Sailor Moon Crystal 9. Bölüm Tartışma
Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Sailor Moon Crystal 2014

Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

hebele
Yeni Üye
Sailor Moon Crystal 9. Bölüm Tartışma Konu: Sailor Moon Crystal 9. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
dramatik açıdan en vurucu bölüm. müziklerin kullanımı ve serenity ve endymion'nun geçmiş yaşamlarının anlatıldığı ve gümüş kristalin ortaya çıkmasından sonraki kısımlar en etkileyici sahnelerdi. bu arada usagi'yi seslendiren kotono mitsuishi'nin insanın içine işleyen çığlıkları da bölümün dramatik etkisini arttıran en büyük etkendi. ayrıca toei gelen eleştirileri dikkate almaya başladı sanırım bu bölümde animasyon kalitesi ve renk kullanımı kendilerinden beklenmeyecek kadar kaliteliydi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Arl 2014 17:13
*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 25

*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Sailor Moon Crystal 9. Bölüm Tartışma Konu: Yanıt: Sailor Moon Crystal 9. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
11. bölüm gelmiş ne 9 u ya
hadi tartışalım aaaa acaba 10. bölümde neler olcak çok merak ediyorumm :((((

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Arl 2014 18:04
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Sensou

Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Sailor Moon Crystal 9. Bölüm Tartışma Konu: Yanıt: Sailor Moon Crystal 9. Bölüm Tartışma
Alıntıyla Cevap Gönder
Şimdi çimen burada haklı.Forumumuz geç açıldığı için yeni bölümlerin tartışma başlıklarını açıyoruz.9. bölüm hakkında genel tartışma başlığına alalım sizleri.Başlık kilit Gülücük Dağıtıyor

Edit: Bu arada genel tartışma başığını Crystal forumuna taşıdım buradan geçmiş bölümler hakkında yorumlarınızı yapabilirsiniz. hotaru_zezo'ya genel tartışma başlığı açtığı için teşekkür ederiz ayrıca..
http://forum.venus.gen.tr/sailor-moon-crystal-2014/sailor-moon-crystal/

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
20 Arl 2014 15:02

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 3 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız