Kızıl Cadı : Yelkenlerin Açılışı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 37, 38, 39, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 141

Durumu: Çevrimdışı

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Kızıl Cadı : Yelkenlerin Açılışı Konu: Yanıt: Kızıl Cadı : Yelkenlerin Açılışı
Alıntıyla Cevap Gönder
Haruka aslında büyüde güç değil mi? Ayrıca daha ne kadar bekletmeyi düşünüyorsun merak ediyorum .Sen güç eklemiycem diyorsun ama cadı tarafından ölüyordu damla nerdeyse tamam numara yaparak kurtulldu ama bir daha bu kadar şanslı olamaz. ... Bu arada aklıma takılmıştı da damlanın annesi komşuya gitmemişmiydi nasıl cadının saldırısından kurtuldu ... ?sanırım birde ablası koybolmuştu? ...

Bana bir kelime söyle sonsuzluğa ulaşan.
Bana bir hikaye anlat asla unutulmayan.
Bana bir gökyüzü göster karanlıktan daha koyu olan.
Bana bir hayal ver zamanın kalbini kıskandıran.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 Oca 2012 7:54
hotaru-tomoe
Otaku
Otaku

Teşekkür: 60

hotaru-tomoe
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
matematik yazılısına çalışmak yerine boş boş dolanırken aklıma geldi birden sırf bunu yazmak için pcyi açtım kendime inanamıyorum xD belki laru da söylemiştir bu aklıma geleni -onun yorumunun bir parçası benim saksıyı çalıştırdı da xD- ama ben daha 16.sayfaya yeni geçtim Çok Mutlu ve o garip fikir "bence damla kara cadı *-*" şimdi ben senin kara cadıların melez olduğunu söylediğini hatırlıyorum, bizim recep(ti inşallah okurken kapıdan her an biri gelebilir korkusuyla okuduğumdan tam dikkat edemedim) hani cadı kokusu alıyodu ama bizim damladan tam cadı kokusu alamadı farklı bi koku aldı bunun sebebi bence damlanın yarı cadı olması *-* sonra bir cadı kübraya ve mehmete saldırırken damlaya saldırmadı çünkü onun cadı olduğunu anladı *-* zaten burda ki damlayı düşünürken aklıma hep siyah su geliyo *-* kara cadı o *-* bırak öyle kalsın haru *-* haru dedim direk inş. sorun yoktur *-* haru varken haruka demek gelmedi içimden haru daha tatlı Çok Mutlu Çok Mutlu (not: adım özlem *-* ama bence sen tüm okurlarının ismini hatırlayamazsın o.O çok kişi okuyodur seni o.O güzel hikaye yani talibi boldur o.O)

aşk o *-* kimse beni bu adamın 30 yaşında olduğuna inandıramaz XD özellikle de kaspiyan rolündeyken u.u
Ben Barnes iz lav *-*

By İrma *-*
En Yukarı Git
10 Oca 2012 22:17
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Hotaru_Usagi

Ayuzawa Misaki
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 5

Ayuzawa Misaki
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben geldiiiiiiiiim Şaşırmış Durumda herkesten özür dilerim meğer beni bekliyormuşsunuz ama saolsun damlacım geç haber verdi (anında satanziii) bnde ilk fırsatta geldim buraya Çok Mutlu

herkesin aksine ben sevindim musanın birden oracıkta bitivermesine malum benim cenkere karşı olan duygularım pek iç açıcı diil Kayan Gözler

bu arada damla sonunda kurumana sevindim (bilgisayar dersinde konuştuklarımızı hatırla ... ) Çok Mutlu

recep e gelinceeee ii olmuş hoş olmuş ta cenkeri bile dövseler üzülmem ama recebe üzüldüm bak şimdi görüyomusun yani o kibar laflar ondan çıktıysa ii benzetmişler demektir betimlemene bile gerek yoktu damla Çok Mutlu

birde yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz sefalar getirdiniz demek istiyoruum... Çok Keyifli

~Yeni bölüüüm~

En Yukarı Git
11 Oca 2012 19:53
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 320

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
aysuuuu *.*

nerelerdesin bacım yaw gozlerim yollarda kaldı Çok Mutlu ah o bilgisayar dersleri yok o bilgisayar dersleri.. Hüzünlü

bizim fiskos yapacagımız bi aysumuz, bi damlamız bile olmadı abla Küçük Emrah Tarzı benim etrafımda bi oglan toplulugu oluyo da genelde -.- ondan yana dertliyim Çok Mutlu aysuları damlaları gectim bi ayse fatma bulsam sukretcem ama..
neyse..

aysucuumuz da geldigine gore yeni bolum de gelsin artık diyor ve kardan once yagıp da tutmasına engel olan yagmura ufak bi sitem atıp gidiyorum efenim Zarif

Spoiler:

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
11 Oca 2012 21:13
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
prensesbenim; Komşular bir olay yüzünden çıkmıştı çatıya ama istersen onu sonraki bölümlerde belirginleştirebilirim (: Hem kafandaki soru işaretleri de kalkmış olur (:

Özleem; Herkesin ismini bilmek isterim. Bi' listem var da isimlerinizi yazıyorum ona, kimlere kitapsatabilirim diye (: hotaru-tomoe yerne Özlem yazmak daha cici değil mi..? (:
Güzeeel, saksılar çalışır vaziyette. Durun ben bu bölümde Recep'le konuşayım da sizin saksılar da bi' iş görsün (: Bakalım Recep neler konuşacak (:
Ama kara cadı değil Damla. Baştan diyeyim (:
Siyah su (: ..? Bir ara siteye bi resmimi atayım (:
Haru da güzel (: Zaten haru chan, chin chin, Damla, ruru diyen bile var, sorun yook :D
Teşekkür ederim (:

Aysuuu; (çekindiğimiz resimler çooğoşş :D Hele benim şu hemşire pozu yakiyii :D)
Satanzi ha :D Görüşeceeez :D
Sen öküzü de sevmedin zaten -.-
Eveeeeet hemen anlatiyim. Bilgisayar dersinde Aysu, Tubi ve ben aynı masada oturuyoruz (Ufacık masada üç kişi :D venusdeyiz, millet omegle takılıyor :D).
Bölümü okuyor Aysu ve bana bi tepki veriyor.
"Hâlâ kurumadın mı sen..? Abartmıyorum 5 bölümdür ıslaksın.." :D :D

Dikkatinizi çekerim bu bir kitap, normalde 5-6 sayfalık kısım bunlar (:

Tabii sen Recep'i biliyorsun anlattım sanaa (:
(Kibarsın Aysu :D)

Chin-chiiin ; Üzüldüm kıııız.. Cık cık cık cık.. y.y
Geldi bölüm geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii (: Çok şaşıracaksınııııııııııııız (:

Not: Bölümün dibinde bi resmim var :D :D Yarım marım ama idare eder, Kimya dersindeydim :D

Edit; bölümle sığamadım sanırım -.-' Bir sonraki mesajdaym :)

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
11 Oca 2012 22:04
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
11 Oca 2012 22:22
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Hotaru_Usagi

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 141

prensesbenim
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
gerçekten beklemiyordum recepin böyle bir hikayesi olacağını Üzgün ya da Ağlıyor tamam tamam ağlamıycam .Hala merak ediyorum acaba damla kara cadı olma olasılığı var mı ? çünkü recep damlanın insan gibi koktuğunu ama çoğu zaman cadı olan annesi gibi koktuğunu söylemiş recep bir cadı olduğunu ama büyü gücünün az olduğunu söylemişti ki bu tarif damlaya uygun olduğu için sordum da.Bu arada paylaşım için teşekürler yeni bölümleri bekliyoruzzz fanfic sevenler olarak.

Bana bir kelime söyle sonsuzluğa ulaşan.
Bana bir hikaye anlat asla unutulmayan.
Bana bir gökyüzü göster karanlıktan daha koyu olan.
Bana bir hayal ver zamanın kalbini kıskandıran.
En Yukarı Git
12 Oca 2012 0:27
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 320

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
O.o
O.o
O.o

recepten oyle cok da ilginc bi sey beklemememe ragmen yine de cok sasırmadım. gariptir.. İnanamıyor!

yalnıızz... affınıza sıgınarak ufak bir elestiri yapma curretınde bulunuyorum efenim.

Spoiler:

cenker-tim-damla beşlemesine kesinlikle bi sozum yok *-* ayrıca musa ya olan o anlık sinirim gecti tamamen Çok Mutlu musa boyle anları katleden bi yaratık deilde olumsuzlestiren bir melaike oldugunu gosterdi *.* tim 4ever ^.^
ama keske silmeyeydi cenker la. valla uzuldum ):

eveet gelelim sana ^^

Spoiler:

aslında sabahın saat 7.30 unda okumus olmama ragmen bilgisayar dersinde etrafımdaki odun v kalas toplulugu dolayısıyla yine yazamadıgımı ama daha emek bile yemeden yorum atabilmek namına pc ye sarıldıgımı belirtmek isterim. saygılar efenim Zarif ^^

yeni bolum bekliyorum buralardayım.. ^^

gülücük...

^.^ gülücük ^.^

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
12 Oca 2012 14:27
MrAssassin
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

MrAssassin
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Aslına bakılırsa ilgi çekici bi hikaye ve her ne kadar ufak hatalar olsa da güzel bi dille yazılmış Çok Mutlu

En Yukarı Git
12 Oca 2012 17:53
Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 459

Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Ohaa, Recep ha? Çıldırmış Durumda
Vay be üzücü bir hikaye. Gerçekten üzüldüm çocuğa. Demek ki psikolojisi bozukmuş bu veledin. Çıldırmış Durumda
Damla'ya cadı demesinin sebebi de buymuş hani. Annesi.
Vay be iyi kurgu olmuş her zamanki gibi süpersin Hayranlık Besliyor

-

Foto. da tarz hani Dil Çıkartıyor

*rol tanrısı*~Aslıı^m. Kucaklıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
12 Oca 2012 21:08
Neva
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 3

Neva
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Vaaoov güzel bi bölümdüü Zarif Çoook beğendiim Gülücük Dağıtıyor Katılıyorum!

hiimm öncelikle cenkerin fotoğrafı silmesine üzüldüm Hüzünlü

Ve recepten böyle bir olay pek beklemiyodum Çıldırmış Durumda Üzüldüm yaa Hüzünlü Üzgün ya da Ağlıyor

Hmm Düşünceli... demek cadılar çadırlarda insanları tedavi ederlerdi ve şu falcının mor çadırııı.. ilginç..

Ayrıca recebin vücudundaki su oranı insanlarınkinden fazlaymış demekki cadıların vücutlarında su oranı çok fazla olsa gerek Düşünceli... 'Islak toprak ' kokuyormuş bide recebiin annesii yahu bunlar neyden yapılma ben anlamış değiliim Şaşırmış Durumda Madde işin içinde başka bişileer var Karışık Çok Mutlu He bide kızıl cadının öylee bir tuhaf gelip de recebi öldürmeye çalışması ve sonra eski haline dönmesi falan benim kafam çok karıştıı Karışık Çok Mutlu

...

>>>Yeni bölümü bol gözlerle bekliyoruuum<<<

En Yukarı Git
12 Oca 2012 21:41
CB
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 388

CB
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
BİLİYORDUUUUUUUUUUUM !!!!!111!11!!
yani recep in normal olmadığını Şekerlik Yapar
hah hah hah kara cadının ne olduğunu öğrendim sonundaaa :b iyi oldu sns sns sns*
recebe acıdım cidden acıdım bu sefer Normal yazık yahu ^ ama insan olmadığını biliyordum falan Zarif
şey ehem ayrıca da anneciğini o canavara çeviren kimdi yaa Normal okusunlar şu defteriii... elmas hanıım ver ar yu?
aha aha aha bu arada musa da işi biliyor *-* resmi nasıl çekti güzeldi ama o ormantik an bozulmamalıydııı *.*
bu arada ttekrar receb e dönüyorum:
damla saf insan kokuyorsa nasıl cadı olur kii o-o
bu arada cadılar-kediler arasında ya da şöylemi demeliyim kara-cadı ve kedi arasında bir bağ mı var olabilirmi?
VE DE O DEFTER RECEBİN ANNESİNE AİT OLABİLİR Mİ? ya da olmayadabilir ölümüne sallamasyon gidiyorum şuan Çok Mutlu
"o an" bozulmamalıydııı.. Üzgün ya da Ağlıyor öhöm lafı da iyi koymuş ama "eğer çıksaydınız bu ilk fotoğrafınız olurdu" muydu neydi?
recebe yazık yaa :\
BU ARADA YASEMİN İYİ İPUCLARI YAKALAMIŞSIN AFERİN CINIM ÖPTÜM :3
senin teorilerinden gidicem >.< ya topraktan yapılma desem suda yaşadıkları için çıkınca çamur olurlar falan.. ama o zaman da yere basmama, çakmak gazı ve çubuklar uyuşmuyor. su değil ama suya yakın bir şey demiştin. su hidrojen ve oksijenden oluşur diyelim. çakmak gazında hangi gazlar var ya bağlantıyı kurcam kuramıyorum hay styks Çok Mutlu

imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
12 Oca 2012 22:53
CB
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 388

CB
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Neredeyse 2 hafta gecikmeli raporumuza hosgeldinizz : b
By yasemin end melike.
*ilk olarak falcı kadını ele alalım. recebin annesi gibi masmavi gözleri vardı bu kadın kimin nesidir ogrenmek istiyoruz. Eger önemliyse soylemeyebilirsin ama onemsizse hakkında her şeyi* bilelim yani.
*ve de recebin annesi hakkinda da merak ettiklerimiz var. Ohom mesela adini söyleyebilirsiniz dimi damla hanimcigim Çok Mutlu
*çakmak gazını hala çözemedik ama yakında buluruz hihihi. Ayrıca da yere basamamalari hakkında düşüncemiz suda ayaklarinin görünmemesi/olmaması.
*damla suyu seviyor. Cadilar suda yasiyor. Barbaros kaptanin cadisi suyla kacti. Bu üçlemenin gizemini de cozebildigimiz gün gelecek umarız kki *-*
*ve de yine recepin annesine geldik >< recebe ac gittti tabii öldürmek ister. Ve de cadilariin bu korkuuunncccc halinin acliktan -bu durumda susuzluktan hatta kansızlıktaan meydana gelebileceğini düşündük. Kanı cumburlop mideye yada bilemedim baska bir yerine indirdikten sonra (cadı biyolojimiz iyi diildir de suana kadar cadıların nasıl urediklerini bile bilmiyorduk ehehe) normal hallerine donebiliyorlardir ha olamazmi Çok Mutlu

Daha yazacaklarimizvar ama yaseminin tableti her an kapanabilir o yuzden yedeğe alma ihtiyacı duyduk ^^

imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
13 Oca 2012 15:58
DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 261

DarChi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
. . . .
Pekala. .Sanırım hala Recep'in geçmişiyle ilgili şoku üstümden atamadım. Çıldırmış Durumda
Kara Cadı'nın ne olduğunu öğrenmişde olduk böylelikle. ^~^
Bir dakika O_O Sen ne demiştin,onlar aslında iyiydiler sonradan onların böyle dönüşmelerine biri/bir şey sebep oldu. İnanamıyor! Recep'in hikayesinde de bunu açıkça görüyoruz.Ve kitapta çok aç olduklarından bahsediyorlardı yanlış hatırlamıyorsam(yanlışda olabilirim sonuçta sayfalar arasında aramak çok zor ^^').
Peki benim aklıma bişi takıldı diğerleri bunu biliyor mu? O_o Yani diğerleri çoktan biliyorsa ve en son öğrenen Damlaysa artık küçük dilimi yutarım. Çıldırmış Durumda
Çok bir analiz yapamıyacağım çok üzgünüm çünkü yarın İngilizce yazılım var ^^'
Şimdi Rrrrromantik kısma geçiyorum. Dil Çıkartıyor
Cenker ve Damla'nın fotosuuu Hayranlık Besliyor Ya cenker illa oyunbozanlık yapmasan olmaz dimi Madde ne vardı kalsaydı o? Belki musanın dediği gibi olurdu. Hayranlık Besliyor Ooof of şunların mürüvetini de göreydik eyiydi. Dil Çıkartıyor Tamam sustum. >.<

Devamını merakla bekliyorum Haru-chan. ^-^

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
13 Oca 2012 21:12
chibi ami
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 169

chibi ami
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
"Annem bir cadıydı."
Çıldırmış Durumda bu an benim şok olduğum andır.....
nasıl ya hani o benim gözümde aşalık biriydi
ama içlerinde en çok acı çeken oymuş zavallıcık Üzgün ya da Ağlıyor
Özel yetenek: ''Zıplamak'' Kahkaha Atıyor
koptum resmen nekadar acı olsada Çok Mutlu kapı koluna zıplıyomuş Çok Mutlu
hakkatten nie sildin o resmi Çılgın
çocuklar özel verilmiş poz gibi yakalamışlar kareyi Dil Çıkartıyor
Spoiler:
devamını merak ettirme sakın Kötülük Düşünmekte!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
15 Oca 2012 0:19, Değiştirme: 19 Oca 2012 13:47 (Toplamda 1 kere)

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 37, 38, 39, Sonraki
28. sayfa (Toplam 39 sayfa) [ 576 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız