SS501
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 5, 6, 7

Sailor Moon Forum -> Müzik, Sinema ve Diziler -> Yabancı Müzik Grupları

Yazar
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 97

Durumu: Çevrimdışı

hidenka_serenityyy
Anime Fan
SS501 Konu: Yanıt: SS501
Alıntıyla Cevap Gönder
Find.... Kesinlikle tavsiye ediyorum...Ayrıca Because I'm Stupid...Bu ikisini dinleyin.. Hayranlık Besliyor

Kore Tesadüfleri Sever.. :
http://www.venusforum.net/viewtopic.php?p=444205#444205

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Mar 2011 15:29
Akİ
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 94

Akİ
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
nr1 de youngo bölümündede her zaman çıkıo asya n go da böle gruplar fln çıkıo orada görmüştüm asya n go yu izlemeniz için saat 20 ye çeyrek kala nr1 i açın çook güzel şeyler çıkıo ss501 de dahil Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

HEİKOU

NARUTO
En Yukarı Git
05 Mar 2011 17:22
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): kang hoo

kang hoo
Master Otaku
Master Otaku

Nerden: kore-seul-se7enin evi-yanı (demek için kendimi yırtsamda..istanbul)
Teşekkür: 76

kang hoo
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
eveet number 1 tv de asyan go yu sakın kaçırmayın süperrr yaa Gülücük Dağıtıyor bu arada ss501 in love ya şarkısı mükemmel herkese tavsiye ederim Gülücük Dağıtıyor

CHOİ OPPA SARANGEE!
En Yukarı Git
30 Mar 2011 17:53
DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 261

DarChi
Venüs Savaşçısı
SS501 Konu: SS501:Çok Güzel Haberler Var ^^
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar Biliyoruz ki SS501 Şuan Solo Olarak Aktivitelerini sürdürüyor ve Her seferinde Aralarındaki arkadaşlığın kopmadığını onlardan duyuyoruz.Tekrar Birleşecekler yani Tamamiyle Ayrılmamışlar ^^ Bu Asıl Haber Değildi Çok Mutlu
İşte Büyük Haber ^^

Türk TripleS'ler Başardı Arkadaşlar.TripleSTR ekibinden Ankara'da oturan arkadaşlar Büyükelçi Ankadaryken onunla görüşme fırsatı bulmuşlar.Müsteşar Bay CHO ile Konuşmuşlar.Sitelerde Düzenlenen Anketten türkiyede ki Kore hayranlarından bahsedince Bay CHO çok memnun kalmış ve anket sonuçlarını detaylı bir şekilde mail atmasını istemiş ondan.Ve Tabiki Mail ile göndermiş.Bay Cho İle görüşmeleri kesmemişler ve ondan hep olumlu cevap almışlar.Daha Sonra SS501'i,Üyelerin şuan ki durumunu,kimin hangi şirkette olduğunu,şirket bilgilerini,her üyenin solo aktivitelerinin zamanlarını ve tabiki Türkiye'de SS501 fanlarının çokluğundan bahsetmiş bazı maillerde.Oda hep çok olumlu cevaplar vermiş ve en azından bir kaç tane üyeyi Türkiye'ye getirmeye çalışacaklarını söylemiş.Daha Sonra Bay Cho arkadaşın ona verdiği anket bilgilerini Kore Kültür Bakanlığına göndermiş ve cevap beklemişler.Cevap Gelmeyince Direk B2M ile görüşmüşler..Ancak solo aktiviteler bittikten sonra Böyle bir ziyaretin olabilecekmiş..Bunlarla Uğraşırlarkene Min'in Şirketin'de Başkan yardımcısı olan Tae Hyung ile facebookta arkadaş olabilmenin bir yolunu bulmuşlar ve fırsatı kaçırmadan hemen eklemişler ^^ YounGo'da Not Alone Yayınlanınca Arkadaşlardan biri hemen bu videoyu ona yollayabilmek için Hazırlık yapmış ve göndermişler.Ve Adam Türkiye'ye gelmek istediklerini ve onları davet etmelerini söylemiş ve birinin duvarına'da "Türkiye'ye mutlaka gelmek istiyorum. Jung Min de sizlerle buluşmak istiyor." yazmış Çok Mutlu Bunu görüncede ona elçilikle irtibat halinde olduklarını ve elçiliğin SS501 üyelerini Türkiye'ye getirmeye çalıştığını ve hazır şimdi Min Kore'deki aktivitelerini bitirmişken buraya gelebileceğini söyleyen ve bunun için CNR Media'dan kimle görüşmeleri gerektiğini ve yetkili kişilerin iletişim bilgilerini bize vermesini istediklerini ve bu bilgileri elçiliğe iletip onlarla irtibata geçilmesini ve böylece Min'in Türkiye'ye gelmesini sağlayabileceğimizi içeren bir mesaj yazmışlar. Bu mesajı Arkadaş Koreli bir arkadaşı vasıtasıyla Korece'ye çevirtmiş ve Tae abiye facebooktan göndermiş. Tae abi cevap vermiş ve yetkili kişinin adını ve telefon numarasını vermiş... Çok Mutlu Muhteşem değil mi ? Çok Mutlu
Sonracıma bir şekilde CNR media ile irtibata geçebilmişler Sponsor bulunduğu takdirde JungMin'in Gelebileceğini içeren bir mesaj almışlaaar *-*
Bunun Dışında başka başka şeylerde yapmışlar.KyuJong ve JungMin'in doğum günleri için onlara hediye yollamışlar.Coverlar yapıp göndermişler hayranlarla röportaj yapıp videoyu hazırlayıp göndermişleeer o.o

Ve Üyeler Türkiye'den de Hayranlarının Olduğunu duymuş oldu böylelikle.Hatta JungMin Bir Röportajında Türk Hayranından Özellikle bahsetmiş.HyungJun'un Solo olarak aktivitelerini sürdürdüğü zaman DJ'lik yapıyordu ordaki World School yerinde farklı farklı Dillerde cümleler söylüyordu ve Bunun İçinde Türkçe'de vardı ^^ Acıktım ve Ben Koreliyim Demişti Çok Mutlu
Hatta JungMin ve HyungJun Türk Hayranları ile de tanışmışlar Kore'de bulunanlar ile ^^ HyungJun Fotoğraf bile çektirmiş.. Sadece Türk Hayranına Özel ^^ YoungSaeng ve Kyu Jong da Türkiye ye Gelmek istediklerini söylemişler bi yerde Hayranlık Besliyor

JungMin Bir Kaç Tane Röportajından Özel Olarak Bahsetti.Bende O Videoları ve de Röportajları izledim ve okudum.

Birinde En Unutamadığın Hayran Kim Diye Soruluyor ve Türk Bir Hayranım Diyor.Bana Hediyeler ve İmzalar vermişti diyor. ^^ Kayan Gözler Türkiye'ye Gelmek İstediğini En Çok Belirten JungMin Hayranlık Besliyor Umarım Gelirleeer *-*

Spoiler:

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
01 Ekm 2011 20:24
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Rukia

hepsigunes
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 204

hepsigunes
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
YoungSaeng <3 Evet evet bu haberi okumuştum *-* Çok mutlandım Hayranlık Besliyor

INSPIRIT-INFINITE <3 <3 <3
En Yukarı Git
01 Ekm 2011 20:32
DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 261

DarChi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Değil miii ^^ Tek Haber Alamadığımız Kişi Lider Madde
Lider'in Bizden Haberi Varmı yok mu Bilinmiyor -.-

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
01 Ekm 2011 20:33
Prenses Nur
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 118

Prenses Nur
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Love Ya şarkılarına bayılıyorum Hayranlık Besliyor ve ben de o haberi okumuştum Gülücük Dağıtıyor

CNBLUE-SS501-Led Apple-NU'EST-B.A.P-No Min Woo
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
14 Ksm 2011 23:46
Rukia
Üye
Üye

Teşekkür: 23

Rukia
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor
bu gruba hastayıııııııııııııııım.özellikle de kim kyu jong a Çok Mutlu
inşallah gelirler yaaa.ama ankara'ya gelsinler lütfen Çok Mutlu

En Yukarı Git
15 Ksm 2011 10:01
hepsigunes
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 204

hepsigunes
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
Kim Hyun Joong nesin sen? Gerçek misin *-*
Oynadığı bir diziyi yeni bitirdim. Playful kiss. izleyin bence hemen.

INSPIRIT-INFINITE <3 <3 <3
En Yukarı Git
15 Oca 2012 21:08
harukausagi
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 96

harukausagi
Ay Fedaisi
SS501 Konu: SS501
Alıntıyla Cevap Gönder
Yalnız bi konuda anlaşalım Kim Hyun Joong benimdir Hayranlık Besliyor O benim ilk oppam taam mı? Çok Mutlu

never trust a duck.
En Yukarı Git
23 Ekm 2012 19:52

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
7. sayfa (Toplam 7 sayfa) [ 100 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız