402 No'lu Sınıf
Sayfaya git: 1, 2, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Çizgi Film, Çizgi Roman ve Diğerleri -> Çizgi Filmler

Yazar
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Durumu: Çevrimdışı

Sensou
Gardiyan
402 No'lu Sınıf Konu: 402 No'lu Sınıf
Alıntıyla Cevap Gönder

Karakterler ve Konusu

Jessie McCoy Jesse sıradan bir erkek çocuktur.En iyi arkadaşı Vinnie'dir.Jessie hemen hemen her bölümde herkese rezil olur.Jessie'nin annesi,oğluyla hep ilgilenmek ister fakat her zaman yüzüne gözüne bulaştırır,oğlunu herkese rezil eder.Jessie'nin saçı yoktur ve her bölümde mavi bir gömlek,üzerine turuncu bir kazak ve kot pantolon giyer.
Nancy Francis Nancy gözlükleri olan,kızıl kıvırcık saçları olan bir kızdır.Nancy,Jessie'ue her zaman yardım eder.Arkadaşlarının yanında hep liderlik ve bilgiçlik taslar.Penny ile arkadaş olmaya çalışır ama başaramaz.Nancy her zaman mor bir elbise giyer.
Penny Grant Penny okuldaki en sağlıklı kızdır.Penny asla züppe değildir.Yaşadığı şehirdeki en zengin kızlardan biridir.Penny çok iyi niyetlidir herkese yardım eder.Penny her zaman mavi bir elbise giyer.Penny'nin saçları sarıdır.
Vinnie Nasta Vinnie okulun kabadayısıdır.Sınıftaki en uzun kişidir.Sınıfta her zaman komiklik yapar.Jessie'nin en iyi arkadaşıdır.Uzay Canavarlarından çok hoşlanır ve Tony adında harika bir kardeşi vardır.Vinnie'nin saçları kahverengi ve diktir.Her zaman kırmızı-sarı bir tişört ve kot pantolon giyer.
Freddie Fay Freddie her zaman üzgündür çünkü her zaman arkadaşları onunla dalga geçer.Freddie sınıftaki en çalışkan erkektir.Zencidir.Saçları siyahtir.Her zaman mavi bir gömlek,sarı bir kazak ve kot pantolon giyer.Gözlük takar.
Polly McShane Polly sınıftaki en sinir kızdır.Sınıftaki kimse onu sevmez.Polly Litvanyalıdır ve bununla gurur duyar.Polly çok zeki bir kızdır,her sınavdan iyi not alır.Polly keçileri çok sever ve kaşık koleksiyonu vardır.Kahverengi ikiye toplanmış saçları vardır.Gözlük takar.Kırmızı-mavi bir elbise giyer.
Arthur Kenneth Wanderwall Arthur herkesten para almaya çalışır.Zengin görünümlü fakat orta hallidir.Kahverengi saçları vardor.Beyaz pantolon,mavi ceket ve sarı gömlek giyer.
Bayan Gracie Graves Bayan Graves çok iyi bir öğretmendir.Her gün öğrencilerine sınav yapar.
Bay Besser Bay Besser okulun müdürüdür.Çok saftır.Öğrenciler onu sevmez ve hep öğrencilerin tuzağına düşer.

ve işte sizlere başlangıç videosu

http://www.youtube.com/watch?v=mHZcAVCnxd0

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
30 Eyl 2007 17:04, Değiştirme: 04 Şub 2009 1:08 (Toplamda 4 kere)
Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 4

Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
402 No'lu Sınıf Konu: Yanıt: 402 No'lu Sınıf
Alıntıyla Cevap Gönder
İşte bu ya bende kim açacak diorum ben bu sınıfa bayılıdum yaaaaa Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
30 Eyl 2007 17:07
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
walla ben bu çizgi filmi izlerken çok seviyorum çok güzel karakterler var Hayranlık Besliyor

bu sınıf çok güzel bi sınıf Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
30 Eyl 2007 17:11
saprofit**
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 2

saprofit**
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
mük-kem-mel-di Kahkaha Atıyor
"çignenmiş ciklet canavarı" özellikle Dil Çıkartıyor çignedigi sakızları sıranın altına yapıştırır, sonra tekrar çignerdi onları, derken arkadaşları yakaladı ve.. canavar oldu Dil Çıkartıyor

tip tip çocuk vardı, hani salıncakta ters sallananlar filan.. müdürleri de ayrı acaipti.

mirror mirror, where's the crystal palace?
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
30 Eyl 2007 17:12
chibiusa
Venus Fan
Venus Fan

chibiusa
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
yha bu çok güzel yha abimle oturur izlerdik işi gücü bırkıp bı kız vardı sarışın herkes ona harandı kehkeh çok calışkandı fln an sevdğim oydu sanki bnm yha böle sef iyi niyetli bşidi =)

bir aquamarin eseridir Dil Çıkartıyor
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
30 Eyl 2007 17:14
Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
saprofit** yazmış:
mük-kem-mel-di Kahkaha Atıyor
"çignenmiş ciklet canavarı" özellikle Dil Çıkartıyor çignedigi sakızları sıranın altına yapıştırır, sonra tekrar çignerdi onları, derken arkadaşları yakaladı ve.. canavar oldu Dil Çıkartıyor

tip tip çocuk vardı, hani salıncakta ters sallananlar filan.. müdürleri de ayrı acaipti.
^
Hepsi cinsti bu sınıfın her tür insan vardı heleki ARTHUR para için tüm sınıfı bile dolandırabilecek bir yapıya sahipti Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
30 Eyl 2007 17:15
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
chibiusa yazmış:
yha bu çok güzel yha abimle oturur izlerdik işi gücü bırkıp bı kız vardı sarışın herkes ona harandı kehkeh çok calışkandı fln an sevdğim oydu sanki bnm yha böle sef iyi niyetli bşidi =)

sarışın pennyden söz ediyosun Gülücük DağıtıyorGülücük Dağıtıyor nency hep o kızın peşinde koşar onunla arkadaş olmaya çalışır...ben cessy'i çok seviyorum kel kafa olanı Çok MutluÇok Mutlu arthur zaten hep para peşinde koşuyo..ayyy bide polly var sınıfın en geveze kızı herkes ondan kaçar.. Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:16
Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
chibiusa yazmış:

sarışın pennyden söz ediyosun Gülücük DağıtıyorGülücük Dağıtıyor nency hep o kızın peşinde koşar onunla arkadaş olmaya çalışır...ben cessy'i çok seviyorum kel kafa olanı Çok MutluÇok Mutlu arthur zaten hep para peşinde koşuyo..ayyy bide polly var sınıfın en geveze kızı herkes ondan kaçar.. Şaşırmış Durumda

Ya nsl kaçmasın bir konuştumu Allah susmak bilmio ne çeenesi varsa o gelmeye başlayınca herkes kalko kaçıodu^^

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:18
chibiusa
Venus Fan
Venus Fan

chibiusa
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
chibiusa yazmış:

polly geveze olmasına rağmen ders düşkünü psikopatın teki kaşık koleksyonu var kızın yhaa :S:S bide arthur çokkkk tatlı ne kdr para göz olsada Çok Mutlu

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:19
*venüs*
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 1

*venüs*
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
izlemedim ama güzele benziyo Gülücük Dağıtıyor

uzaklarda bir yerde yüreğine bağlanmış biri mutlaka vardır ve sen aynaya her baktığında adını bilmediğin o gizli sevda için mutlaka gülümsemelisin...

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:19
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
bu polly kaşıktan ne anlıyo anlamıyorum Çok MutluÇok Mutlu..bide sınıfın en ispiyoncusu haha Çok Mutlu...ben weny'e sinir oluyorum herkesle çok dalga geçiyo..

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:20
Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Sevimli Hırsız
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
bu polly kaşıktan ne anlıyo anlamıyorum Çok MutluÇok Mutlu..bide sınıfın en ispiyoncusu haha Çok Mutlu...ben weny'e sinir oluyorum herkesle çok dalga geçiyo..

Ben en çok NANCYe sinir oluyodum ya ders ders başka bişey yok kızın hayatı dersdi ya ben o sını9fta nsl oluyodu bu kız die düşünüodum Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:22
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
işte arkadaşlar size çizgi filmin başlangıç videosunu buldum

http://www.youtube.com/watch?v=mHZcAVCnxd0

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:25
chibiusa
Venus Fan
Venus Fan

chibiusa
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
aaa öle deme polly kasıklarda geçmişi ve gelceği görüo (o nası oluosa Çıldırmış Durumda ) yaz tatilnde nency büyk anne sinn ve büyük babasının yanına gidyor du sonra orda canı çok sıkılıyordu polly birgün o yaz kampına glir ve nancy pollyden nefret etmesne rağman çok keyfli bir yaz geçirmiştiler Çok Mutlu

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:26
prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 142

prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Eskiden izlerdim çok Çok Mutlu Güzeldi de ama şimdi pek hatırlayamıyorum*-* Gözlüklük akıllı bir kız vardı ne sinir şeydi*-* Eskiden lisedeyken yani*-* Yanımda oturan kızın aynısı diyebilirim kesinlikle-_-

En Yukarı Git
30 Eyl 2007 17:27

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 23 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız