avatarımı değştiremiyorum neden beceremiyorum :'(
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Eyl 2012 17:28
Tsukuyomi
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Avatar

Yaş: 33
Kayıt: 16 Arl 2015
Mesajlar: 19

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Tsukuyomi
Geçiyordum Uğradım
Kızıl Saç Shanks Konu: Yanıt: Kızıl Saç Shanks
Alıntıyla Cevap Gönder
Benimde favorilerimden ama maalesef pek göremiyoruz.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Arl 2015 20:57
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 2 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız